Horace Richelieu- Przybyły z Zimnego Kraju.

Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Horace Richelieu wkroczył na teren Monarchii Austro-Węgierskiej przez Przełącz Gämsentor (Brama Kozicy) po odbyciu procedury granicznej. Nie szedł na piechotę, tylko wykorzystując górski klimat zjeżdża na nartach. Po kilkunastu minutach spokojnej jazdy, raptownie pojawiła się burza śnieżka, która się przerodziła w burze śnieżną wraz z jego zjazdem coraz niżej. Następnie stanął, gdyż usłyszał jak wiatr niesie jakiś dźwięk, chyba żeński. Ruszył w jego kierunku, gdyż nie ustępował głos w swej desperacji, zaczęło się robić wyraźnie zimniej, ale nie zważał na to- na morzach nie zostawia się towarzyszy i tą zasadę przenosił na całe życie. Utknęła w śniegu pewna kobieta ubrana ładną, czarną kurtkę, czapkę uszatkę i okularami. Rzucił narty, aby pomóc kobiecie stać- poczuł, że już jest tu od jakiegoś czasu, gdyż jest już trochę zmarznięta. Mówi już słabym głosem, ale pośród śniegu widać jej uśmiech
-Ddziękuje, ale pproszę, abyśmy stąd się jak najszybciej zbierali. Z-znam drogę powrotną, szybką.-Horace Richelieu kiwa głową i odczuwa ulgę, iż ta kobieta jeszcze jest na tyle sprawna, iż zjedzie sama. Ledwo nad nią nadążył, gdyż zjeżdżała bardzo szybko, ale jechał za czernią.-Jesteśmy już blisko mego samochodu!
Ostatnim problemem okazała się ciężka kłoda, która zablokowała drogę pojazdowi. Jednakże Rycerz Richelieu wyciągnął z plecaka ostrza do wspinaczki. Obwiązał je wokół swych rąk i wbił je do kłody, odblokowując drogę przez pociągnięcie kłody na bok.

Chciałbym powitać cesarsko-królewskich przyjaciół! Jam pochodzę z ciepłego, słonecznego Królestwa Lumeryjskiego i przybyłem, aby poznać wasz ogromny, różnorodny kraj i godnie zaprezentować swój drogi kraj, dlatego jestem gotów odpowiedzieć oraz dalej opowiadać!
Teraz pozwólcie, że przedstawię się lepiej. Jestem od około 4 miesięcy w mikroświecie, ale mam już kilka sukcesów fabularno-narracyjnych, głównie w Królestwie Lumerii, choć również i w Kotlinie Edelweiss przekopałem swój pierwszy kanał.

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Freiin Isabella Marie Swann
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 175
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Vienna

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Isabella Marie Swann »

Herr @Horace Richelieu witamy na ziemiach Monarchii! Mam nadzieję, że będę mogła służyć panu za przewodnika po naszych uroczych zakątkach! I zapraszam oczywiście do swojego domu w Wiedniu! 8-) - powiedziała panna Swann widząc znajomą twarz w swych rodzinnych stronach

Isabella Marie freifrau Swann Obrazek


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Witam i ja. Trzeci raz gdzieś się spotykamy, Panie Horacy. :winking_face: Zapraszam do Pragi i na Morawy

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Moritz von Oranien-Nassau pisze: 2 lata temu

Witam i ja. Trzeci raz gdzieś się spotykamy, Panie Horacy. :winking_face: Zapraszam do Pragi i na Morawy

Właśnie już się udaję do stolicy, drogi Panie Moritz von Oranien-Nassau ^^
Masz naprawdę piękną krainę!

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Horace Richelieu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 53
Rejestracja: 2 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Horace Richelieu »

Isabella Marie Swann pisze: 2 lata temu

Herr @Horace Richelieu witamy na ziemiach Monarchii! Mam nadzieję, że będę mogła służyć panu za przewodnika po naszych uroczych zakątkach! I zapraszam oczywiście do swojego domu w Wiedniu! 8-) - powiedziała panna Swann widząc znajomą twarz w swych rodzinnych stronach

Zapewne wpadnę się obejrzeć po Wiedniu. Wiele o nim słyszałem od Damy Sophie! Wiele dobrego oczywiście ^^

Sa Chevalerie Horace de la Maison de La Rocque.


Freiin Isabella Marie Swann
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 175
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Vienna

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Isabella Marie Swann »

Horace Richelieu pisze: 2 lata temu
Isabella Marie Swann pisze: 2 lata temu

Herr @Horace Richelieu witamy na ziemiach Monarchii! Mam nadzieję, że będę mogła służyć panu za przewodnika po naszych uroczych zakątkach! I zapraszam oczywiście do swojego domu w Wiedniu! 8-) - powiedziała panna Swann widząc znajomą twarz w swych rodzinnych stronach

Zapewne wpadnę się obejrzeć po Wiedniu. Wiele o nim słyszałem od Damy Sophie! Wiele dobrego oczywiście ^^

Oczywiście wyjście w nasze Alpejskie Góry też Panu obiecuje :) A co do Wiednia - to prawda można o nim wiele dobrego powiedzieć :)

Isabella Marie freifrau Swann Obrazek


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Horace Richelieu pisze: 2 lata temu

Właśnie już się udaję do stolicy, drogi Panie Moritz von Oranien-Nassau ^^
Masz naprawdę piękną krainę!

Ma ją Najjaśniejszy Pan. :D Ja sobie korony nie zamierzam uzurpować aby nie ściągnąć na siebie klątwy.

Zapraszam szczególnie do mojego majątku na Morawach

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Krainę też mamy o ile dobrze pamiętam ;) Witam serdecznie w Monarchii, herr @Horace Richelieu , mam nadzieję że wizytę będzie Pan miał udaną!

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Powitania”