"Barwy Lata" - trzeci międzynarodowy konkurs malarski

Fatima Popow-Chojnacka
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 129
Rejestracja: 2 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Szanowni!

W imieniu Alfreda Fabiana von Hohenburg Tehen-Dżeka informuję o kolejnym konkursie malarskim.


Obrazek

Już się przyjęło, że konkursy malarskie z tej „serii” odbywają się w Palatynacie Leocji, wobec czego bardzo serce by mnie bolało, gdyby kolejny z tej odsłony nie pojawił się jeszcze tych wakacji. A czasu pozostaje coraz mniej, więc wiedząc, ile roboty ma Helwetyk, będąc odpowiedzialnym za to, że mu (nie wiem jakim cudem wspominając o Burku) przypomniałem o „Barwach lata”, podejmuję rękawicę uratowania pięknej tradycji w Jego imieniu, kiedy cierpi na realiozę najbardziej. No mam nadzieję, że się nie pogniewa, „Barw jesieni” już mu nie odbiorę (mam nadzieję).

Zasady są proste — przy pomocy aplikacji Dream (umiejętność rysowania nie jest wymagana), w stylu dowolnym lub wybierając brak stylu, generujemy prace na jeden lub oba z poniższych tematów:
• tytułowe „Barwy lata” (w interpretacji autorki lub autora),
• temat dowolny.

Następnie do czwartku, 25 sierpnia, godziny 21.00 zgłaszamy je w niniejszym wątku. O wyborze zwycięskich prac zdecyduje plebiscyt przeprowadzony za pośrednictwem Międzynarodowego Instytutu Ankiet (mam nadzieję, że Helwetyk do tego czasu wróci i zdoła ustawić odpowiednio) w gronie wszystkich mieszkańców Pollinu.

Jak to zwykł mawiać Romański — inspirujących słów kluczowych!

Obrazek

Regulamin konkursu

  1. Harmonogram konkursu:
    — zgłaszanie prac na forum do wtorku, 25 sierpnia, g. 21.00,
    — ogólnopolliński plebiscyt w dniach 26–28 sierpnia,
    — ogłoszenie wyników w poniedziałek, 29 sierpnia.

  2. Dwie kategorie konkursowe, z dwiema nagrodami:
    — temat „Barwy lata” (w interpretacji autorki lub autora),
    — temat dowolny.

  3. Praca wykonana przy pomocy https://app.wombo.art/, styl dowolny lub brak stylu, wyłącznie w oryginalnym rozmiarze zapisu (tj. 1080 × 1920 pikseli z ramką — przykład lub 960 × 1568 pikseli bez ramki — przykład).

  4. Umieszczenie promptów na pracach pozostawione do uznania autorek lub autorów.

  5. Można zgłosić dowolną liczbę prac. W przypadku znacznej liczby zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo do poddania pod głosowanie w plebiscytach określonej liczby prac autora lub autorki, w kolejności ich zgłaszania.

  6. Autorka lub autor wyraża zgodę na skopiowanie pracy do Kustosza w przypadku, gdyby została oryginalnie zamieszczona w innym serwisie służącym do udostępniania grafik.

  7. Autorka lub autor wyraża zgodę na wykorzystanie pracy na znaczku wyemitowanym z okazji konkursu w przypadku zajęcia pierwszego miejsca.

Informacje praktyczne

W serwisie https://app.wombo.art/ należy założyć konto i zapisywać swoje prace. Wówczas można je pobierać, w maksymalnej rozdzielczości, bez konieczności ręcznego przycinania.

Obrazek

( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek


Fatima Popow-Chojnacka
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 129
Rejestracja: 2 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Fatima Popow-Chojnacka »

Obrazek

Serdecznie zapraszam wszystkich — tak uczestników, jak i odbiorców — do wzięcia udziału w plebiscytach mających na celu wyłonienie zwycięzców 3. Międzynarodowego Konkursu Malarskiego „Barwy lata”. Głosujemy w dwóch ankietach — pierwszej, dla kategorii „Barwy lata” oraz drugiej, dla kategorii ogólnej.

https://mia.leocja.org/

Głosujemy do soboty, 17 września 2022 r., godziny 21.00. Prace są dostępne bezpośrednio w serwisie głosowania, ale w zgrabniejszej postaci można się z nimi zapoznać pod poniższymi odsyłaczami:

Udział w plebiscytach wymaga profilu w Stemplu.
Głosowanie jest anonimowe.

( – ) Fatima Popow-Chojnacka
Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pogawędki”