Moderacja: Heinz-Werner Grüner

Organizacja RMAW (w tym wątku pytaj)

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Bruno Petrowicz Catalan pisze: 2 lata temu

Mam pytanko natury technicznej. Kolejny rajd jest w Dreamlandzie, czy wiadomo już na którym forum on się odbędzie. Tym starym Dreamlandu, czy tym na UPN. ?

Nie do końca. Były pewne przymiarki co do jednego, a później moment zwątpienia. Na pewno będzie to jedna z pierwszych informacji jakie przekażę, prosze o chwilę cierpliwości.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek

Pojawiają się pytania o forum… Już śpieszę z odpowiedzią, Rajd Czerwonego Orła odbędzie się na forum Unii Niepodległych Państw.
Tymczasem pozostało już tylko 10 dni do rozpoczęcia zmagań!

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

@Franz Joseph von Habsburg @Targersdorf Borisz @Moritz von Oranien-Nassau startujecie?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Szanowny Organizatorze @Heinz-Werner Grüner z radością informuję, że wezmę udział w Rajdzie.

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Targersdorf Borisz pisze: 2 lata temu

Szanowny Organizatorze @Heinz-Werner Grüner z radością informuję, że wezmę udział w Rajdzie.

To chyba jedne z najmilszych słów jakie ostatnio czytałem. Naprawdę! :D

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Nicolaas Pieter
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 30
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Nicolaas Pieter »

Tak, od jakiegoś czasu, kusi mnie myśl, aby przyłączyć się do tego rajdu… Pamiętam, że w dawnych czasach uczestniczyłem w regatach i była fajna zabawa… Tylko nie mogę się zdecydować jaką furę wybrać… Będę wdzięczny za pomoc, bo w sprawach motoryzacji jestem całkowitym neptykiem (czy jakoś tak)… :)

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
No to zaczynamy Wielkie Odliczanie! Zapisz się, nie zwlekaj!

Nicolaas Pieter pisze: 2 lata temu

Tak, od jakiegoś czasu, kusi mnie myśl, aby przyłączyć się do tego rajdu… Pamiętam, że w dawnych czasach uczestniczyłem w regatach i była fajna zabawa… Tylko nie mogę się zdecydować jaką furę wybrać… Będę wdzięczny za pomoc, bo w sprawach motoryzacji jestem całkowitym neptykiem (czy jakoś tak)… :)

Regaty przy tej formie rajdów to już inna liga, ale fakt zabawa również była przednia! Samochód… To wbrew pozorom sprawa drugorzędna. Najważniejsze żeby był datowany na lata 20-30 XXw. Tak przynajmniej wygląda z założenia, ale i od tego robiłem wyjątki. Trudno, na przykład żeby Winkowie jeździli takowymi. Natomiast jeśli nie ma Szanowny w ogóle koncepcji to może wystarczy dołączyć do istniejącego zespołu? Pod linkiem znajduje się pełen zasób zespołów.
Przykładowe marki pojazdów ma natomiast Szanowny wymienione w poście zgłoszeniowym. Ja nic nie chcę narzucać. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Nicolaas Pieter
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 30
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Nicolaas Pieter »

Heinz-Werner Grüner pisze: 2 lata temu

Natomiast jeśli nie ma Szanowny w ogóle koncepcji to może wystarczy dołączyć do istniejącego zespołu?

To chyba będzie dla mnie najlepsze. Zanim się w pełni przekonam do tej formy współzawodnictwa, chętnie zasilę szeregi jakiegoś zespołu.

Czekam na propozycję… Jestem szybki, napalony i wściekły… 3:)

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek

Nicolaas Pieter pisze: 2 lata temu

To chyba będzie dla mnie najlepsze. Zanim się w pełni przekonam do tej formy współzawodnictwa, chętnie zasilę szeregi jakiegoś zespołu.

Czekam na propozycję… Jestem szybki, napalony i wściekły…

Nie wiem jakie Szanowny Pan ma “przyjaźnie”. Ktoś z wolnym miejscem na pewno się znajdzie.
Jest też opcja przejęcia GRANDER AUSTRO-DAIMLER AG, zespół austro-węgierski z tradycjami. To w jego barwach jeździł ówczesny lider klasyfikacji generalnej, po czym poniósł v-śmierć. W razie czego podrzucam wizualizację auta.
W kazdym razie gdyby Szanowny Pan się zdecydował to poproszę tylko wzmiankę w wątku zgłoszeniowym, o którym pisałem kilka postów wczesniej…

Obrazek

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Nicolaas Pieter
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 30
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Nicolaas Pieter »

Heinz-Werner Grüner pisze: 2 lata temu

Nie wiem jakie Szanowny Pan ma “przyjaźnie”. Ktoś z wolnym miejscem na pewno się znajdzie.
Jest też opcja przejęcia GRANDER AUSTRO-DAIMLER AG, zespół austro-węgierski z tradycjami. To w jego barwach jeździł ówczesny lider klasyfikacji generalnej, po czym poniósł v-śmierć. W razie czego podrzucam wizualizację auta.
W kazdym razie gdyby Szanowny Pan się zdecydował to poproszę tylko wzmiankę w wątku zgłoszeniowym, o którym pisałem kilka postów wczesniej…

Co do przyjaźni, to mam nieco chore poczucie humoru, co poniektórych odstrasza, a u innych wywołuję niesmak… Za co, wszystkich zainteresowanych przepraszam, ale lepszy już nie będę… :mrgreen:
Gdyby z funkcji pomocniczego kierowcy nic nie wyszło, to z chęcią reaktywuję GRANDER AUSTRO-DAIMLER AG, chociaż jako niedzielny kierowca, nie będę godnym następcą…
Do kiedy można się zgłosić?

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier”