1.Klasse

Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Bośniacy...

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Można by rzec kto następny w kolejce po bęcki ...?

„ .......duch pyszny poprzedza upadek”

emeryt


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

JA mówiłem o tym co do Julii. Ale spokojnie Baronie... Jak Pan chce to mogę i przełożyć to na pańską drużynę. :D


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ależ się kolejka szykuje! Na stadionach już szykują noż.... , tas..., macz..., znaczy się nowe przyśpiewki na powstające nowe konflikty.
Czy byłbym wielkim chamem jakbym napisał, że konflikty-to takie sarmackie? :) Oczywiście bez urazy do obywateli Sarmacji, tak mi się zebrało w całość.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Czy byłbym wielkim chamem jakbym napisał, że konflikty-to takie sarmackie?

Były jeszcze yoyoncje na Nordacie, gdzie konflikt gonił konflikt, widocznie sarmaci uczyli się od najlepszych :)

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Borys von Targersdorf pisze: 3 lata temu

Były jeszcze yoyoncje na Nordacie, gdzie konflikt gonił konflikt, widocznie sarmaci uczyli się od najlepszych

Być może... Dajcie tylko znać, co tam się dzieje Szanowny Namiestniku @Michał Jerzy Potocki. Na ten moment wiem tylko tyle, że Baridas już jest "odłączony" od systemu. Czy Sclavinia i Teutonia też?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Z tego co się orientuję to dzisiejszej nocy miały się dziać różne rzeczy w Sarmacji i jeszcze nie sprawdzałem. Ale podobno właśnie wymienione miały odejść. Na pewno jeszcze wczoraj wszyscy baridajscy urzędnicy państwowi zostali odwołani. Prokrutes dzisiaj miał odłączać pozostałe kraje, zatem jeśli w nocy nic się nie stało to jeszcze dziś się wydarzy. Sytuację panującą w Sarmacji można porównać do tej w Jugosławii, gdyż konflikt jest skomplikowany, bo są "wrogowie" księcia, Sarmacji, wybranego państwa (np. Teutonia i Starosarmacja (o ile się nie mylę :-))) zatem łatwo można się pogubić.
Ja teraz czekam na rozwój sytuacji i opadnięcie kurzu, aby zobaczyć co i jak. Wnioskując o obywatelstwo tam, inaczej sobie to wyobrażałem. Jak już wszystko się skończy to zobaczę czy chcę. Bo jednak dopadła mnie taka trochę mikronacyjna chandra. I zaczynam wycofywać się z mikronacji, aby skupiać się na RON, oraz Skarlandzie. Mam parę spraw do dokończenia i potem zwinę się do RON, Skarlandu. :-) ;) :(


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Dziękuję za przedstawienie sytuacji, aczkolwiek chyba sam sprawdę co i jak, ale to dopiero po południu. Na razie nie mam "chęci". ;)
Zobaczymy kto gdzie się przegrupuje, czy faktycznie Sarmacja zostanie tylko z Hasselandem czy jeszcze się coś zadzieje...

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Mam parę spraw do dokończenia i potem zwinę się do RON, Skarlandu

Smutno słyszeć takie słowa, skoro jest Szanowny, namiestnikiem jednego z księstw... Ja jednak zachęcam do działania, także i tutaj, po co mieć "mikronacyjną chandrę". ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Lubię klimat MAW i jego historie tak realną jak i mikronacyjną, jednak jestem już w Skarlandzie, który także jest czasowo w latach 20. XX wieku.
Jeśli zrezygnuję to mógłbym zostać nawet ambasadorem RON w MAW, lub Ambasadorem Skarlandu w MAW. (Oba stanowiska nieobsadzone.)
Ludzie tworzący MAW to wielcy ludzie, mający pasję i dużo zapału itd. Moze nie byłbym już obywatelem MAW, a gościem zagranicznym, ale na pewno wziąłbym udział w Rajdach, lecz pod inną flagą, oraz nadal prowadziłbym Koronę, (o ile mi pozwolicie). Udzielałbym się i wspierał, jednak już z pewnymi ograniczeniami. :| ;-)


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

ale na pewno wziąłbym udział w Rajdach, lecz pod inną flagą, oraz nadal prowadziłbym Koronę, (o ile mi pozwolicie).

Rajdom doda to zapewne kolorytu. Oczywiście, że będzie Pan mógł nadal prowadzić Koronę.

emeryt


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pozsony”