MUP Sezon 48

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5884
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

14.10.1921r.
16.Kolejka

MUP - - Dywizja A

Baridas - Wandystan 0 - 3 (0 - 1)
Dreamland - Teutonia 0 - 0 (0 - 0)
Hasseland - Starosarmacja 3 - 0 (1 - 0)
Slawonia - Austro-Wegry 1 - 3 (0 - 1)
Loardia - Trizondal 0 - 4 (0 - 1)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland26-639
2.Teutonia24-535
3.Trizondal22-1228
4.Starosarmacja23-1925
5.Dreamland16-1224
6.Austro-Węgry19-1821
7.Wandystan13-1618
8.Baridas9-2016
9.Slawonia10-3110
10.Loardia5-285

Strzelcy
8- Hesh Yeshurun (Teutonia), Tauno Warman (Teutonia), Alves Moko (Trizondal)
7 - Zdzisław Bielak (Starosarmacja),
6- Cheng Foo (Hasseland), Regino Garitano (Trizondal)
5- Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia), Ângelo Caranguejo (Starosarmacja), Simon Pachschwöll (Dreamland), Wincent Soareszi (Austro-Węgry), Roland Sager (Austro-Węgry)

Asysty
6 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry)
4 - Roni Peiponen (Teutonia), Boro Trajcoski (Dreamland), Hesh Yeshurun (Teutonia), Carsten Zuna (Austro-Węgry), Earl Cusack (Trizondal), Alves Moko (Trizondal)
3- 9 piłkarzy

Trener kolejki
H.W.Gruner (Austro-Węgry)) - 8 raz w karierze.

MUP - Dywizja B

Westland - Palatynat Leocji 0 - 0 (0 - 0)
Muratyka - Sclavinia 0 - 5 (0 - 3)
Cesarstwo Niemieckie - Turetia 1 - 0 (0 - 0)
Bialenia - Skarland 2 - 1 (0 - 1)
Voxland - Winkulia 0 - 2 (0 - 1)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Leocja34-837
2.Sclavinia32-736
3.Winkulia26-833
4.Skarland24-1230
5.Bialenia27-2328
6.Muratyka11-2416
7.Turetia6-1515
8.Westland5-1911
9.Voxland9-3310
10.Cesarstwo Niemieckie5-3010

Strzelcy
9- Konrad Frommer (Winkulia)
8- Rocco Nylander (Bialenia), , Tomcio Serdelek (Leocja)
7- Czesław Leśniak (Leocja), Bogosav Antonovic (Sclavinia), Gaspar Aizkorreta (Skarland)
6 - Lucek Parufka (Leocja), Torgrim Kvarme (Bialenia)
5- Georg Adam (Winkulia), Marius Cotti (Muratyka), Jan Nikolic (Sclavinia)

Asysty
9 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
7 - Georg Adam (Winkulia)
5 - Lukas Rebmann (Muratyka), Ryszard Rodziewicz (Leocja), Micah Langebrunner (Leocja), Jaka Roglic (Sclavinia)

Trener kolejki
Przemek Przemek (Sclavinia) - 30 raz w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 135
2 Inigo Montoya P (Baridas) 100
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 80
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72
5 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 60
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 59
4 Harold Kemble P (Hasseland) 57
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 54

TOP 6 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 263
2 Tauno Warman N (Teutonia) 258
3 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 257
4 Oskar Drulovic (Trizondal) 254
5 Danny Trejo O (Baridas) 253
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 252
7 Inigo Montoya P (Baridas) 249

W rankingu Drużyna Miesiąca prowadzi Bialenia przed Hasselandem i Austro-Węgrami.

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5884
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

17.10.1921r.
17.Kolejka

MUP - - Dywizja A

Starosarmacja - Baridas 2 - 0 (2 - 0)
Trizondal - Wandystan 3 - 0 (2 - 0)
Slawonia - Teutonia 0 - 3 (0 - 0)
Dreamland - Hasseland 0 - 2 (0 - 0)
Austro-Wegry - Loardia 1 - 1 (0 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland28-642
2.Teutonia27-538
3.Trizondal25-1231
4.Starosarmacja25-1928
5.Dreamland16-1424
6.Austro-Węgry20-1922
7.Wandystan13-1918
8.Baridas9-2216
9.Slawonia10-3410
10.Loardia6-296

Strzelcy
9- Tauno Warman (Teutonia),
8- Hesh Yeshurun (Teutonia) Alves Moko (Trizondal), Regino Garitano (Trizondal)
7 - Zdzisław Bielak (Starosarmacja),
6- Cheng Foo (Hasseland), Roland Sager (Austro-Węgry)

Asysty
6 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry)
4 - 10 piłkarzy

Trener kolejki
Cyber Smith (Hasseland) - 98 raz w karierze

MUP - Dywizja B

Turetia - Westland 0 - 0 (0 - 0)
Winkulia - Palatynat Leocji 1 - 1 (0 - 1)
Bialenia - Sclavinia 1 - 1 (0 - 1)
Muratyka - Cesarstwo Niemieckie 0 - 1 (0 - 1)
Skarland - Voxland 2 - 0 (2 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Leocja35-938
2.Sclavinia33-837
3.Winkulia27-934
4.Skarland26-1233
5.Bialenia28-2429
6.Turetia6-1516
7.Muratyka11-2516
8.Cesarstwo Niemieckie6-3013
9.Westland5-1912
10.Voxland9-3510

Strzelcy
10- Konrad Frommer (Winkulia)
8- Rocco Nylander (Bialenia), , Tomcio Serdelek (Leocja)
7- Czesław Leśniak (Leocja), Bogosav Antonovic (Sclavinia), Gaspar Aizkorreta (Skarland), Torgrim Kvarme (Bialenia)
6 - Lucek Parufka (Leocja)

Asysty
9 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
7 - Georg Adam (Winkulia)
5 - Lukas Rebmann (Muratyka), Ryszard Rodziewicz (Leocja), Micah Langebrunner (Leocja), Jaka Roglic (Sclavinia), Rufo Rio (Skarland), Mirjn Gotar (Sclavinia)

Trener kolejki
Przemek Przemek (Sclavinia) - 31 raz w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 136
2 Inigo Montoya P (Baridas) 100
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 80
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72
5 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 60
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 59
4 Harold Kemble P (Hasseland) 57
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 55

TOP 6 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 264
2 Tauno Warman N (Teutonia) 259
3 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 258
4 Oskar Drulovic (Trizondal) 255
5 Danny Trejo O (Baridas) 254
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 253
7 Inigo Montoya P (Baridas) 250

W rankingu Drużyna Miesiąca prowadzi Trizondal przed Hasselandem i Bialenią.

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Austro-Węgierska Federacja Piłkarska”