Domek nad rzeką Horace Richelieu

Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Budowa Domku nad rzeką Horace Richelieu i Olubayo trwała dobry czas, ale w końcu dostali klucze do swego skromnego, acz pięknego mieszkanka nad rzeczką, zrobionego z duszą. Cały plan został skrystalizowany z planów Horacego i Olubayo.

Domek.jpg

Nad rzeczką można znaleźć małą strefę relaksacyjno-sportową, gdyż kupili kajaki i wiosła.

Nad rzeczką.jpg

Pokoje sypialniane są skromne, ale można poczuć wygodę i to, że ma się miejsce dla siebie.

11-e1559062948247.jpg

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Horace Richelieu i Olubayo przygotowali naprawdę małą, acz przyjemną domówką dla swoich najbliższych przyjaciół (Nie oznaczam, aby każdy kto chciał mógł przyjść z własnej woli ^^). Balony, świeże kiełbasy z grilla, soczek, wina i piwo, w dodatku wypieki z pieca od Olubayo, i muzyka z pomocą gitary Horacego Richelieu. Jeśli zbiorą się chętni, później pójdą na kajak.

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Wkrótce wśród drzew można było dostrzec powoli kroczącego czarnego rumaka a na nim mężczyzna ubrany w czarne bryczesy i takąż marynarkę.. Wyszedłszy wreszcie z lasu zeskoczył z konia i szybkim krokiem skierował się w stronę gospodarzy.
-Nieprawidłowości w wydatkowaniu dotacji nie stwierdzam-zachichotał na powitanie.

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Horace Richelieu jest akurat za domem, gdyż na wszelki wypadek trzeba było kajak. Barona Moritza przywitała Olubayo, która przywitała barona słodkim wypiekami, ciasteczkami z kawałkami czekolady i toffi

Olubayo:Nie wiem o co Panu Baronowi chodzi, ale cieszę się! Baron Horace przygotowuje kajak z łopatami na podróż rzeką. To będzie mój pierwszy przejazd morski w życiu, gdy ja będę brała aktywny udział!
Ręką zachęciła Barona, aby usiadł i się rozgościł

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

-Dziękuję. Ja natomiast mam już pewne doświadczenie na wodzie, podobnie jak pan Horacy-powiedział siadająć Orański
-Od razu się rozmarzyłem przypominając sobie wyprawę odkrywczą na Nową Kurlandię-uśmiechnął się sięgając po ciastko
-Wyborne-powiedział po pierwszym kęsie.

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Moritz von Oranien-Nassau pisze: 1 rok temu

-Dziękuję. Ja natomiast mam już pewne doświadczenie na wodzie, podobnie jak pan Horacy-powiedział siadająć Orański
-Od razu się rozmarzyłem przypominając sobie wyprawę odkrywczą na Nową Kurlandię-uśmiechnął się sięgając po ciastko
-Wyborne-powiedział po pierwszym kęsie.

Olubayo:Czułam się podobnie, gdy uczyłam się swoich pierwszych zaklęć szamańskich. To było tak bardzo dawno temu!
Olubayo podnosi łyżkę z zestawu i miesza ją w kubku. Bez dotykania rąk, skupia swój wzrok na łyżce

Nagle wpada do środka Horace Richelieu, ubrany w nieprzemakalne spodnie, koszulę i skarpetki, a w dłoniach ma czapkę marynarską
Horace Richelieu:Witam serdecznie, drogi Baronie! Umysł Olubayo jest przepiękny, czyż nie?

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

-Zaiste-uśmiechnął się baron-czekamy jeszcze na kogoś?-

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Horace Richelieu:Bawmy się! Jeśli ktoś przyjdzie, to go razem powitamy!
Olubayo skończyła mieszać łyżką i postawiła ją delikatnie na talerzyk

Olubayo:Uh! To naprawdę wymaga wiele koncentracji, ale możemy za to się napić słodkiego piwa od Barona Horacego Richelieu ^^

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Słodkie piwo. Zobaczmy, może przeniosę ten pomysł do swoich browarów-zdziwił się Maurycy
-Co tu jest dodane? DO moich wyrobów zdarzało mi się dodawać soki z egzotycznych owoców, ale tego smaku nie poznaję.- zapytał jeszcze bardziej zdzwiony.

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Olubayo poszła po herbatę dla Barona Horacego Richelieu, który usiadł koło Barona Moritza
Horace Richelieu:Wykorzystaliśmy najbardziej słodkie owoce i cukier trzcinowy! Olubayo udało się kupić nasionka od leockiego kupca, który nie wiedział, co nawet sprzedaje. I sprzedał to za taniochę wręcz ujmując.
Horace Richelieu pije herbatę jak tylko Olubayo przyniosła ją

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Margrabstwo Moraw”