Strefa Kibica

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 6238
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

XXI MUP Mikrowelt-Meisterschaft

24.02.1921r.

GRUPA A

Leocja - Slawonia 3 - 4 (1 - 2)
Hasseland - Loardia 4 - 0 (1 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.HAS17-114
2.SLA13-514
3.LEO9-183
4.LOA4-193

GRUPA B

Starosarmacja - Teutonia 3 - 0 (1 - 0)
Bialenia - Voxland 2 - 0 (1 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.SSA20-315
2.TEU15-415
3.BIA8-136
4.VOX1-240

GRUPA C

Sclavinia - Baridas 1 - 1 (0 - 1)
Dreamland - Austro-Wegry 2 - 0 (1 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.BAR10-114
2.DRE13-412
3.AUH6-67
4.SCL2-201

GRUPA D

Wandystan - Trizondal 1 - 0 (0 - 0)
Skarland - Gellonia 0 - 3 (0 - 2)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.TRI12-215
2.WAN7-313
3.GEL7-67
4.SCA0-170

Klasyfikacja Strzelców:

6 bramek - Tauno Warman (Teutonia) - Ildeberto Clementino (Wandystan) - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)
5 bramki - Ângelo Caranguejo (Starosarmacja) - Oscar Hammond (Trizondal)
4 bramki - Inigo Montoya (Baridas) - - Catarino Nóbrega (Dreamland) - Carljohan Eriksson (Teutonia) - Solomon Murfin (Hasseland)

Klasyfikacja Asystentów
4 asysty - Stan Gavriloiu (Hasseland)
3 asysty - ośmiu zawodników

Symulacja pozycji drużyn, które odpadły:
9 - Gellonia
10 - Austro-Węgry
11 - Bialenia
12 - Leocja
13 - Loardia
14 - Sclavinia
15 -Skarland
16 - Voxland

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 6238
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek

Jakie są wasze typy na pary ćwierćfinałowe?

Nie zapomnij, że możesz je obstawić i wygrać górę kasy!

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 6238
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek

W PÓŁFINAŁACH ZAGRAJĄ:

TEUTONIA - DREAMLAND
HASSELAND - WANDYSTAN

  • Wybaczcie, że dopiero dziś, ale niedziela do wycięcia z pamięci. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 6238
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

XXI MUP Mikrowelt-Meisterschaft

27.02.1921r.

ĆWIERĆFINAŁY

Dreamland - Starosarmacja 1 - 0 (0 - 0) po dogrywce
Wandystan - Trizondal 1 - 0 (0 - 0)
Slawonia - Hasseland 0 - 2 (0 - 0)
Teutonia - Baridas 3 - 0 (1 - 0)

Klasyfikacja Strzelców: *
7 bramek - Ildeberto Clementino (Wandystan)
6 bramek - Tauno Warman (Teutonia) - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)
5 bramki - Ângelo Caranguejo (Starosarmacja) - Oscar Hammond (Trizondal)
4 bramki - Inigo Montoya (Baridas) - Catarino Nóbrega (Dreamland) - Carljohan Eriksson (Teutonia) - Solomon Murfin (Hasseland)

Klasyfikacja Asystentów
4 asysty - Stan Gavriloiu (Hasseland)
3 asysty - ośmiu zawodników

*kurysywą zawodnicy, których drużyna pozostaje w turnieju

Symulacja pozycji drużyn, które odpadły:
5 - Starosarmacja
6 - Trizondal
7 - Baridas
8 - Slawonia
9 - Gellonia
10 - Austro-Węgry
11 - Bialenia
12 - Leocja
13 - Loardia
14 - Sclavinia
15 -Skarland
16 - Voxland

Jak wiadomo, my już odpadliśmy, ale przygotowujemy się do kolejnego sezonu i gramy ile się da towarzysko, tak by chłopcy znad Dunaju nie zastygli.
Postaram się zatem nieco podsumować wyniki ćwirćfinałów. Dla mnie rezultaty były zaskakujące.Po pierwsze cieszy wygrana Dreamlandu, naszego rywala grupowego-znaczy, że nie było tak źle z nami. :) Szczerze powiedziawszy spodziewałem się wygranej Starosarmacji...Wandystan tak po cichu, małym nakładem bramek, ale wygrywa! I to z rywalem ze swojej grupy, Trizondalem, który z racji wyższej pozycji był faworyzowany. Hasselandczycy bez niespodzianki pokonali Slawończyków i mają szansę trzeci sezon z rzędu być numerem 1!
W czwartym ćwierćfinale, nazywanym przedwczesnym finałem, Teutonia gładko pokonała, obrońców tytułu, Baridas... Mamy zatem pewność, że poznamy nowego mistrza v-mundialu!

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 6238
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

I już jutro półfinały!
Patrząc na poprzenią rundę, gdzie niespodzianki były dość częśtym zjawiskiem, nie sposób myśleć, że tym razem będzie podobnie. Ja jednak skłaniam się ku zwycięstwom, w moim odczuciu, faworytów, a mianowicie w finale widzę Teutońćzyków i Hasselandczyków.
Mogę się oczywiście mylić, ale niektórych rzeczy po prostu nie da się przeskoczyć. Mam jednak z całej czwórki swojego cichego triumfatora, a to głównie ze względu na osobę trenera, nie nacji...ale nie zdradzę. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 6238
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

JUŻ DZIŚ PÓŁFINAŁY!
Obrazek

Obrazek

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 6238
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

I stało się!
Wielki finał Teutonia versus Hasseland!
Kto wygra? Dowiemy się już w sobotę!

W meczu o III miejsce zagrają Dreamlandczycy zmierzą się z Wandystańczykami...

XXI MUP Mikrowelt-Meisterschaft

03.03.1921r.

PÓŁFINAŁY

Królestwo Teutonii - Dreamland 2 - 0 (0 - 0)
Hasseland - Wandystan 3 - 0 (2 - 0)

Klasyfikacja Strzelców: *
7 bramek - Ildeberto Clementino (Wandystan) - Tauno Warman (Teutonia)
6 bramek - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)
5 bramki - Ângelo Caranguejo (Starosarmacja) - Oscar Hammond (Trizondal) - Carljohan Eriksson (Teutonia)
4 bramki - Inigo Montoya (Baridas) - Catarino Nóbrega (Dreamland) - Solomon Murfin (Hasseland)

Klasyfikacja Asystentów
4 asysty - Stan Gavriloiu (Hasseland)
3 asysty - ośmiu zawodników

*kurysywą zawodnicy, których drużyna pozostaje w turnieju

Symulacja pozycji drużyn, które odpadły:
5 - Starosarmacja
6 - Trizondal
7 - Baridas
8 - Slawonia
9 - Gellonia
10 - Austro-Węgry
11 - Bialenia
12 - Leocja
13 - Loardia
14 - Sclavinia
15 -Skarland
16 - Voxland

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 6238
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

FINAŁ XXI MUP MIKROWELTMEISTERSCHAFT 1921

Obrazek

HASSELAND versus TEUTONIA


Mecz o III Miejsce XXI MUP MIKROWELTMEISTERSCHAFT 1921 Obrazek

WANDYSTAN versus DREAMLAND

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 6238
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Już jutro wielki finał. Nie będę bawił się w typowanie, ale czekam z niecierpliowścią kto wygra!

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Targersdorf Borisz
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3385
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Alba Regia

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Targersdorf Borisz »

Mecz o III Miejsce XXI MUP MIKROWELTMEISTERSCHAFT 1921 Obrazek

WANDYSTAN versus DREAMLAND 3:1

Targersdorfi Borisz gróf
palatinus regni Hungarie
minister spraw zagranicznych w rządzie Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Mundial '21”