Piłka w Mikroświecie

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jak zapewne zauważyliście ostatnio wydarzenia piłkarskie strasznie zdominowały życie w Monarchii. Jest to poniekąd moja wina, ponieważ tak jak się szybko pojawiłem, tak szybko została uruchomiona nasza 1.Klasse.
Nie był to mój zamysł od początku, żeby właśnie tak się stało, ale myślę, że nie będziecie mieli mi tego za złe. Trochę rozrywki i nutka rywalizacji jest potrzebna nawet najbardziej zatwardziałym rządzącym politykom, zmęczonym codzienną rutyną żołnierzom, ale i damom z parasolką. Jednym słowem, nam wszystkim.

Postanowiłem dzisiaj trochę poszukać "co w trawie piszczy" jeśli chodzi o piłkę w całym mikroświecie. Za pomocą X11 znalazłem 8 lig, w których grają mieszkańcy państw wirtualnych. Być może jest ich zdecydowanie więcej, ale jeszcze chyba nie do końca poznałem te nowe twory, jeśli w ogóle takie są.

Nasza liga według parametrów dostępnych w systemie X11 powinna być czwartą, no może piątą siłą. Wynik absolutnie dobry, biorąc pod uwagę, że mamy dopiero 2 kolejki za sobą. Sytuacja wygląda następująco, pod uwagę biorąc wskaźnik ligi, miejsce rankingowe ligi i liczbę drużyn. Na wskaźniki i rankingi wpływ ma liczba drużyn VIP, artykuły, aktywność ogólna trenerów. Pewnie coś jeszcze, ale nie to jest celem mojej polemiki.

  1. Sarmacka Liga Piłkarska ( SLP Ekstraklasa/ SLP Pierwsza Klasa / SLP Druga Klasa) (ID 71065) - 568miejsce rankingowe/ Wskaźnik -9 belek / Umiejętności -10 belek / 30 drużyn / 6 VIP
  2. Liga Królewska(Złota Dywizja / Srebrna Dywizja) (ID 248703)- 482mce / W - 10 belek / U- 8 belek 20 drużyn/ 5 VIP
  3. Mikroświatowa Unia Piłkarska (ID 112748) - 709mce / W-8 belek / U-9 belek / 16 drużyn / 5 VIP
  4. 1.Klasse (ID 461002) - 985mce / W-5 belek / U-6 belek / 8 drużyn / 1 VIP
  5. Liga Orientyki (Ekstraklasa Orientyki) (ID 410794) - 1006mce / W-5 belek / U-7 belek / 8 drużyn / 1 VIP
  6. Ivy Mikro League (ID 460501) - 2052mce - W-1 / U-3 / 13(11 aktywnych) drużyn / 0 VIP
  7. Liga Piłkarska Platynatu Leocji (Primera LPPL) (ID 460965) - 1671mce / W-3belki / U- 5 belek / 6 drużyn / 0 VIP
  8. Związkowa Liga Piłkarska (Liga A) liga Związku Winkulii i Volkianu (ID460603) - 2132mce / W-0 / U-2 / 7 drużyn / 0 VIP
    I to by było na tyle. Mam nadzieję, że nie pominąłem żadnej z istniejących lig. W każdym razie na ich podstawie podliczyłem, że kont związanych z mikroświatem w X11 jest 54. Ci wszyscy trenerzy reprezentują obecnie 106 aktywnych klubów wirtualnych lig mikroświata. Warto zwrócić uwagę, że w X11 w tym momencie jest tylko lekko ponad 140 trenerów z Polski, stąd pozycje "naszych" trenerów są bardzo wysokie. Nie dość powiedzieć, że w polskim Top5 mamy obecnie aż dwóch trenerów z państw wirtualnych.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ponownie zrobiłem mały rekonesans w mikroświatowej piłce i zastała nas niewielka tendencja spadkowa w ilości trenerów i lig...
W zasadzie wszystkie ligi, które nadal grają mają się nieźle i są w miarę stabilne. Jedyne zagrożenie widać w Lidze Orientyki i Ivy Mikro League, ale mam nadzieję, że to tylko kłopoty przejściowe.

1. Sarmacka Liga Piłkarska ( SLP Ekstraklasa/ SLP Pierwsza Klasa / SLP Druga Klasa) (ID 71065) - Wskaźnik Ligi 10(864) / Ranking 575 / Umiejetności 9(455) / 30 drużyn/29 aktywnych/6VIP
2. Liga Królewska(Złota Dywizja / Srebrna Dywizja) (ID 248703)- Wskaźnik Ligi 12(1091) / Ranking 288 / Umiejetności 10(344) / 20 drużyn/20 aktywnych/7VIP
3. Mikroświatowa Unia Piłkarska (ID 112748) - Wskaźnik Ligi 7(649) / Ranking 799/ Umiejetności 9(564) / 16 drużyn/ 16 aktywnych/6VIP
4. 1.Klasse (ID 461002) - Wskaźnik Ligi 8(690) / Ranking 757/ Umiejetności 8(596) / 14 drużyn/ 14 aktywnych/3VIP
5. Liga Piłkarska Platynatu Leocji (Primera LPPL) (ID 460965)- Wskaźnik Ligi 9(819) / Ranking 624/ Umiejetności 7(763) / 9 drużyn/ 9 aktywnych/3VIP
6. Ivy Mikro League (ID 460501) - Wskaźnik Ligi 1(53) / Ranking 2099/ Umiejetności 3(951) / 11 drużyn/ 9 aktywnych/ 0VIP
7. Liga Orientyki (Ekstraklasa Orientyki) (ID 410794) - Wskaźnik Ligi 2(160) / Ranking 2009/ Umiejetności 7(810) / 7 drużyn/ 6 aktywnych/ 1VIP
Związkowa Liga Piłkarska (Liga A) liga Związku Winkulii i Volkianu (ID460603) -przestała istnieć

Warto zauważyć, że w tej chwili w piłkarskim mikroświecie działa dokładnie 50 trenerów(o 4 mniej od poprzedniej analizy z lipca), w dodatku takie takie legendy trenerskie jak Vhris powoli odchodzą na emeryturę... Łącznie ta liczba menedżerów reprezentuje 103 aktywne kluby (wynika z tego, że nieaktywne są 4). Ilość jest całkiem przyzwoita, ale martwi tendencja spadkowa. Łącznie trenerów z Polski w X11 jest 138, co daje 36% kont należących do osób związanych z Pollinem.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Zjawiam się dzisiaj z kolejnym podsumowaniem działalności piłkarskiej w mikroświecie.
Jeśli chodzi o zainteresowanie to jest one na zbliżonym pzoiomie. Kilku trenerów zrezygnowało z gry, jak choćby Szanowny Trener Andy Sky (Aasky), do niedawna prowadzący chociażby zespół Scholandii oraz Severin von Verwaltung (Esteladio) czy Wilhelm_Hohemer. O Szanownym Trenerze Krzysztofie Macaku (Vhris) już pisałem, ale warto jeszcze raz wspomnieć o tak wielkiej i zasłużonej osobistości w światku piłkarskim. Szkoda, ale przychodzi również nowe... Jest kilku nowych, którzy liczą na pogłos w naszych mikronacyjnych ligach. Ich jednak nie zamierzam wymieniać, niech na to zasłużą swoją grą. ;)
Lig nadal mamy siedem, co jest wynikiem dość spodziewanym, choć Szanowny Gubernator Konfederacji Sclavińskiej, Ludwik Tomović, próbował stworzyć damską ligę MUP. To jednak nie powiodło się... W tym tygodniu doszły mnie słuchy o próbie odnowienia Zielonej Ligi w Bialenii. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Stan na 23 marca'21:

  1. Sarmacka Liga Piłkarska ( SLP Ekstraklasa/ SLP Pierwsza Klasa / SLP Druga Klasa) (ID 71065) - Wskaźnik Ligi 9(793) / Ranking 621 / Umiejetności 11(235) / 28 drużyn / 28 aktywnych / 5 VIP
  2. Liga Królewska(Złota Dywizja / Srebrna Dywizja) (ID 248703)- Wskaźnik Ligi 12(1070) / Ranking 275 / Umiejetności 11(420) / 20 drużyn / 19 aktywnych / 5VIP
  3. Mikroświatowa Unia Piłkarska (ID 112748) - Wskaźnik Ligi 12(1080) / Ranking 265/ Umiejetności 11(246) / 18 drużyn/ 18 aktywnych / 6VIP
  4. 1.Klasse (ID 461002) - Wskaźnik Ligi 7(602) / Ranking 835 / Umiejetności 6(838) / 14 drużyn/ 14 aktywnych / 1VIP
  5. Liga Piłkarska Palatynatu Leocji (Primera LPPL) (ID 460965)- Wskaźnik Ligi 8(759) / Ranking 649/ Umiejetności 7(763) / 13 drużyn/ 13 aktywnych / 4VIP
  6. Ivy Mikro League (ID 460501) - Wskaźnik Ligi 2(197) / Ranking 1114/ Umiejetności 2(954) / 7 drużyn/ 5 aktywnych/ 0VIP
  7. Liga Orientyki (Ekstraklasa Orientyki) (ID 410794) - Wskaźnik Ligi 2(197) / Ranking 1114/ Umiejetności 6(833) / 6 drużyn/ 6 aktywnych/ 0VIP

W chwili "badania" na rynku piłkarskim działało 49 aktywnych szkoleniowców. 3 pozostawało poza aktywnością. Nie wliczam do tego zestawienia szwedzkiego konta o nazwie "jui", które zostało dołączone do LPPL (w jaki sposób, nie wiem...). Mamy zatem mniej więcej podobną liczbę osób. Aktywnych klubów natomiast jest 105 (plus 3 nieaktywne).

Warto także odnotować, że tylko jeden trener prowadzi aż pięć zespołów w ramach mikronacyjnych lig, mowa o Thomas von Lisendorffie.
Czterema ekipami zarządzają: VHS, Piotr vel Bocian, Timan Demollari, Prokrustes, Wiktor Marecki oraz Santiago Vilarte...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Liga Skarlandzka LFP Skarland zaczyna się.
Pierwsza kolejka już 24.04. Serdecznie zapraszamy do obserwacji. :)


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Liga Skarlandzka LFP Skarland zaczyna się.
Pierwsza kolejka już 24.04. Serdecznie zapraszamy do obserwacji. :)

Dziękujemy za informacje. Proszę o ID ligi.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu
Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Liga Skarlandzka LFP Skarland zaczyna się.
Pierwsza kolejka już 24.04. Serdecznie zapraszamy do obserwacji. :)

Dziękujemy za informacje. Proszę o ID ligi.

Lid: 461474
http://www.xperteleven.com/?lid=461474


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu
Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu
Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Liga Skarlandzka LFP Skarland zaczyna się.
Pierwsza kolejka już 24.04. Serdecznie zapraszamy do obserwacji. :)

Dziękujemy za informacje. Proszę o ID ligi.

Lid: 461474
http://www.xperteleven.com/?lid=461474

Dzięki! Na pewno ujmę LFP w następnym zestawieniu wszystkich lig mikroświata.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Liga Orientyki upadła?

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Targersdorf Borisz pisze: 2 lata temu

Liga Orientyki upadła?

Tak. Z tego co wiem, @Ludwik Tomović w zeszłym tygodniu miał zakończyć jej funkcjonowanie. Mieliśmy z tym nawet pewne plany, ale ostatecznie i się udało i nie… Niech jednak sprawa zostanie niewyjaśniona. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Nicolaas Pieter
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 30
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Nicolaas Pieter »

Ja tam swoje wiem… :lol:

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pozsony”