Salzburg - Innsbruck - OS 2 - 1. Österreichische Alpenfahrt 1920

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Wierzę, że nie jest łatwo... Jutro już weekend...
A tak przy okazji, to lepiej robić w weekend, w tygodniu, w nocy, w dzień, czy w obojętnie? :P

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

W tygodniu zawsze może trafić się żę o dane godzinie będziemy coś robić i dla mnie to trochę psuje zabawę.

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

A tak przy okazji, to lepiej robić w weekend, w tygodniu, w nocy, w dzień, czy w obojętnie?

Mi obojętnie. Dziś się udało, ale już w poniedziałek, chyba?, mamy OS o 14.15, tam na pewno się spóźnię kilka ładnych godzin.

emeryt


Michał F. Lubomirski-Lisewicz
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 751
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Białowieża

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Moritz von Oranien-Nassau pisze: 3 lata temu

W tygodniu zawsze może trafić się żę o dane godzinie będziemy coś robić i dla mnie to trochę psuje zabawę.

Z drugiej strony, są to czynniki zewnętrzne, a to się może zdarzyć na wyścigach.

Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Borys von Targersdorf pisze: 3 lata temu

Mi obojętnie. Dziś się udało, ale już w poniedziałek, chyba?, mamy OS o 14.15, tam na pewno się spóźnię kilka ładnych godzin.

A może warto przestudiować regulamin i sprawdzić czy nie warto przybyć wcześniej? Zawsze to kara, ale może mniejsza. Ułatwię szukanie i napiszę, że można przybyć maksymalnie trzy godziny wcześniej

Michał F. Lubomirski-Lisewicz pisze: 3 lata temu

Z drugiej strony, są to czynniki zewnętrzne, a to się może zdarzyć na wyścigach.

Właśnie o to w tym chodzi. Raz jednemu podpasuje, raz drugiemu.
Szczerze powiedziawszy to nawet ja pod siebie nie jestem w stanie tego ustawić. Dla mnie wyznacznikiem było tylko to by OS3(ten dzisiejszy nocny), nie był po pierwszej, bo zdaję sobie sprawę, że każdy chce spać. Ja bym był nawet w stanie po drugiej w nocy, ale bądźmy choć trochę poważni. ;)
Czynniki zewnętrzne, jak to Szanowny Pan napisał to właśnie największe utrapienie takich "rajdów". Prosiłbym tylko o nie poddawanie się. Punkty do łącznej klasyfikacji dostaną tylko Ci co ukończą wyścig.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

J liczę że się sam obudzę gdzieś w nocy, wtedy szybki myk na MAW i z powrotem w kimę. :-)

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Wieści z trasy wyścigu:
Noc, kryzys dopadł Dumę Węgier, chcąc dodać sobie animuszu zaczął śpiewać, próbując przekrzyczeć ryk silnika.
Igen, jött egy gyöngyhajú lány, Álmodtam, vagy igaz talán, Így lett a föld, az ég Zöld meg kék, mint rég. Igen, jött egy gyöngyhajú lány, Álmodtam, vagy igaz talán, La-la, la-la-la-la,

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Widzę piękne zarządzanie czasem :P

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie znam tej piosenki... ale... cztery "Pniewskie" i klimat rodzimego "Voice of Poland", w wersji melancholijnej et cetera, et cetera sprawia, że człowiek inaczej myśli...

Gruner przysypia, ale sztywno trzyma się drogi. Jezior Garda już blisko, na trasie trudno znaleźć wiwatujący tłum. Pojedyncze osoby, owszem, z flagami Monarchii, Sarmacji, Rzplitej, a nawet regionalne barwami Węgier, Czech czy Hasselandu...

"Pilotka niemalże spada na oczodół. Gogle gdzieś zgubione po drodze. Dziura, bęc, nadal jedzie. Automobil Puch ma cztery koła, nie odpadły. Baron Targersdorf już czmycha blisko, ale co on ma w dłoni? Palinkę??? Gruner, też by chciał... Zwalnia nieco, kiwnięciem głowy pozwala się doścignąć...
Baron, Duma Węgier nie stroni od trzeźwości, toteż przerzuca dwie "setki" do XII Alpenwagen! Kierowca Gruner Rennsport chłapie jakby nigdy nie pił...

Za plecami już czają się Moritz i Heinrich... Czekają aż ....Reszta na OS3

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Książęce Hrabstwo Tyrolu”