MUP Sezon 50 - Jubileuszowy

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7064
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Puchar “50-tki”

24.03.1922r.

Baridas (1) - Cesarstwo Niemieckie (17) 4 - 3 (3 - 0)
Wandystan (2) - Skarland (15) 4 - 0 (2 - 0)
Dreamland (3) - Volkian (14) 2 - 0 (1 - 0)
Trizondal (4) - Westland (13) 2 - 0 (2 - 0)
Starosarmacja (5) - Winkulia (12) 2 - 2 (1 - 0)
Hasseland (6) - Austro-Wegry (11) 1 - 0 (0 - 0)
Sclavinia (7) - Palatynat Leocji (10) 6 - 3 (0 - 1)
Teutonia (8) - Slawonia (9) 4 - 1 (1 - 0)

Nie udało się awansować. Hasseland był za mocny…

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7064
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon “50”

10.Kolejka
10.04.1922r

Dywizja A

Hasseland - Dreamland 2 - 1 (1 - 0)
Austro-Wegry - Baridas 3 - 0 (2 - 0)
Leocja - Sclavinia 2 - 0 (1 - 0)
Starosarmacja - Trizondal 1 - 2 (1 - 1)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland24-228
2.Trizondal15-619
3.Dreamland10-915
4.Leocja14-2214
5.Teutonia8-413
6.Austro-Węgry10-913
7.Sclavinia8-711
8.Baridas7-244
9.Starosarmacja7-202

Najlepszy strzelec:
8 - Salomon Murfin (Hasseland)

Najlepszy asystent:
5 - Harold Kemble i Davúr Biskúpsfjørður (Hasseland)

Dywizja B

Voxland - Winkulia 0 - 4 (0 - 2)
Wandystan - Volkian 5 - 0 (3 - 0)
Slawonia - Cesarstwo Niemieckie 2 - 0 (1 - 0)
Skarland - Westland 0 - 0 (0 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Wandystan29-424
2.Winkulia25-823
3.Slawonia20-423
4.Volkian16-1116
5.Niemcy7-1310
5.Skarland5-1710
7.Voxland5-238
8.Bialenia7-187
9.Westland0-162

Najlepszy strzelec:
8 - Benny Allen (Wandystan)

Najlepszy asystent:
7 - Georg Adam (Winkulia)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7064
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon “50”

11.Kolejka
17.04.1922r

Dywizja A

Teutonia - Starosarmacja 3 - 0 (2 - 0)
Palatynat Leocji - Hasseland 0 - 5 (0 - 2)
Trizondal - Sclavinia 1 - 1 (0 - 0)
Dreamland - Austro-Wegry 1 - 1 (1 - 1)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland29-231
2.Trizondal16-720
3.Teutonia11-416
4.Dreamland11-1016
5.Austro-Węgry11-1014
6.Leocja14-2714
7.Sclavinia9-812
8.Baridas7-244
9.Starosarmacja7-232

Najlepszy strzelec:
8 - Salomon Murfin (Hasseland)

Najlepszy asystent:
5 - Harold Kemble i Davúr Biskúpsfjørður (Hasseland)

Dywizja B

Bialenia - Skarland 2 - 0 (1 - 0)
Slawonia - Voxland 4 - 0 (3 - 0)
Westland - Cesarstwo Niemieckie 0 - 3 (0 - 0)
Winkulia - Wandystan 1 - 1 (1 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Slawonia24-426
2.Wandystan30-525
3.Winkulia26-9824
4.Volkian16-1116
5.Niemcy10-1313
6.Bialenia9-1810
7.Skarland5-1910
8.Voxland5-278
9.Westland0-192

Najlepszy strzelec:
8 - Benny Allen (Wandystan), Anacleto Palhota (Slawonia)

Najlepszy asystent:
7 - Georg Adam (Winkulia)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7064
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon “50”

12.Kolejka
24.04.1922r

Dywizja A

Sclavinia - Teutonia 1 - 0 (1 - 0)
Austro-Wegry - Palatynat Leocji 1 - 0 (0 - 0)
Hasseland - Trizondal 0 - 0 (0 - 0)
Dreamland - Baridas 5 - 0 (3 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland29-232
2.Trizondal16-721
3.Dreamland16-1019
4.Austro-Węgry12-1017
5.Teutonia11-516
6.Sclavinia10-815
7.Leocja14-2814
8.Baridas7-294
9.Starosarmacja7-232

Najlepszy strzelec:
8 - Salomon Murfin (Hasseland)

Najlepszy asystent:
5 - Harold Kemble i Davúr Biskúpsfjørður (Hasseland)

Dywizja B

Cesarstwo Niemieckie - Bialenia 3 - 0 (1 - 0)
Wandystan - Slawonia 1 - 0 (0 - 0)
Voxland - Westland 1 - 1 (1 - 0)
Winkulia - Volkian 3 - 1 (3 - 1)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Wandystan31-528
2.Winkulia29-1027
3.Slawonia24-526
4.Volkian17-1416
5.Niemcy13-1316
6.Bialenia9-2110
7.Skarland5-1910
8.Voxland6-289
9.Westland1-203

Najlepszy strzelec:
8 - Benny Allen (Wandystan), Anacleto Palhota (Slawonia)

Najlepszy asystent:
7 - Georg Adam (Winkulia)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7064
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon “50”

13.Kolejka
01.05.1922r

Dywizja A

Baridas - Palatynat Leocji 1 - 6 (1 - 2)
Trizondal - Austro-Wegry 0 - 1 (0 - 1)
Teutonia - Hasseland 0 - 2 (0 - 1)
Sclavinia - Starosarmacja 4 - 0 (1 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland31-235
2.Trizondal16-821
3.Austro-Węgry13-1020
4.Dreamland16-1019
5.Sclavinia14-818
6.Leocja20-2917
7.Teutonia11-716
8.Baridas8-354
9.Starosarmacja7-272

Najlepszy strzelec:
8 - Salomon Murfin (Hasseland), Lucek Parufka (Leocja)

Najlepszy asystent:
5 - Harold Kemble i Davúr Biskúpsfjørður (Hasseland)

Dywizja B

Volkian - Slawonia 1 - 3 (0 - 1)
Westland - Wandystan 0 - 2 (0 - 2)
Bialenia - Voxland 3 - 0 (2 - 0)
Cesarstwo Niemieckie - Skarland 3 - 0 (3 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Wandystan33-531
2.Slawonia27-629
3.Winkulia29-1027
4.Niemcy16-1319
5.Volkian18-1716
6.Bialenia12-2113
7.Skarland5-2210
8.Voxland6-319
9.Westland1-223

Najlepszy strzelec:
9 - Anacleto Palhota (Slawonia)

Najlepszy asystent:
7 - Georg Adam (Winkulia)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7064
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon “50”

14.Kolejka
08.05.1922r

Dywizja A

Starosarmacja - Hasseland 0 - 5 (0 - 2)
Baridas - Trizondal 0 - 3 (0 - 1)
Austro-Wegry - Teutonia 2 - 0 (0 - 0)
Palatynat Leocji - Dreamland 1 - 1 (0 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland36-238
2.Trizondal19-824
3.Austro-Węgry15-1023
4.Dreamland17-1120
5.Sclavinia14-818
6.Leocja21-3018
7.Teutonia11-916
8.Baridas8-384
9.Starosarmacja7-322

Najlepszy strzelec:
10 - Harold Kemble (Hasseland)
8 - Salomon Murfin (Hasseland), Lucek Parufka (Leocja), Alves Moko (Trizondal)

Najlepszy asystent:
6 - HGarth Noble i Davúr Biskúpsfjørður (Hasseland)

Dywizja B

Skarland - Voxland 2 - 0 (0 - 0)
Volkian - Westland 3 - 1 (0 - 0)
Wandystan - Bialenia 0 - 2 (0 - 1)
Slawonia - Winkulia 2 - 1 (1 - 1)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Slawonia29-732
2.Wandystan33-731
3.Winkulia30-1227
4.Volkian21-1819
5.Niemcy16-1319
6.Bialenia14-2116
7.Skarland7-2213
8.Voxland6-339
9.Westland2-253

Najlepszy strzelec:
9 - Anacleto Palhota (Slawonia)

Najlepszy asystent:
7 - Georg Adam (Winkulia)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7064
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon “50”

16.Kolejka
22.05.1922r

Dywizja A

Dreamland - Teutonia 1 - 1 (0 - 1)
Starosarmacja - Baridas 0 - 1 (0 - 0)
Palatynat Leocji - Trizondal 2 - 1 (1 - 0)
Sclavinia - Austro-Wegry 0 - 0 (0 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland39-241
2.Austro-Węgry21-1027
3.Dreamland22-1224
4.Trizondal20-1424
5.Leocja23-3121
6.Teutonia17-1020
7.Sclavinia14-11819
8.Baridas9-437
9.Starosarmacja7-392

Najlepszy strzelec:
10 - Harold Kemble (Hasseland)
8 - Salomon Murfin (Hasseland), Lucek Parufka (Leocja), Alves Moko (Trizondal)

Najlepszy asystent:
7 - Garth Noble (Hasseland)
6 - Davúr Biskúpsfjørður (Hasseland), Wincent Soareszi (MAW), Simon Paschwoll (Dreamland)

Dywizja B

Winkulia - Bialenia 0 - 1 (0 - 0)
Skarland - Volkian 0 - 1 (0 - 0)
Slawonia - Westland 5 - 0 (1 - 0)
Cesarstwo Niemieckie - Wandystan 1 - 1 (0 - 1)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Wandystan39-835
2.Slawonia34-735
3.Winkulia32-1330
4.Niemcy21-1423
5.Volkian22-2022
6.Bialenia17-2122
7.Skarland7-2813
8.Voxland6-379
9.Westland2-323

Najlepszy strzelec:
12 - Benny Allen (Wandystan)

Najlepszy asystent:
7 - Georg Adam (Winkulia), Dragan Ugresić (Slawonia)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7064
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon “50”

16.Kolejka
29.05.1922r

Dywizja A

Teutonia - Leocja 3 - 1 (1 - 1)
Baridas - Sclavinia 0 - 4 (0 - 3)
Hasseland - Austro-Wegry 2 - 1 (1 - 0)
Dreamland - Starosarmacja 3 - 0 (2 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland41-344
2.Dreamland25-1227
3.Austro-Węgry22-1227
4.Trizondal20-1424
5.Teutonia21-1123
6.Sclavinia18-1122
7.Leocja24-3421
8.Baridas9-477
9.Starosarmacja7-422

Najlepszy strzelec:
11 - Harold Kemble (Hasseland)
9 - Catarino Nóbrega (Dreamland)
8 - Salomon Murfin (Hasseland), Lucek Parufka (Leocja), Alves Moko (Trizondal)

Najlepszy asystent:
7 - Garth Noble (Hasseland), Simon Paschwoll (Dreamland)
6 - Davúr Biskúpsfjørður (Hasseland), Wincent Soareszi (MAW),

Dywizja B

Bialenia - Slawonia 0 - 2 (0 - 1)
Volkian - Cesarstwo Niemieckie 1 - 4 (1 - 0)
Voxland - Wandystan 0 - 3 (0 - 2)
Winkulia - Skarland 0 - 0 (0 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Wandystan42-838
2.Slawonia36-738
3.Winkulia32-1331
4.Niemcy25-1526
5.Volkian23-2422
6.Bialenia17-2322
7.Skarland7-2814
8.Voxland6-409
9.Westland2-323

Najlepszy strzelec:
14 - Benny Allen (Wandystan)
11 - Anacleto Palhota (Slawonia)

Najlepszy asystent:
8 - Dragan Ugresić (Slawonia)
7 - Georg Adam (Winkulia)

UWAGA:
To już koniec sezonu jubileuszowego!
Mistrzem został Hasseland, zdobywcą pucharu Dreamland.
Z Dywizji A spadają Leocja, Baridas i Starosarmacja, a awans z Dywizji B uzyskują Wandystan, Slawonia i Winkulia
Austro-Węgry w ostatniej kolejce przegrały z hasselandzkim hegemonem (nota bene strzelając jedną z trzech bramek jakie stracili w tym sezonie) i spadły na III miejsce. Wynik bardzo dobry, patrząc na obecną kadrę. Na ostatniej prostej wyprzedził nas Dreamland…

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7064
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Szanowni fani piłki austro-węgierskiej…
Jak wiecie jestem wielkim fane futbolu mikronacyjnego, ale byłbym nieszczery gdybym napisał, że teraz MAW jest moim “numero uno”. Dosadne to i prawdziwe, ale myślę, że dla wielu spodziewane. I tak jak uwielbiam prowadzić kadrę to jednak wydaje mi się, że czas na wielkie zmiany.

Sądzę, że setny mecz “nowych” Austro-Węgrów powinien poprowadzić już inny trener. Tak, wiem, że robiłem wszystko, by tylko przyspożyć jak najwięcej sukcesów temu zespołowi, ale czuję, że więcej nie zrobię. Kadra jest przygotowana na v-mundial (który odbędzie się na po następnym sezonie).To idealny moment na zmianę. Ja tracę zapał do prowadzenia tej reprezentacji, a ktoś inny może wskrzesić w nich nową energię.

Słowa te kieruje głównie do najbardziej zaangażowanych w piłkę w MAW @Targersdorf Borisz @Moritz von Oranien-Nassau
a w dalszej kolejności @Nicolaas Pieter @Patryk I
Myślę, że ewentualnie Sthurmhowy vel Timan Demollari byłby w stanie poprowadzić kadrę Austro-Węgier… Stawiam jednak na pierwszą dwójkę… Co wy na to? Proszę o szybką odpowiedź…

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Targersdorf Borisz
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3519
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Alba Regia

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Targersdorf Borisz »

Ja muszę odmówić.

Targersdorfi Borisz gróf


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Austro-Węgierska Federacja Piłkarska”