MUP Sezon 48

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

09.09.1921r.
6.Kolejka

MUP -Sezon Długi - Dywizja A

Hasseland - Slawonia 2 - 0 (0 - 0)
Wandystan - Starosarmacja 0 - 2 (0 - 0)
Teutonia - Trizondal 2 - 0 (1 - 0)
Baridas - Austro-Wegry 0 - 0 (0 - 0)
Dreamland - Loardia 1 - 0 (1 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland9-115
2.Teutonia8-114
3.Trizondal11-612
4.Austro-Węgry7-510
5.Baridas3-38
6.Dreamland3-38
7.Starosarmacja6-68
8.Wandystan3-84
9.Slawonia3-104
10.Loardia1-111

Strzelcy
4- Roland Sager (Austro-Węgry), Regino Garitano (Trizondal), Alves Moko (Trizondal), Hesh Yeshurun (Teutonia)
3- 7 zawodników

Asysty
3 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry), Roni Peiponen (Teutonia), Lajos Orban (Austro-Węgry), Earl Cusack (Trizondal)
2 -Stan Gavriloiu (Hasseland)

Trener kolejki
Michał Michaelus (Dreamland)

MUP -Sezon Długi - Dywizja B

Cesarstwo Niemieckie - Bialenia 2 - 0 (0 - 0)
Leocja - Turetia 2 - 0 (1 - 0)
Sclavinia - Winkulia 1 - 3 (1 - 1)
Westland - Skarland 0 - 1 (0 - 1)
Muratyka - Voxland 3 - 0 (3 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Leocja15-218
2.Skarland12-615
3.Sclavinia11-412
4.Winkulia11-510
5.Muratyka7-510
6.Voxland6-107
7.Turetia1-36
8.Westland3-82
9.Cesarstwo Niemieckie2-114
10.Bialenia3-171

Strzelcy
5- Bogosav Antonovic (Sclavinia)
4 - Gaspar Aizkorreta (Skarland), Konrad Frommer (Winkulia)
3 - Tomcio Serdelek (Leocja), Rocco Nylander (Bialenia), Dennis Grennard (Muratyka), Lucek Parufka (Leocja)

Asysty
5 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
3- Lukas Rebmann (ZKRM), Jaga Roglic (Sclavina), Rufo Rio (Skarland), Jerome Kendrick (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja), Idalio Faisca (Voxland)

Trener kolejki
Alfred Fabian von Tehen-Dżek (Winkulia)

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 128
2 Inigo Montoya P (Baridas) 98
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 56
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 53

TOP 6 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 253
2 Tauno Warman N (Teutonia) 249
3 Danny Trejo O (Baridas) 248
3 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 248
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 244
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 242

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

12.09.1921r.
7.Kolejka

MUP - - Dywizja A

Austro-Wegry - Hasseland 1 - 2 (0 - 2)
Teutonia - Wandystan 1 - 1 (1 - 0)
Loardia - Starosarmacja 1 - 1 (1 - 1)
Slawonia - Dreamland 3 - 2 (1 - 1)
Trizondal - Baridas 0 - 2 (0 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland11-218
2.Teutonia9-215
3.Trizondal11-812
4.Baridas5-311
5.Austro-Węgry8-710
6.Starosarmacja7-79
7.Dreamland5-68
9.Slawonia6-127
9.Wandystan4-95
10.Loardia2-122

Strzelcy
4- Roland Sager (Austro-Węgry), Regino Garitano (Trizondal), Alves Moko (Trizondal), Hesh Yeshurun (Teutonia), Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)
3- Solomon Murfin (Hasseland), Cheng Foo (Hasseland)

Asysty
4 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry)
3- Roni Peiponen (Teutonia), Lajos Orban (Austro-Węgry), Earl Cusack (Trizondal)
2 -Stan Gavriloiu (Hasseland), Zdzisiek Markowski (Starosarmacja), Kyösti Kallio (Teutonia)

Trener kolejki
VAT (Starosarmacja)

MUP - Dywizja B

Skarland - Cesarstwo Niemieckie 2 - 0 (1 - 0)
Sclavinia - Palatynat Leocji 1 - 0 (0 - 0)
Voxland - Turetia 1 - 1 (1 - 1)
Bialenia - Muratyka 1 - 2 (1 - 0)
Winkulia - Westland 2 - 0 (0 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Leocja15-318
2.Skarland14-618
3.Sclavinia12-415
4.Winkulia13-513
5.Muratyka9-613
6.Voxland7-118
7.Turetia2-47
8.Cesarstwo Niemieckie2-134
9.Westland3-102
10.Bialenia4-191

Strzelcy
5- Bogosav Antonovic (Sclavinia), Konrad Frommer (Winkulia)
4 - Gaspar Aizkorreta (Skarland)
3 - Tomcio Serdelek (Leocja), Rocco Nylander (Bialenia), Dennis Grennard (Muratyka), Lucek Parufka (Leocja), Marius Cotti (Muratyka)

Asysty
5 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
4- Rufo Rio (Skarland), Lukas Rebmann (ZKRM)
3- Jaga Roglic (Sclavina), Jerome Kendrick (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja), Idalio Faisca (Voxland)

Trener kolejki
Alfred Fabian von Tehen-Dżek (Winkulia)

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 129
2 Inigo Montoya P (Baridas) 99
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 56
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 53

TOP 6 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 254
2 Tauno Warman N (Teutonia) 250
3 Danny Trejo O (Baridas) 249
3 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 248
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 245
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 243

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

16.09.1921r.
8.Kolejka

MUP - - Dywizja A

Hasseland - Trizondal 0 - 0 (0 - 0)
Austro-Wegry - Dreamland 1 - 1 (0 - 0)
Wandystan - Loardia 1 - 0 (0 - 0)
Starosarmacja - Slawonia 5 - 0 (3 - 0)
Baridas - Królestwo Teutonii 1 - 3 (1 - 1)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland11-219
2.Teutonia12-318
3.Trizondal11-813
4.Starosarmacja12-712
5.Austro-Węgry9-811
6.Baridas6-611
7.Dreamland6-79
8.Wandystan5-98
9.Slawonia6-177
10.Loardia2-132

Strzelcy
4- Roland Sager (Austro-Węgry), Regino Garitano (Trizondal), Alves Moko (Trizondal), Hesh Yeshurun (Teutonia), Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia), Tauno Warman (Teutonia)
3- Solomon Murfin (Hasseland), Cheng Foo (Hasseland), Zdzisław Bielak (Starosarmacja)

Asysty
4 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry)
3- Roni Peiponen (Teutonia), Lajos Orban (Austro-Węgry), Earl Cusack (Trizondal),Kyösti Kallio (Teutonia)

Trener kolejki
VAT (Starosarmacja)

MUP - Dywizja B

Cesarstwo Niemieckie - Winkulia 0 - 3 (0 - 2)
Skarland - Muratyka 1 - 1 (1 - 0)
Palatynat Leocji - Voxland 5 - 1 (3 - 1)
Turetia - Bialenia 1 - 4 (0 - 1)
Westland - Sclavinia 0 - 2 (0 - 1)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Leocja20-421
2.Skarland15-719
3.Sclavinia14-418
4.Winkulia16-516
5.Muratyka10-714
6.Voxland8-168
7.Turetia3-87
8.Bialenia8-204
9.Cesarstwo Niemieckie2-164
10.Westland3-122

Strzelcy
6 - Bogosav Antonovic (Sclavinia),
5- Konrad Frommer (Winkulia), Gaspar Aizkorreta (Skarland), Georg Adam (Winkulia), Lucek Parufka (Leocja)
4 - Marius Cotti (Muratyka), Czeslaw Lesniak (Leocja)

Asysty
6 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
5 - Lukas Rebmann (Muratyka)
4- Rufo Rio (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja)

Trener kolejki
Przemek Przemek (Sclavinia)

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 131
2 Inigo Montoya P (Baridas) 99
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 78
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 57
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 53

TOP 6 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 255
2 Tauno Warman N (Teutonia) 251
3 Danny Trejo O (Baridas) 250
3 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 249
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 246
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 244

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

19.09.1921r.
9.Kolejka

MUP - - Dywizja A

Dreamland - Trizondal 2 - 2 (1 - 2)
Starosarmacja - Austro-Wegry 3 - 2 (2 - 0)
Slawonia - Wandystan 0 - 2 (0 - 1)
Baridas - Hasseland 1 - 1 (1 - 0)
Loardia - Teutonia 1 - 2 (0 - 1)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Teutonia14-221
2.Hasseland12-320
3.Starosarmacja15-915
4.Trizondal13-1014
5.Baridas7-712
6.Austro-Węgry11-1111
7.Wandystan7-911
8.Dreamland8-910
9.Slawonia6-197
10.Loardia3-152

Strzelcy
6- Tauno Warman (Teutonia)
5- Alves Moko (Trizondal), Zdzisław Bielak (Starosarmacja)
4- Roland Sager (Austro-Węgry), Regino Garitano (Trizondal), , Hesh Yeshurun (Teutonia), Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia), Cheng Foo (Hasseland)
3- Solomon Murfin (Hasseland),

Asysty
6 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry)
3- Roni Peiponen (Teutonia), Lajos Orban (Austro-Węgry), Earl Cusack (Trizondal), Kyösti Kallio (Teutonia), Zdzisek Markowski (Starosarmacja), Boro Trajcovski (Dreamland)

Trener kolejki
Helmut Walterycz (Wandystan)

MUP - Dywizja B

Muratyka - Winkulia 1 - 1 (0 - 0)
Turetia - Skarland 0 - 0 (0 - 0)
Bialenia - Palatynat Leocji 2 - 1 (2 - 1)
Westland - Cesarstwo Niemieckie 1 - 0 (1 - 0)
Voxland - Sclavinia 0 - 2 (0 - 2)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Leocja21-621
2.Sclavinia16-421
3.Skarland15-720
4.Winkulia17-617
5.Muratyka11-815
6.Turetia3-88
7.Voxland8-188
8.Bialenia10-217
9.Westland4-125
10.Cesarstwo Niemieckie2-174

Strzelcy
6 - Bogosav Antonovic (Sclavinia),
5- Konrad Frommer (Winkulia), Gaspar Aizkorreta (Skarland), Georg Adam (Winkulia), Lucek Parufka (Leocja), Rocco Nylander (Bialenia), Marius Cotti (Muratyka),

Asysty
6 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
5 - Lukas Rebmann (Muratyka)
4- Rufo Rio (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja)

Trener kolejki
Przemek Przemek (Sclavinia)

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 133
2 Inigo Montoya P (Baridas) 99
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 79
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 60
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 57
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 53

TOP 6 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 256
2 Tauno Warman N (Teutonia) 252
3 Danny Trejo O (Baridas) 2501
3 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 250
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 247
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 245
7 Inigo Montoya P (Baridas) 242

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Austro-Węgierska Federacja Piłkarska”