Wniosek o obywatelstwo - H.W. Grüner

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Wasza Cesarska i Królewska Apostolska Mość,

Zwie się Heinz-Werner Grüner. Dziękuję za poświęconą mi chwilę. Upraszam o wysłuchanie mojego krótkiego monologu. Pojawiłem się tutaj w niezwykle ważnym dla mnie celu. Chciałbym uniżenie upraszać o nadanie mojej osobie obywatelstwa Monarchii Austro-Węgierskiej. Argumentuje to silną więzią z narodem, pomimo tego, że przebywam na Waszych ziemiach od niedługiego czasu. Śmiem twierdzić, że w owej chwili jestem zauważalnie aktywną postacią w odniesieniu do całego narodu. Bynajmniej nie nalegam na przyspieszenie procesu mojego akcesu do narodu, lecz chciałbym by Wasza Miłość wiedział, że oddaje się całkowicie pod Waszą wolę.
Jednocześnie zawiadamiam, że zrozumiały jest dla mojej skromnej osoby okres czternastodniowej karencji. Nie mniej pozwoliłem sobie na taki ruch co by nie zapomnieć o jakże potrzebnej w dzisiejszym świecie papierologii, ponieważ zamierzam udać się w celach badawczych na odległe tereny Monarchii, a mianowicie na niezbadane Ziemie Franciszka Józefa. Mam nadzieję, że czas jaki mi Wasza Wielkość poświęcił nie był czasem straconym.
Kłaniam się raz jeszcze...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Argumentuje to silną więzią z narodem,

To bardzo ładnie, ale którym konkretnie? ;) Wszak narodów u nas pod dostatkiem ;)
Tak czy inaczej, z radością wniosek Pański rozpatrzę, kiedy tylko upłynie wymagany prawem termin.
Pozdrawiam!


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Tym razem chyba źle się wyraziłem. Chodziło mi bardziej o społeczeństwo tego forum. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Wiem, wiem ;) Po prostu poczytuję za swój obowiązek przypominać, że od zawsze Austro-Węgry są państwem wielonarodowym i wieloetnicznym.


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pałac Schönbrunn”