Zakątek Panny Swann

Freiin Isabella Marie Swann
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 175
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Vienna

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Isabella Marie Swann »

No to ostatni karton. Chyba mam wszystko czego potrzebuję dla swojego mieszkanka. - Pomyślała Panna Swann. - Jeszcze tylko kilka mebli, i można zapraszać ludzi do siebie. Och jak mi brakuje panny Inger. Ona by mi dobrze doradziła.
Panna Swann drepta tam i z powrotem po mieszkaniu na drugim piętrze. Po czym przypomniała sobie jeszcze:
Ale czy narzeczonemu się spodoba?! Przecież on musi mieć swój własny kąt. :o Ewentualnie zawsze możemy wszystko zmienić! Ach pomyślę o tym jutro, na dziś wystarczy!

Obrazek

Isabella Marie freifrau Swann Obrazek


Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Wczesnym wieczorem do drzwi Isabell Marie Swann przybył kurier, niosąc małą, acz ciężką paczkę z Królestwa Lumerii. Opakowanie jest walcowe, przypominające beczkę, a papier owinięty wokół jest czarny. Po starannym rozebraniu, aby nie robić bałaganu, jest to beczka z piwem, lejek i dołączony krótki list od Horace Richelieu.

25.04. b.r

Witaj, Damo Isabell!

Chciałbym najmocniej podziękować za możliwość zamieszkania u Pani podczas mej podróży po Austro-Węgier i przeprosić, iż musiałem zmienić plany- następnym razem na pewno do Pani wpadnę! A to mój przeprosinowy prezent i zachęcenie do odwiedzenia Królestwa Lumerii- lager mej produkcji o nazwie “Kawaler Richelieu”!

Pozdrawia i życzy dużo zdrowia, Kawaler, Podróżnik i Rycerz Horace Richelieu.

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Freiin Isabella Marie Swann
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 175
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Vienna

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Isabella Marie Swann »

Bella oczarowana tym niesamowitym prezentem, rozkoszując się piwem przy swoim sekretarzyku myśląc nad odpowiedzią do herr @Horace Richelieu. Wykminiła coś takiego:

25.04. b.r Witaj, herr Richelieu!

Chciałabym serdecznie podziękować Panu za beczkę piwa!!! Rozkoszuję się nim i już nie mogę doczekać swojej wyprawy do Pana do Królestwa Lumerii. Niestety na razie zatrzymują mnie obowiązki w Sarmacji oraz innych mikronacjach, ale obiecuję niedługo się pojawić

Z poważaniem
Bella Swann

Isabella Marie freifrau Swann Obrazek


Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Porą popołudniową przybyła poczta do Panny Isabelii Swann. Okazał się być to bilet wizytowy.

20220501_114336_0000.png

Na tyle było ps (pour saluer) i pr (pour visiter), czyli “by pozdrowić i by odwiedzić”. Czyli w najbliższym czasie zjawi się u ciebie Horace Richelieu z wizytą- bo to powstały bilety wizytowe, aby informować o wizycie

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Tymoteusz Dostojewski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 82
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Wien

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Tymoteusz Dostojewski »

Chyba odwiedzę Panią raz kiedyś.

Tymoteusz Dostojewski
Insulijczyk brodryjskiego pochodzenia


Freiin Isabella Marie Swann
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 175
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Vienna

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Isabella Marie Swann »

Zapraszam Panów zawsze serdecznie - tylko proszę uprzedzić mnie wcześniej bym zadbała o przyzwoitkę :winking_face: muszę dbać o reputację swoją!

Isabella Marie freifrau Swann Obrazek


Tymoteusz Dostojewski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 82
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Wien

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Tymoteusz Dostojewski »

Ja mam w pięknie pięknie w kamienicy. Wcześniej był u mnie @Horace Richelieu .

Tymoteusz Dostojewski
Insulijczyk brodryjskiego pochodzenia


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Wiedeń”