MUP Sezon 48

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nowy sezon czas zaczac!
Sezon 48 rozpoczety!
Zaczniemy, tak jak ustalilismy na discordzie, 22 sierpnia, a zakonczymy sezon 22 pazdziernika ’21. Na starcie warto powitac nowych czlonków tj. Cesarstwo Niemieckie, Królestwo Turetii, Zwiazek Kalkilistycznych Republik Muratyckich oraz nowych trenerów - Bialenii, Baridasu.
Niestety pozegnalismy sie z kadra Gellonii na wlasne zyczenie wladz.
Dzieki takim roszadom mamy 20 reprezentacji, z podzialem na dwie dywizje, a do rozegrania jest az 18 kolejek, przez co nastapi lekkie przesuniecie XXII v-mundialu w Leocji.

Podzial na Dywizje wyglada nastepujaco:
DYWIZJA A:
Austro-Wegry
Baridas
Dreamland
Hasseland
Królestwo Teutonii
Loardia
Slawonia
Starosarmacja
Trizondal
Wandystan

DYWIZJA B
Bialenia
Cesarstwo Niemieckie
Palatynat Leocji
Sclavinia
Skarland
Turetia
Voxland
Westland
Winkulia
ZKRM

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jkieś predykcje na ten sezon? Czy stawiać na młodzież przed mundialem, czy raczej budować rutyniarzy? Co sądzicie?

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Targersdorf Borisz
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3274
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Alba Regia

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Targersdorf Borisz »

Trudne pytanie, system ostatni niszczy juniorów. Przynajmniej w moich drużynach.

Targersdorfi Borisz baró
palatinus regni Hungarie
minister spraw zagranicznych w rządzie Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Targersdorf Borisz pisze: 1 miesiąc temu

Trudne pytanie, system ostatni niszczy juniorów. Przynajmniej w moich drużynach.

Coś w tym jest, dlatego u mnie junior z nadzieją na zachowanie to minimum 6 belek i jakieś 18 lat, a to już graniczy z cudem.

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

22.08.1921r.
1.Kolejka

MUP -Sezon Długi - Dywizja A

Trizondal - Starosarmacja 2 - 1 (0 - 0)
Austro-Wegry - Wandystan 2 - 1 (2 - 0)
Loardia - Slawonia 1 - 1 (0 - 0)
Dreamland - Baridas 1 - 0 (0 - 0)
Królestwo Teutonii - Hasseland 1 - 0 (1 - 0)

Strzelcy
2- Roland Sager (Austro-Węgry)

Asysty
1 - 10 zawodników

Trener kolejki
Henryk Leszczyński (Teutonia)

MUP -Sezon Długi - Dywizja B

Winkulia - Turetia 0 - 0 (0 - 0)
Skarland - Palatynat Leocji 2 - 3 (1 - 2)
Voxland - Bialenia 3 - 1 (2 - 0)
ZKRM - Westland 2 - 1 (1 - 0)
Sclavinia - Cesarstwo Niemieckie 3 - 0 (2 - 0)

Strzelcy
2- Bogosav Antonovic (Sclavinia), Micah Langebrunner (Leocja)

Asysty
2 - Czeslaw Lesniak (Leocja)

Trener kolejki
Przemek Przemek (Sclavinia)

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 127
2 Inigo Montoya P (Baridas) 98
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 55
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 51

TOP 5 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 250!!!
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 245
3 Danny Trejo O (Baridas) 245
4 Tauno Warman N (Teutonia) 244
5 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 240

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

26.08.1921r.
2.Kolejka

MUP -Sezon Długi - Dywizja A

Hasseland - Dreamland 1 - 0 (1 - 0)
Wandystan - Trizondal 2 - 1 (2 - 1)
Teutonia - Slawonia 3 - 0 (2 - 0)
Loardia - Austro-Wegry 0 - 1 (0 - 0)
Baridas - Starosarmacja 0 - 0 (0 - 0)

W Dywizja A bez porażki po dwóch kolejkach pozostaje tylko Teutonia i Austro-Węgry. Teutończycy są także najskuteczniejszym zespołem i najlepiej broniącym.

Strzelcy
2- Roland Sager (Austro-Węgry), Hesh Yeshurun (Teutonia), Aderyn Pollozhani (Wandystan)

Asysty
2 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry), Roni Peiponen (Teutonia)

Trener kolejki
Cyber Smith (Hasseland)

MUP -Sezon Długi - Dywizja B

Cesarstwo Niemieckie - ZKRM 0 - 2 (0 - 1)
Palatynat Leocji - Winkulia 2 - 0 (2 - 0)
Sclavinia - Bialenia 4 - 0 (2 - 0)
Voxland - Skarland 0 - 2 (0 - 1)
Westland - Turetia 0 - 1 (0 - 0)

Bez straty punktów w Dywizji B są Sclavinia, Leocja i o dziwo ZKRM. Debiutanci zaczęli całkiem obiecująco. Bez punktu Westland, Cesasrstwo Niemieckie i Bialenia.

Strzelcy
4- Bogosav Antonovic (Sclavinia)
2 - Micah Langebrunner (Leocja), Dennis Grennard (ZKRM), Fridolf Kihlberg (Skarland)

Asysty
2 - Czeslaw Lesniak (Leocja), Lukas Rebmann (ZKRM)

Trener kolejki
Miguel de Catalan (Skarland)

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 128
2 Inigo Montoya P (Baridas) 98
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 55
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 51

TOP 5 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 251
2 Danny Trejo O (Baridas) 246
3 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 245
3 Tauno Warman N (Teutonia) 245
5 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 240
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 240

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

29.08.1921r.
3.Kolejka

MUP -Sezon Długi - Dywizja A

Teutonia - Dreamland 0 - 0 (0 - 0)
Trizondal - Loardia 4 - 0 (0 - 0)
Starosarmacja - Hasseland 0 - 2 (0 - 0)
Austro-Wegry - Slawonia 3 - 0 (2 - 0)
Wandystan - Baridas 0 - 1 (0 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Austro-Węgry6-19
2.Teutonia4-07
3.Trizondal7-36
4.Hasseland3-16
5.Baridas1-14
6.Dreamland1-14
7.Wandystan3-43
8.Starosarmacja1-41
9.Loardia1-61
10.Slawonia1-71

Strzelcy
3- Roland Sager (Austro-Węgry),
2- Hesh Yeshurun (Teutonia), Aderyn Pollozhani (Wandystan), Alves Moko (Trizondal), Cheng Foo (Hasseland), Regino Garitano (Teutonia)

Asysty
3 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry)
2- Roni Peiponen (Teutonia), Lajos Orban (Austro-Węgry)

Trener kolejki
Robert Dąbski (Trizondal) - 42 raz w karierze, pierwszy w tym sezonie

MUP -Sezon Długi - Dywizja B

Sclavinia - ZKRM 2 - 0 (1 - 0)
Winkulia - Voxland 3 - 0 (2 - 0)
Turetia - Cesarstwo Niemieckie 0 - 0 (0 - 0)
Skarland - Bialenia 4 - 1 (0 - 0)
Palatynat Leocji - Westland 2 - 0 (2 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Sclavinia9-09
2.Leocja7-29
3.Skarland8-46
4.ZKRM4-36
5.Turetia1-05
6.Winkulia3-24
7.Voxland3-63
8.Cesarstwo Niemieckie0-51
9.Westland1-50
10.Bialenia2-110

Strzelcy
4- Bogosav Antonovic (Sclavinia)
2 - 9 zawodników

Asysty
4 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
3- Lukas Rebmann (ZKRM), Jaga Roglic (Sclavina)

Trener kolejki
Piotr vel Bocian (Leocja) - Pierwszy raz w karierze!

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 128
2 Inigo Montoya P (Baridas) 98
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 55
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 51

TOP 6 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 252
2 Danny Trejo O (Baridas) 247
3 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 246
3 Tauno Warman N (Teutonia) 246
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 241
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 240

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Wcześniej tego nie zauważyłem, a miło mi poinformować, że kadra Austro-Węgier została wybrana drużyną miesiąca!

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

02.09.1921r.
4.Kolejka

MUP -Sezon Długi - Dywizja A

Hasseland - Wandystan 2 - 0 (0 - 0)
Starosarmacja - Dreamland 2 - 1 (1 - 1)
Baridas - Loardia 2 - 0 (1 - 0)
Slawonia - Trizondal 0 - 1 (0 - 0)
Austro-Wegry - Królestwo Teutonii 0 - 1 (0 - 1)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Teutonia5-010
2.Austro-Węgry6-29
3.Trizondal8-39
4.Hasseland5-19
5.Baridas3-17
6.Dreamland2-34
7.Starosarmacja3-54
8.Wandystan3-63
9.Loardia1-81
9.Slawonia1-81

Strzelcy
3- Roland Sager (Austro-Węgry), Regino Garitano (Trizondal)
2- Hesh Yeshurun (Teutonia), Aderyn Pollozhani (Wandystan), Alves Moko (Trizondal), Cheng Foo (Hasseland), Lisandro Galvan (Baridas), Angelo Caranguejo (Starosarmacja)

Asysty
3 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry), Roni Peiponen (Teutonia)
2- Lajos Orban (Austro-Węgry), Earl Cusack (Teutonia)

Trener kolejki
Ingvar v.Hagsen de la Sparasan (Starosarmacja) - 14 raz w karierze, pierwszy w tym sezonie

MUP -Sezon Długi - Dywizja B

Cesarstwo Niemieckie - Palatynat Leocji 0 - 4 (0 - 2)
Turetia - Muratyka 0 - 0 (0 - 0)
Westland - Voxland 1 - 1 (0 - 0)
Bialenia - Winkulia 0 - 3 (0 - 1)
Skarland - Sclavinia 1 - 0 (1 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Leocja11-212
2.Sclavinia9-19
3.Skarland9-49
4.Winkulia6-27
5.Muratyka4-37
6.Turetia1-06
7.Voxland4-74
8.Westland2-61
9.Cesarstwo Niemieckie0-91
10.Bialenia2-140

Strzelcy
4- Bogosav Antonovic (Sclavinia)
2 - Gaspar Aizkorreta (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja)

Asysty
5 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
3- Lukas Rebmann (ZKRM), Jaga Roglic (Sclavina), Rufo Rio (Skarland)

Trener kolejki
Joahim v.Ribertrop (Voxland) - pierwszy raz w sezonie, piaty w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 128
2 Inigo Montoya P (Baridas) 98
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 55
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 51

TOP 6 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 252
2 Danny Trejo O (Baridas) 247
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 246
2 Tauno Warman N (Teutonia) 247
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 242
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 241

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 5770
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska

05.09.1921r.
5.Kolejka

MUP -Sezon Długi - Dywizja A

Loardia - Hasseland 0 - 2 (0 - 0)
Dreamland - Wandystan 0 - 0 (0 - 0)
Starosarmacja - Królestwo Teutonii 1 - 1 (1 - 1)
Trizondal - Austro-Wegry 3 - 1 (1 - 0)
Slawonia - Baridas 2 - 0 (0 - 0)

Tabela - Dywizja A

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Trizondal11-412
2.Hasseland7-112
3.Teutonia6-111
4.Austro-Węgry7-59
5.Baridas3-37
6.Dreamland2-35
7.Starosarmacja4-65
8.Wandystan3-64
9.Slawonia3-84
10.Loardia1-101

Strzelcy
3- Roland Sager (Austro-Węgry), Regino Garitano (Trizondal), Alves Moko (Trizondal)
2- Hesh Yeshurun (Teutonia), Aderyn Pollozhani (Wandystan), Cheng Foo (Hasseland), Lisandro Galvan (Baridas), Angelo Caranguejo (Starosarmacja), Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)

Asysty
3 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry), Roni Peiponen (Teutonia), Lajos Orban (Austro-Węgry), Earl Cusack (Trizondal)

Trener kolejki
Cyber Smith (Hasseland)

MUP -Sezon Długi - Dywizja B

Voxland - Cesarstwo Niemieckie 2 - 0 (1 - 0)
Muratyka - Palatynat Leocji 0 - 2 (0 - 2)
Turetia - Sclavinia 0 - 1 (0 - 0)
Winkulia - Skarland 1 - 2 (1 - 1)
Bialenia - Westland 1 - 1 (0 - 0)

Tabela - Dywizja B

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Leocja13-215
2.Sclavinia10-112
3.Skarland11-612
4.Winkulia7-47
5.Voxland6-77
6.Muratyka4-57
7.Turetia1-16
8.Westland3-72
9.Cesarstwo Niemieckie0-111
10.Bialenia3-151

Strzelcy
4- Bogosav Antonovic (Sclavinia)
3 - Gaspar Aizkorreta (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja), Rocco Nylander (Bialenia)

Asysty
5 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
3- Lukas Rebmann (ZKRM), Jaga Roglic (Sclavina), Rufo Rio (Skarland), Jerome Kendrick (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja), Idalio Faisca (Voxland)

Trener kolejki
Miguel de Catalan (Skarland)

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 128
2 Inigo Montoya P (Baridas) 98
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 55
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 52

TOP 6 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 252
2 Danny Trejo O (Baridas) 248
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 248
2 Tauno Warman N (Teutonia) 248
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 243
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 242

(-) Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Austro-Węgierska Federacja Piłkarska”