Sárkány Stadion

Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Sporthírek donosi:
[Stało się! Mundial jest nasz! Dzięki zapobiegliwości nowego/starego Prezesa Naddunajskiej Federacji Piłkarskiej Austro-Węgry dostąpiły zaszczytu organizacji XXI V-Mundialu.
Pod przewodnictwem Pana @@Heinz-Werner Grüner, który stanął na czele Komitetu Organizacyjnego ruszyły prace.
W pracach Komitetu bierze udział sam Najjaśniejszy Pan @Franz Leopold I, obok niego zaś namiestnicy i miłośnicy futbolu.
Na naszym pięknym stadionie ruszyły prace, które mają na celu zwiększyć pojemność trybun, powiększenie pokoi redakcyjnych dla komentatorów sportowych, odnowienie szatni i pokoi lekarskich.
Już wcześniej stadion doczekał oświetlania sztucznego, co pozwoli rozgrywać mecze po zmroku.
Z podwórka krajowego: Wojskowi przegrali mecz z wiedeńską Vienną 0 do 1. Do ostatniego meczu przystąpią z jednym zdrowym napastnikiem. Reszta zawodników jest zdrowa i gotowa do gry.

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Honved nieco poniżej moich oczekiwań, ale coś czuję, że jak zaskoczy w przyszłym sezonie... ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Honved nieco poniżej moich oczekiwań, ale coś czuję, że jak zaskoczy w przyszłym sezonie... ;)

Taki był plan, mam w składzie 6 juniorów, którzy grali regularnie. To zawsze jest kilka cegiełek doświadczenia mniej. Nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na raport zmian.

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jeszcze troszkę do raportu. Ja aż tak nie czekam, ja się boję. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Jest kilka ciekawych wartości, 17 najwyższa.
W mojej karierze trenera najwyżej wyciągnąłem na 19, w tym sezonie się nie udało.

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

A ja nie wiem czy mam choć 15...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Sporthírek donosi:
Najnowsze wieści z obozu Wojskowych. Po otrzymaniu raportu zmian teren Targersdorf wpadł w szał !!!! Na oczach sztabu szkoleniowego, zawodników oraz zaproszonych gości potargał !!!! raport zmian, resztki rzucił na ziemię i podeptał. W swym okrutnie kaleczącym węgierskim krzyczał o zdrajcach, antywęgierskiem spisku, masonach, cyklistach i brzydko wyrażał się, o zgrozo w towarzystwie dam, o systemie X11.
Jak udało ustalić się naszej redakcji, z resztek zebranego dokumentu, tego podartego przez trenera, suma zmian umiejętności wyniosła 10, a suma spadku 1.
Co zatem wzbudziło taki straszliwy gniew trenera?
Okazuję się, że brak fizycznie widocznych popraw przy nazwiskach trzech juniorów przeznaczonych na sprzedaż!!! Według obrażonego, na cały świat trenera, został on w perfidny sposób pozbawiony dobrego zarobku z potencjalnej sprzedaży zawodników.
Co stawia wzmocnienie Wojskowym przed kolejnym sezonem pod dużym znakiem zapytania, o takim gdzieś ?.
Trener Targersdorf rozważa też dymisję z funkcji trenera Honvedu.
O dalszym rozwoju sytuacji w naszym jedynaku na boiskach 1. Klasse będziemy informować na bieżąco.

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Afera goni aferę. Składamy pozew zbiorowy do administracji o zbyt małą liczbę belek in plus? :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

W ogóle ta cała administracja powinna być persona non grata na terenie Monarchii :P

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Targersdorf Borisz pisze: 3 lata temu

W ogóle ta cała administracja powinna być persona non grata na terenie Monarchii :P

Masz baronie władzę, to działaj. To by dopiero rozporządzenie(czy tam co trzeba napisać) było! Na skalę mikroświata chyba niespotykane, jak dotąd. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Królestwo Węgier”