Prvi hrvatski građanski športski klub

Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Szkoda tego punktu, ale cóż gramy dalej.

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

0:4 z KF Bregenz.
Druga kolejka 8. sezonu, a Miastowi zagrali kolejne spotkanie na wyjedzie, kibice w Zagrzebiu z niecierpliwością czekają na swoich ulubieńców, ci zaś poprawili humory swoim fanom, wygrywając 0:4 na Bregenz Arena.
Rywal nie był wymagający,, ale punkty i bramki cieszą.
Dobrze pokazał się nowy nabytek Miastowych Afonso Carrão, który zaliczył duopaka :winking_face:
Z klubem pożegnał się Phillip Crane. Życzymy powodzenia w dalszej karierze, a za grę dla niebiesko-białych zarząd i kibice składają podziękowania.

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

6:0
Miastowi zagrali u siebie z Białą Gwiazdą, rywal wg. X11 słabszy, ale owiany nimbem rewelacji początku sezonu, remis z Kangurami, wygrana z Cracovią, wygrana z Zielonymi Orłami.
Dlatego do meczu Miastowi przystąpili zmotywowani, skupieni, cel był jeden zdobyć trzy punkty. Cel ten został osiągnięty, ale niestety kosztem dwóch kontuzji.
Øyvin Værøy będzie gotowy do gry już na mecz ze Spartą, zaś Quigley Morris będzie pauzował do 3 sierpnia.
Przed nami mecz ze Spartą, a w sobotę mecz z Interem.

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

0:1
Trudny mecz ze Spartą. Miastowi z wyjazdu przywożą cenne trzy punkty. Gola na wagę trzech punktów strzelił w 36 min. niezastąpiony Clemente Cama.
Sen z powiek spędza trenerowi kontuzja Quigley Morris, który jest filarem obrony HSK, form też poleciała.

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

0:4
Z zamorskiej wyprawy Miastowi przywożą trzy punkty, cztery zaaplikowane rywalom bramki, hat trick Øyvin Værøyović, ale też w/w bohater został wykartkowany i w arcytrudnym meczu z rewelacyjnie spisującą się Vienną, braknie go w podstawowym składzie.
Z decyzji administracyjnych, zarząd klubu kierując się dużym przywiązaniem do tradycji i historii klubu, zezwala na powołanie klubu kibica o nazwie Kuchciki, gdzie obok Purgeri, jest drugim oficjalnie uznanym klubem kibica dla fanów HSK.

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

2:0
Do meczu z Vienną musiałem przystąpić w dość eksperymentalnym ustawieniu, które było spowodowane zawieszeniem Øyvin Værøy na jeden mecz, czerwona kartka,
Zagrałem 5-3-2….. czyli defensywnie, za rozgrywanie piłki odpowiedzialny był Aldo Leviosa, i był to strzał w dziesiątkę.
Aldo zaliczył dwie asysty, dwa gole ustrzelił Afonso Carrão i to on najbardziej się cieszył w derbach rodzinny Carrão.
Udało się pokonać rewelacyjną Viennę , a już w sobotę mecz z FC Kärnten.

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Widzę że Duma Węgier stara się na bieżąco informować co i jak w Gradanskim… Muszę i ja czasem coś napisać, bo aż głupio.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Samuel Radziwiłł
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 48
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Samuel Radziwiłł »

Targersdorf Borisz pisze: 1 rok temu

2:0
Do meczu z Vienną musiałem przystąpić w dość eksperymentalnym ustawieniu, które było spowodowane zawieszeniem Øyvin Værøy na jeden mecz, czerwona kartka,
Zagrałem 5-3-2….. czyli defensywnie, za rozgrywanie piłki odpowiedzialny był Aldo Leviosa, i był to strzał w dziesiątkę.
Aldo zaliczył dwie asysty, dwa gole ustrzelił Afonso Carrão i to on najbardziej się cieszył w derbach rodzinny Carrão.
Udało się pokonać rewelacyjną Viennę , a już w sobotę mecz z FC Kärnten.

Jak już w X11 napisałem, takiej taktyki nie przewidziałem, no i … przegrałem :(

Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Palatynat Leocji


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Heinz-Werner Grüner pisze: 1 rok temu

Widzę że Duma Węgier stara się na bieżąco informować co i jak w Gradanskim… Muszę i ja czasem coś napisać, bo aż głupio.

Drogi Baronie, po prostu realizuję się na polu sportowym, tylko tyle mogę zrobić na dzień dzisiejszy :winking_face:

Samuel Radziwiłł pisze: 1 rok temu

Jak już w X11 napisałem, takiej taktyki nie przewidziałem, no i … przegrałem

Ta moja taktyka, to po prostu kontuzja mojego pomocnika, a ławkę rezerwowych mam krótką, to muszę kombinować w ustawieniach :slightly_smiling_face:

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

8:0
Mecz z FC Kärnten, był jubileuszem Øyvin Værøy, który rozgrywał 100-tne spotkanie dla HSK. Zawodnicy, działacze oraz kibice jeszcze składali jubilatowi życzenie, kiedy sędzia, pan George Buske, gwizdnął początek meczu i zawodnik gości Karl-Oskar Lidström wpakował piłkę do bramki Miastowych.
Cisza na trybunach, życzenia w połowie składania przerwane….. sytuację uratował sędzia, który odgwizdał spalonego.
Po tym incydencie do roboty wzięli się piłkarze HSK.
4 min. 1 - 0 Strzal z pola karnego: strzelcem gola Clemente Cama asystował Klaus Bjerrum,
7 min. 2 - 0 Oderwanie sie: strzelcem gola Klaus Bjerrum asystował Leonardo Paes
17 min. 3 - 0 Rzut wolny posredni: strzelcem gola Øyvin Værøy asystował Julian Thunman
29 min 4 - 0 Strzal z pola karnego: strzelcem gola Leonardo Paes asystował Klaus Bjerrum
37 min. 5 - 0 Glówka: strzelcem gola Aldo Leviosa asystował Codrut Anca
40 min. 6 - 0 Strzal z dystansu: strzelcem gola Codrut Anca asystował Leonardo Paes
45 min 7 - 0 Strzal po rzucie roznym: strzelcem gola Øyvin Værøy asystował Leonardo Paes
do 91 min była gra w dziadka, wynik meczu ustalił na 8 - 0 Afonso Carrão asystował Øyvin Værøy.

Wychodzi, że jubileusz Øyvin Værøy się udał, jubilat strzelił dwa gole, zaliczył asystę. Pozostaję życzyć kolejnych stu meczy dla niebiesko-białych, kolejnych bramek i asysty.

emeryt


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Trójjedyne Królestwo Chorwacji, Slawonii i Dalmacji”