Moderacja: Graz Landesbank

DYREKCJA BANKU (wnioski o założenie rachunku bankowego)

Bruno Petrowicz Catalan
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 387
Rejestracja: 3 lata temu

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Szanowny Panie Prezesie

Przedkładam prośbę o otwarcie rachunku bankowego dla firmy Pangard SA

Z powaraniem
(-) Bruno Petrowicz Catalan


Bruno Petrowicz Catalan
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 387
Rejestracja: 3 lata temu

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Bruno Petrowicz Catalan »

Ponieważ widzę że od stycznia bank nie funkcjonuje prawidłowo proszę o zgodę na objęcie kierownictwa nad bankiem i jego poprowadzenie.

Obrazek Bruno Petrowicz Catalan
Dowódca 11 Brygady Piechoty 6 Dywizji Piechoty


Jan Edigey-Korycki
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 93
Rejestracja: 1 rok temu

Nieprzeczytany post autor: Jan Edigey-Korycki »

Guten Morgen 😄 Chciałbym złożyć wniosek o założenie prywatnego konta bankowego. Herr Catalan,tak sobie myślę, że Najjaśniejszy Pan wyrazi z pewnością zgodę na pańską prośbę o objęcie stanowiska dyrektora banku,gdy tylko zapozna się z pańskim urzędowym podaniem (porządek w papierach musi być!). 😁 Życzę powodzenia 😇


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Zrealiozowany dyrektor się zagapił. Można było do mnie pisać na innych forach albo discordzie. :? Panie Korycki, ma pan stopień za który należy się żołd?

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Jan Edigey-Korycki
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 93
Rejestracja: 1 rok temu

Nieprzeczytany post autor: Jan Edigey-Korycki »

Guten Tag, Herr Moritz 😄 Niestety jeszcze nie mam stopnia wojskowego,ani przydziału 😅 Pracuję nad pewnym dokumentem dla JCKW,ale jego sporządzenie zlecił mi kilka miesięcy temu i nie wiem,czy JCKW w ogóle jeszcze pamięta, że taki materiał miałem napisać🤔 Szczerze mówiąc, myślałem żeby spróbować objąć stanowisko trenera po Herr Tagersdorfie,ale muszę się najpierw z nim skontaktować w tej sprawie i zastanowić się,czy nie będzie to kolidować z karierą w KuK Armee?!


Jan Edigey-Korycki
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 93
Rejestracja: 1 rok temu

Nieprzeczytany post autor: Jan Edigey-Korycki »

Najjaśniejszy Panie @Franz Leopold I , pragnę JCKW zasygnalizować, że chciałbym załatwić podczas tego weekendu sprawy związane z moim przydziałem wojskowym, by móc najszybciej jak to będzie możliwe otworzyć konto bankowe w Banku Ziemskim w Grazu :D Żołd musi gdzieś wpływać :)


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Jan Edigey-Korycki pisze: 4 miesiące temu

Najjaśniejszy Panie @Franz Leopold I , pragnę JCKW zasygnalizować, że chciałbym załatwić podczas tego weekendu sprawy związane z moim przydziałem wojskowym, by móc najszybciej jak to będzie możliwe otworzyć konto bankowe w Banku Ziemskim w Grazu Żołd musi gdzieś wpływać

Herr Korycki, obawiam się że w ten weekend jeszcze będzie mnie pochłaniać realioza, ale obiecuję zająć się tym na początku przyszłego tygodnia, przepraszam za opóźnienie.

Obrazek


Jan Edigey-Korycki
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 93
Rejestracja: 1 rok temu

Nieprzeczytany post autor: Jan Edigey-Korycki »

Rozumiem, JCKW @Franz Leopold I :winking_face:

U mnie też plany na weekend się mocno zmodyfikowały :lol:


Jan Edigey-Korycki
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 93
Rejestracja: 1 rok temu

Nieprzeczytany post autor: Jan Edigey-Korycki »

W razie czego, @Franz Leopold I sygnalizuję JCKW, że chcę trafić jako oficer CK wywiadu do Bośni, by mieć oko na działalność wywiadu carskiego oraz serbskiego na granicy :-) A że wywiad, to w razie czego przeniesienie w inne miejsce do następnej jednostki wojskowej CK Monarchii nie będzie stanowił żadnego problemu 8-)


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Bank Ziemski w Grazu”