Zaproszenie na Our Sound

Krzysztof Hans
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 29
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Krzysztof Hans »

Kolejne piosenki z innych krajów:
03 KRÓLESTWO TRIZONDALU
Roméo Elvis - Défoncé

04 RZECZPOSPOLITA OBOJGA NARODÓW
F. Bohomolec "Kurdesz"

Jednocześnie z dziecięcego konkursu wycofana zostaje Konfederacja Sclavinii.

PS: Co z selekcjami u was? Czas tylko do wtorku!

Krzysztof Hans Arped-Winnicki
Więcej Słońca!


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pytanie do obywateli, skoro selekcja odbyła się tylko na Węgrzech, to czy to jest nasz kandydat?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Węgry i Austria to jedno. zatem jeśli obywatele Austrii się zgodzą na ten utwór to oczywiście że …. ten utwór wygrał i koniec. Jeśli nie to Austria musi wybrać własny a potem zrobić głosowanie i na podstawie wyniku wysłać utwór.


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Oczywiście ma Szanowny Pan rację, ale to nie ja nie dopełniłem obowiązku. :P

Franz Leopold I pisze: 3 lata temu

Abend!
Przepraszam że tak późno, ale miałem małe urwanie głowy w domu
Więc terminarz przedstawia się następująco (formatowanie, w tym skróty i podkreślenia moje):

Alfred Fabian von Tehen-Dżek pisze: ↑
1 miesiąc temu
Terminarz

XII Our Sound Song Contest - Eldorat 2020

  1. 4 czerwca 2020 r. [...] - 4 sierpnia 2020 r. Preselekcje krajowe i zgłaszanie utworów

4 sierpnia 2020 r. - 28 września 2020 r. Głosowanie międzynarodowe
28 września 2020 r. - 4 października 2020 r. Publikacja wyników
4 października 2020 r. - 10 października 2020 r. Rezerwowy czas na publikacje wyników
Dzień po publikacji wyników start wersji dziecięcej konkursu:

I Junior Our Sound Song Contest - Grodzisk 2020:
4 czerwca 2020 r. od godz. 20:20 (będzie to też godzina początku lub końca kolejnych etapów konkursu) - 4 października 2020 r. 2. Preselekcje krajowe i zgłaszanie utworów
4 października 2020 r. - 29 listopada 2020 r. Głosowanie międzynarodowe
29 listopada 2020 r. - 4 grudnia 2020 r. Publikacja wyników
4 grudnia 2020 r. - 10 grudnia 2020 r. Rezerwowy czas na publikacje wyników wyników
Tak więc musimy:

zadecydować, czy bierzemy udział w "konkursie juniorów", czy ograniczamy się, tak jak w poprzednich latach, do konkusu głównego
wybrać utwór, który będzie reprezentować Monarchię w konkursie (bądź konkursach)
O ile w tej pierwszej kwestii najłatwiej będzie po prostu zrobić ankietę, to nad wyborem reprezentanta Monarchii główkowałem dość długo, i mam propozycję:
Jako że mamy jeszcze prawie 3 tygodnie do zgłoszenia wybranego utworu, proponuję, abyśmy zrobili dwie rundy eliminacji - krajową i centralną.
Widzę to tak, że do najbliższego wtorku (21 b.m.), odbyłyby się eliminacje krajowe, tak aby z każdego Namiestnictwa wybrany został jeden utwór, który by godnie zaprezentował dany region w drugim etapie - federalnym. Uprzedzając pytania - w tych regionach które obecnie nie mają aktywnego zarządu, eliminacjami zajmie się mój Rząd i Dwór; natomiast jeżeli chodzi o to w jaki sposób eliminacje krajowe miayby się odbyć, to w tej kwestii daję wolną rękę władzom krajowym. Może to być równie dobrze głosowanie w ankiecie na forum, opisany fabularnie koncert z głosowaniem publiczności, jak i jednoosobowa, despotyczna decyzja Namiestnika Aby tylko 21-go wieczorem był przedstawiony reprezentant regionu

Co do etapu centralnego, to chciałbym go zrobić w formie plebiscytu, w którym do głosowania zaprosiłbym zarówno mieszkańcó czy obywateli, jak i wszystkich naszych drogich Gości.

Co sądzicie?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Oczywiście ma Szanowny Pan rację, ale to nie ja nie dopełniłem obowiązku. :P

Franz Leopold I pisze: 3 lata temu

Abend!
Przepraszam że tak późno, ale miałem małe urwanie głowy w domu
Więc terminarz przedstawia się następująco (formatowanie, w tym skróty i podkreślenia moje):

Alfred Fabian von Tehen-Dżek pisze: ↑
1 miesiąc temu
Terminarz

XII Our Sound Song Contest - Eldorat 2020

  1. 4 czerwca 2020 r. [...] - 4 sierpnia 2020 r. Preselekcje krajowe i zgłaszanie utworów

4 sierpnia 2020 r. - 28 września 2020 r. Głosowanie międzynarodowe
28 września 2020 r. - 4 października 2020 r. Publikacja wyników
4 października 2020 r. - 10 października 2020 r. Rezerwowy czas na publikacje wyników
Dzień po publikacji wyników start wersji dziecięcej konkursu:

I Junior Our Sound Song Contest - Grodzisk 2020:
4 czerwca 2020 r. od godz. 20:20 (będzie to też godzina początku lub końca kolejnych etapów konkursu) - 4 października 2020 r. 2. Preselekcje krajowe i zgłaszanie utworów
4 października 2020 r. - 29 listopada 2020 r. Głosowanie międzynarodowe
29 listopada 2020 r. - 4 grudnia 2020 r. Publikacja wyników
4 grudnia 2020 r. - 10 grudnia 2020 r. Rezerwowy czas na publikacje wyników wyników
Tak więc musimy:

zadecydować, czy bierzemy udział w "konkursie juniorów", czy ograniczamy się, tak jak w poprzednich latach, do konkusu głównego
wybrać utwór, który będzie reprezentować Monarchię w konkursie (bądź konkursach)
O ile w tej pierwszej kwestii najłatwiej będzie po prostu zrobić ankietę, to nad wyborem reprezentanta Monarchii główkowałem dość długo, i mam propozycję:
Jako że mamy jeszcze prawie 3 tygodnie do zgłoszenia wybranego utworu, proponuję, abyśmy zrobili dwie rundy eliminacji - krajową i centralną.
Widzę to tak, że do najbliższego wtorku (21 b.m.), odbyłyby się eliminacje krajowe, tak aby z każdego Namiestnictwa wybrany został jeden utwór, który by godnie zaprezentował dany region w drugim etapie - federalnym. Uprzedzając pytania - w tych regionach które obecnie nie mają aktywnego zarządu, eliminacjami zajmie się mój Rząd i Dwór; natomiast jeżeli chodzi o to w jaki sposób eliminacje krajowe miałyby się odbyć, to w tej kwestii daję wolną rękę władzom krajowym. Może to być równie dobrze głosowanie w ankiecie na forum, opisany fabularnie koncert z głosowaniem publiczności, jak i jednoosobowa, despotyczna decyzja Namiestnika Aby tylko 21-go wieczorem był przedstawiony reprezentant regionu

Co do etapu centralnego, to chciałbym go zrobić w formie plebiscytu, w którym do głosowania zaprosiłbym zarówno mieszkańców czy obywateli, jak i wszystkich naszych drogich Gości.

Co sądzicie?

Mam kilka państw na oku. :lol: :-) ;) Co do mojego namiestnictwa zdecydowałem iż nie wystawimy utworu, lecz poprzemy inne, jednak austria nie wystawiła nic, zatem popieram węgierki utwór. :D ;)


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

OK, rozumiem. :D

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Pytanie do obywateli, skoro selekcja odbyła się tylko na Węgrzech, to czy to jest nasz kandydat?

Absolutnie.
Ja jestem nadal pozbawiony komputera, więc najzwyczajniej w świecie nie mam możliwości jakoś poważnie ogarniać spraw mikronacyjnych - nie mówiąc o tym, że jestem pozbawiony narzędzia pracy, w dodatku okazało się że nie sposób stwierdzić na jak długo.
Bardzo cieszę się że Palatyn przeprowadził eliminacje na Węgrzech, to daje nam możliwość aby w ogóle w konkursie wystąpić.
Najwyraźniej jednak mikronacyjna Eurowizja nie spotkała się u nas z szerszym zainteresowaniem, nie widzę więc powodu aby teraz rozdzierać szaty w przeddzień terminu zgłoszeń, że mamy tylko jedną propozycję.
Mikronacje mają to do siebie, że są bardzo otwartą formą rozrywki, słowem każdy może się bawić tak jak mu się podoba i w takie gry jakie chce.


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Zgadzam się z WCKM, ale skoro zaczęliśmy coś robić w tym kierunku, to myślałem, że zainteresowanie będzie. Mnie to obchodzi trochę bokiem, jakoś nigdy nie przepadałem za tym konkursem, ale tu jest jak z IO, liczy się udział. :)
Zdaje sobię jednak sprawę, że jest już zdecydowanie za późno(4 sierpnia to ostatni dzień), na inne rozwiązanie, stąd nie nalegałem i nalegać nie będę.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

myślałem że zainteresowanie będzie to

Cóż, ja też tak myślałem, co ewidentnie stanowi dobitny dowód wyższości Josifa Szwejka nad nami oboma; on już dawno przecież udowodnił że z nadmiaru myślenia rzadko kiedy wynika coś wartościowego...


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jednym słowem, nie ma co się zastanawiać trza działać gdzie indziej. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pogawędki”