Mapa - aktualny podział polityczny

Ametyst Faradobus
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 155
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Hirschberg-Joksopolis / Wolnograd

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Ametyst Faradobus »

Tej granicy z nami kiedyś nie uznawaliście, ale koniec końców na którymś Kongresie Duch Sternika Was oświecił. No niemniej nieaktualne informacje pozostały.

Cóż, my na propozycję spotkania w ramach jakiegoś Kongresu jesteśmy jak najbardziej otwarci. Źle by się stało, gdyby wspólnota Orientyki, niegdyś tak prężna, zanikła w mrokach dziejów, a sądzę że okoliczności dziejowe takiemu ogólnemu odrodzeniu sprzyjają.

Ametyst Faradobus
Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
Minister Spraw Zagranicznych Republiki Bialeńskiej


Henrich Lehmann
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 79
Rejestracja: 4 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Henrich Lehmann »

Wydaje mi się, że wszelakie znajomości z surmeńczykami wygasły, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby takowe odnowić :D Jednak nie mogę sobie przypomnieć kiedy po raz ostatni kontaktowałem się z kimś z Surmenii.

/-/ Henrich Lehmann

Obrazek


Sven Haugland
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 8
Rejestracja: 4 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Sven Haugland »

Szanowni Państwo, czy posiada ktoś mapę v-świata z lat 2010-2013? Powróciłem do Monarchii Austro-Węgier, która jest mi bardzo bliska i dla mnie ważna. Nie mogę jednak zapominać o Królestwie Nordii, gdzie mieszkałem wiele lat, jak również pełniłem tam funkcję m.in szefa rządu Jego Królewskiej Mości Einara Bjørn'a. Chętnie spojrzałbym na mapę, na której było jeszcze obecne Królestwo Nordii.


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

@Sven Haugland sprawdzałeś na Micropedii?


Sven Haugland
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 8
Rejestracja: 4 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Sven Haugland »

Rzeczywiście, Wasza Cesarsko-Królewska Mość, nie pomyślałem o Micropedii. Lata nieobecności robią swoje. Proszę o wybaczenie.


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Herr @Sven Haugland, nie zechciał by Pan przybliżyć Królestwa Nordii mieszkańcom Monarchii? Wykład,lub seria wykładów w Królewskim Towarzystwie Geograficznym.

emeryt


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Sven Haugland pisze: 4 lata temu

Rzeczywiście, Wasza Cesarsko-Królewska Mość, nie pomyślałem o Micropedii.

Ha, nie Ty jeden ;)
Swoją drogą, zastanawiałem się ostatnio nad uruchomieniem jakiegoś programu grantowego, w którym Ministerstwo Kultury bądź nawet Dwór płaciłyby za poprawianie, aktualizację, czy tworzenie artykułów na tematy powiązane z Austro-Węgrami, ale też np. Natanią czy Współnotą AW, skoro ma zostać wskrzeszona. Co Panowie sądzą?


Sven Haugland
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 8
Rejestracja: 4 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Sven Haugland »

FLI pisze: 4 lata temu

Ha, nie Ty jeden ;)

Wasza Cesarsko-Królewska Mość, niestety nie znam statystyk Micropedii, tj. liczby osób odwiedzających stronę, jednakże uważam ją (a na pewno tak było kiedyś) za niezwykle cenne źródło wiedzy na temat v-świata, zarówno w kontekście państw istniejących, jak i tych historycznych, jak chociażby Królestwo Nordii. Ubolewam, że ruch na Micropedii jest znikomy, bo zakładam, że tak jest, jednakże potwierdzeniem tego, że jest to ogromny zbiór informacji może być fakt, iż niezwykle szybko i dość łatwo udało mi się odnaleźć poszukiwaną przeze mnie mapę, o którą prosiłem Państwa wyżej. Za co dziękuję Waszej Cesarsko-Królewskiej Mości.


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Sven Haugland pisze: 4 lata temu

Ubolewam, że ruch na Micropedii jest znikomy, bo zakładam, że tak jest

Podstawowym problemem Micropedii nie jest mały ruch, tylko straszliwy bałagan oraz kiepska jakość części artykułów, dlatego jestem przekonany że jest ona "do uratowania" ;)


Sven Haugland
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 8
Rejestracja: 4 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Sven Haugland »

FLI pisze: 4 lata temu

tylko straszliwy bałagan

Wasza Cesarsko-Królewska Mość, na szczęście to czego szukałem udało mi się znaleźć dość sprawnie. O dziwo znalazłem tam również informacje o sobie, co mnie niezwykle cieszy ale również i dziwi. Wierzę jednakże, iż strona jest zarządzana przez kompetentną osobę, która zdaje sobie sprawę z tego jaki potencjał tkwi w Micropedii i nie spocznie dopóki informacje w niej zawarte nie będą prezentowane w sposób ją zadowalający, choć osobiście uważam, że nie jest źle. Natomiast, całe szczęście, nie ja mam tu głos decydujący. ;)


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pogawędki”