Ech Borisz, ech..

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Trochę prywaty…

Nie, nie znamy się realnie, a wychodzi na to, że chyba też nie poznamy się lepiej…
Dumo Węgier @Targersdorf Borisz, człowieku, którego posty zmobilizowały mnie do większej integracji w MAW, na początku mojej działalności tutaj. Człowieku, którego humor rozbawiał mnie niesamowicie, choć może nie do końca sobie zdawałeś z tego sprawę.
Borysie, Twoje inteligentne uwagi, riposty i odpowiedzi oczarowały mnie nie raz, a “chwytanie za jaja” całej działaności w chwilach kryzysowych masz wpisane w genach. Wiem, albo raczej domyślam się, że od dłuższego czasu nie jest Ci po drodze z tym forum, ze społecznością mikronacyjną. Latka lecą, człek ma mniej czasu i chęci, ale wiedz, że dla mnie byłeś i nadal jesteś jednym ze wzorów ludzkiego podejścia do zabawy w wirtualnych państwach.

Nie wiem czy to odczytasz, piszę to w chwili uniesienia, która zapewne przejdzie bez większego echa, ale jeśli kiedykolwiek odwiedzisz jeszcze tę stronę, a wnioskuje po ostatnim poście, że rychło Cię nie zobaczymy, odezwij się bym mógł prawdziwie podziękować Ci za wszystkie dokonania i przede wszystkim za to jakim jesteś świetnym człowiekiem.

Vivat Borisz!

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Jan Edigey-Korycki
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 93
Rejestracja: 1 rok temu

Nieprzeczytany post autor: Jan Edigey-Korycki »

Vivat Herr Borisz! 🙏🙏🙏 Nie znaliśmy się długo,ale kiedy ktoś odchodzi to zawsze warto uczcić jego pamięć należycie! ✌️ Powodzenia 😇


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jan Edigey-Korycki pisze: 1 rok temu

Vivat Herr Borisz! 🙏🙏🙏 Nie znaliśmy się długo,ale kiedy ktoś odchodzi to zawsze warto uczcić jego pamięć należycie! ✌️ Powodzenia 😇

Duma Węgier, jak zwaliśmy tego “starca” to człowiek naprawdę warty wszelakiej uwagi. Mnie jest naprawdę przykro, że nie znajduje już czasu by bawić się z nami w wirtualnym świecie. No, ale takie koleje losu…

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Jan Edigey-Korycki
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 93
Rejestracja: 1 rok temu

Nieprzeczytany post autor: Jan Edigey-Korycki »

Cóż … Odejście Herr Borisza to rzeczywiście wielka strata,ale show must go on,jak śpiewał wielki Irańczyk Freddie Mercury,drogi Herr Grüner! ✌️ Mnie trochę denerwuje, że Sztab Główny nie przydziela mnie nadal do upragnionej jednostki wojskowej i moja sprawa jest w zawieszeniu,tak samo jak rzecz z trenowaniem klubu piłkarskiego Miastowych i nie mogę zarabiać 😘😘😘 Z dobrych wieści, moja droga perska przyjaciółka,a może nawet Meine Ehre Frau udzieliła mi pozwolenia na stworzenie w świecie MAW postaci NPC w dużej mierze opartej na jej osobie i mogę liczyć na jej całkowite wsparcie w sprawach lingwistycznych dotyczących perskiego,co pozwoli mi przybliżyć Wam tutaj Persję schyłku dynastii Kadżar, jeśli będziecie chcieli, Meine Herren! 🇵🇱🤗🇮🇷


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jan Edigey-Korycki pisze: 1 rok temu

Cóż … Odejście Herr Borisza to rzeczywiście wielka strata,ale show must go on,jak śpiewał wielki Irańczyk Freddie Mercury,drogi Herr Grüner! ✌️ Mnie trochę denerwuje, że Sztab Główny nie przydziela mnie nadal do upragnionej jednostki wojskowej i moja sprawa jest w zawieszeniu,tak samo jak rzecz z trenowaniem klubu piłkarskiego Miastowych i nie mogę zarabiać 😘😘😘 Z dobrych wieści, moja droga perska przyjaciółka,a może nawet Meine Ehre Frau udzieliła mi pozwolenia na stworzenie w świecie MAW postaci NPC w dużej mierze opartej na jej osobie i mogę liczyć na jej całkowite wsparcie w sprawach lingwistycznych dotyczących perskiego,co pozwoli mi przybliżyć Wam tutaj Persję schyłku dynastii Kadżar, jeśli będziecie chcieli, Meine Herren! 🇵🇱🤗🇮🇷

Herr Edigey-Korycki, trafił Szanowny do MAW w bardzo trudnych chwilach. JCKM @Franz Leopold I jest dostępny okazyjnie, JCKW Regent @Andrew von Habsburg nie pojawia się od dwóch tygodni z przyczyn mi niestety nieznanych. Cesarz-Senior @Franz Joseph von Habsburg też raczej pożegnał się czasowo z mikronacjami, a pomijam już namiestników regionalnych, czy choćby i zwyklych obywateli, ale może łatwiej będzie Szanownemu znaleźć odpowiedzi poprzez discorda.
Ostatnio tam dało się “złapać” JCKM.

W sprawach wojskowych zwracać się trzeba do @Andrew von Habsburg, ale akurat jest niedostępny. Proszę działać i robić swoje. Jak tylko wróci to na pewno pomoże i nakieruje.
Ja jestem w MAW nadal-choć jako zwykły obywatel, bez żadnych urzędniczych stanowisk, raczej w celach “biznesowych”. Obecnie zamieszkuję inne państwo wirtualne. W każdym razie gdyby Szanowny potrzebował pomocy to proszę o kontakt. Na pewno pomogę w sprawach MAW, w końcu troszkę czasu tu spędziłem.

Co do ligi piłkarskiej, to tak jak pisałem. Jestem adminem ligi i ma Szanowny pozwolenie na przyłączenie, a tym bardziej na przejęcie Grandanskiego, chyba, że zamierza Szanowny Pan stworzyć nowy zespół. Link do ligi tutaj:
http://www.xperteleven.com/?lid=461002

Co do postaci NPC, to jak najbardziej może to być ciekawa postać. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Jan Edigey-Korycki
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 93
Rejestracja: 1 rok temu

Nieprzeczytany post autor: Jan Edigey-Korycki »

Szanowny Herr Grüner, myślę, że moje opowieści tutaj naświetlą odpowiednio bardzo bogate kontakty polsko-perskie w historii Rzeczypospolitej Obojga Narodów 😎 Co do osób decyzyjnych,to z tego co pamiętam, to Andrew von Habsburg ma jakąś ciągnącą się w nieskończoność przeprowadzkę, bo sam o tym napisał jakiś czas temu … Pozostaje cierpliwie czekać 😜 btw Prawem i lewem,tak jak w czasach złotej wolności i demokracji szlacheckiej, zamierzam zaopiekować się pewną stroną gry PBF, której akcja rozgrywa się w RON XVII wieku i jej twórca/twórcy wykonali pewną robotę z tym związaną na początek,ale zabrakło im koncepcji rozwoju gry oraz nie stworzyli zasad funkcjonowania tejże w ówczesnych realiach 😇 Zamierzam dodać pewne miasta, województwa, urzędy, jednostki wojskowe królewskie i prywatne oraz oprzeć się na prawach i zwyczajach XVII-wiecznej Rzeczypospolitej Obojga Narodów,co może dać naprawdę fajny efekt końcowy, choć będzie wymagało to przedsięwzięcie wiele włożonej pracy oraz czasu 🇵🇱💪👍 Na początek mogę powiedzieć, że forum o którym piszę, naprawdę nieźle wygląda 🗡️🐴🇵🇱


Samuel Radziwiłł
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 48
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Samuel Radziwiłł »

Mój Drogi Przyjaciel, Borys… Będzie mi Go brakowało. Jego SERCE było zawsze obecne tu, w Monarchii. Nawet, gdy nie było forum i zamieszkał w RON. To tam się poznaliśmy i zaprzyjazniliśmy, (jeśli takie coś istnieje w mikronacjach). :(

Samuel książe Radziwiłł
Rzeczpospolita Obojga Narodów
Palatynat Leocji


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Samuel Radziwiłł pisze: 1 rok temu

Mój Drogi Przyjaciel, Borys… Będzie mi Go brakowało. Jego SERCE było zawsze obecne tu, w Monarchii. Nawet, gdy nie było forum i zamieszkał w RON. To tam się poznaliśmy i zaprzyjazniliśmy, (jeśli takie coś istnieje w mikronacjach). :(

Oczywiście, że przyjaźnie są możliwe, nawet te wirtualne. Takie jest moje odczucie w tej kwestii.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKW Andrew von Habsburg
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 2345
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Kriegsmarine

Nieprzeczytany post autor: Andrew von Habsburg »

Szanowni Panowie
Przepraszam, że koniecznie było , ale zgłosiłem to na forum
Teraz jestem i mogę dzialac

Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg
Regent Monarchii Austro-Węgier

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Choć nie byłem obywatelem monarchii dłużej niż realny rok, to wniosła ona do mojego mikronacyjnego życia trochę smaczku oraz sporo doświadczenia a także wiedzy. Okres pobytu przysporzył mi też kilka trosk i smutków, ale i chwil radości, chwil, kiedy dane mi było się nawet popłakać ze śmiechu. Nie mniej nie ja teraz jestem tutaj najważniejszy.
Barona Borysa Targersdorf’a poznałem już od pierwszych dni mego pobytu w MAW. Będę go zawsze wspominał, jako człowieka mądrego, doświadczonego mikronautę, przy tym także człowieka umiejącego celnie coś skomentować, spuentować, czy też skrytykować. Jako, że niezbyt lubiłem (może nawet jej nie znosiłem) i de facto nadal nie lubię krytyki, szczególnie tej wymierzanej we mnie, to nie raz nie potrafiłem zrozumieć naszego Barona i jego postów, jak również denerwowałem się na jego słowa. Dlatego jeśli to czyta, lub też będzie czytał, to pragnę Pana przeprosić i prosić o wybaczenie. Powiedzmy, że byłem wtedy inny, na pewno młodszy, bardziej żywszy, jurny, w gorącej wodzie kąpany, niedoświadczony i nieokrzesany. Życzę Panu Baronowi wszystkiego co najlepsze w realu. Z wyrazami szacunku i rewerencji.


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pogawędki”