Sporthírek

Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

ASK nie przygotowało się na mecz z Rapidem....

Powiem szczerze, że ma Pan rozczarował. Liczyłem na dobre spotkanie.

emeryt


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Targersdorf Borisz pisze: 3 lata temu
Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

ASK nie przygotowało się na mecz z Rapidem....

Powiem szczerze, że ma Pan rozczarował. Liczyłem na dobre spotkanie.

Zmęczeni mnie dopadło. Może rewanż będzie ciekawszy. :-)


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Może rewanż będzie ciekawszy.

Liczę na to :)

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Dziś wieczorem ukaże się dodatek specjalny na podsumowanie półmetku ligi część pierwsza, jutro część druga.

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ja jestem pod wielkim wrażeniem Sporthireka.Super. Natomiast wyobrażenie, że słabiutki ASK pokonałby czy zremisował z Rapidem, bujda na resorach! :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Natomiast wyobrażenie, że słabiutki ASK pokonałby czy zremisował z Rapidem, bujda na resorach!

No cóż redakcja miała podstawy do wydania takiej oceny ;) a to, że się pomyliła :oops:

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

nr. 13/1921

Półmetek za nami, za cztery dni drużyny zaczną rozgrywać mecze rewanżowe, bogatsze o doświadczenie z pierwszej rundy. Komu to doświadczenie pomoże, a komu zagmatwa obraz sytuacji zobaczymy już niebawem. Start rundy rewanżowej 17 marca.
A teraz krótkie podsumowanie rundy pierwszej cześć 1. drużyny od miejsca 14-tego do 8-go.

Miejsce 14.
Czerwoną latarnią ligi jest drużyna z Bregencji. Cóż pisać, zespół w totalnej zapaści, dwie bramki strzelone, 69 bramek straconych, zero zdobytych punktów. Trener widziany w siedzibie klubu ostatni raz 06 lutego br. . Cudem będzie jak zobaczymy K.F. Bregenz w IV sezonie.
Ale, ale, zawodnicy z Bregencji prowadzą w jednej kategorii, mało chwalebnej, ilość zdobytych żółtych kartek.
Na poprawę w rundzie rewanżowej szans raczej brak.

Miejsce 13.
Pogoń Lwów. Drużyna rozgrywa swój drugi sezon w 1. Klasse, prowadzona jest przez @Michał F. Lubomirski-Lisewicz. Skromne wzmocnienia nie dają szanse na lepszą grę i lepsze wyniki. Ostatni mecz, w derbach Galicji i Lodomerii oraz rodziny Lisewiczów, z krakowską Wisłą na remis 1:1.
Trener Michał jest raczej małomówny i trudno cokolwiek powiedzieć o planach drużyny na przyszłość.
Jest miejsce trzynaste i takie chyba zostanie.

Miejsce 12.
Wisła Kraków, druga drużyna z Galicji i Lodomerii. Drugi sezon w 1.Klasse. 35 letni obrońca Cesário Landim to jedne wzomcnienie drużyny, dokonane jeszcze zeszłego roku. Ostatni mecz z Pogonią na remis 1:1.
Utrzymanie 12 pozycji to wszystko na co stać drużynę, chociaż zdarzyło się że Wisła postraszyła lepiej notowanych rywali.
Wzmocnienia potrzebne od zaraz.

Miejsce 11.
Cracovia Kraków jeszcze jeden przedstawiciel Galicji i Lodomerii i miasta Krakowa. Drużyna prowadzona przez trenera @Józef Wilhelm Potocki. Cracovia zaliczyła udany start w sezon, a potem złapała zadyszki. Drużyna która oparła swoją siłę na doświadczonych, ale wiekowych, weteranów. Może dlatego ta zadyszka. Wydaję się, że drużyna ma potencjał....ale nie wykorzystany. Ostatni mecz z Zagrzebiem na remis 0:0 i to bez specjalnie ustawionej taktyki.
Drużynę stać na walkę o pozycję numer 9.

Miejsce 10.
FK Olimpic Sarajevo, wtym sezonie jedynak z Sarajeva. Drużyna prowadzona przez doświadczonego trenera. Ciekawe wzmocnienia przed sezonem, zawodnicy poniżej 30 roku życia i z dobrymi umiejętnościami, mieli dać drużynie walkę o pierwszą piątek, a mamy miejsce 10.
Olimpijczycy mają szansę, takim składem na walkę o 6. lokatę. Tym bardziej, że już w marcu drużynę wzmocnił 28 letni pomocnik z 9 belkami.

Miejsce 9.
ASK Salzburg.....hm trudno to jakieś oceny. Trener @Michał Jerzy Potocki przed sezonem zapowiadał walkę o najwyższe miejsca. Zapowiadały tę walkę też przedsezonowe wzmocnienia, doświadczeni ale wiekowi zawodnicy. Trener Potocki w trakcie pierwszej rundy przewartościował cele. Teraz najważniejsze jest rozwój piłkarzy, walka o jak najwyższy współczynnik WR.....a tymczasem w marcu kolejny zakup 33-letniego zawodnika.
Skład na papierze wydaję się solidny, daję nadzieję o walkę lepsze miejsce w lidze, ale ostatni mecz przegrany z Olimpiom Sarajevo 3 do 1 optymizmem nie daję.
Ocena jest bezlitosna rozczarowanie.

Miejsce 8.
Sparta Praga. Ostatni mecz wygrany z FC Kärnten 2:0. Przed III sezonem wielkich zmian w składzie nie było. Trener @Moritz von Oranien-Nassau dał szanse gry zawodnikom sprawdzonym.....i stąd zapewne ta ósma lokata. Do lidera spartanie tracą 4 punkty, więc nic straconego. Na jakieś wzmocnienia w trakcie sezonu też się nie zanosi.
Wielka niewiadoma.

emeryt


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Ja już tracę do wszystkiego siły.
Wiosna idzie i realioza zacznie mnie brać.
Mam mniej czasu na piłkę bo zaczynam wiosenne porządki. Wracam też trochę do poprzedniego życia bo mam czasem dość tego siedzenia. Zaczynam więc powoli odchodzi od kompa aby robić coś innego.


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Wiosna idzie i realioza zacznie mnie brać.

Kiedyś to się nazywało "oglądać za spódniczkami" :D

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Zaczynam więc powoli odchodzi od kompa aby robić coś innego.

I bardzo dobrze. Proszę pamiętać, że to tylko zabawa, na pewno lepsza niż jakieś durne gry komputerowe, ale zawsze to zabawa,. Dla mnie osobiście to nawet relax.

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Ja już tracę do wszystkiego siły.

Rozumiem, dopiekli Szanownemu Koledzy, w sumie to i ja krytyki nie lubię.

emeryt


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

nr. 13/1921
Podsumowanie rundy pierwszej część 2. miejsca od 7 do 1.

Miejsce 7.
FC Kärnten. Drużyna prowadzona przez naszą jedynaczkę trenerkę @Julia Tracz von Rokuszewska. Drużyna Pani Juli ogrywa słabszych, ulega mocniejszym. Wygrany mecz z Vienną jest tu wyjątkiem. Siła drużyny opiera się na doświadczonych 30-latakch.
Walka o szóstą lokatę, to wszystko na co będzie stać karentczyków.

Miejsce 6.
HSK Gradanski Zagreb, eks-Ochmistrzowie.
"Stuknij się Ignaś"-tak miał podobno! odezwać się trener Miastowych, do działacza, który snuł wizję gry o środek tabeli. Zmiana trenera, nazwy, barw klubowych i klimatu okazał się strzałem w 10. Wzmocnienia, defensywna taktyka i piłkarskie szczęście dało Miastowym szóstą lokatę. Lokatę, którą będzie trudno utrzymać.

Miejsce 5.
Budapest Honvéd FC. Drużynie z Kispet też dobrze zrobiła zmiana trenera i barw klubowych. Wojskowi mają szansę włączyć się w walkę o pierwszą trójkę. Ale miejsca 5-4 to będzie szczyt możliwości.

Miejsce 4.
Vienna FC. Dobra marka, trener doświadczony. Kilka niepotrzebnie zremisowanych spotkań, dwie porażki ale wydaję się, że wszystko wraca na swoje miejsce. Ostatni wygrany mecz z liderem.
To musi być walka o mistrza, inny scenariusz jest dla trenera @Wiktor Maretzky chyba nie do przyjęcia?

Miejsce 3.
NK Nove Mesto, eks -Slavija. @@Ludwik Tomović to trzeci trener w historii klubu. Podobnie jak w przypadku Ochmistrzów, zmiana trenera, nazwy klubu, klimatu i barw klubowych to dobre posuniecie. Skład to mieszanka doświadczenia i młodości co daję razem dobre wyniki. W ostatnim meczu Pogranicznicy dość pewnie ograli Wojskowych.
Walka o pudło jest bardzo realna.

Miejsce 2.
Rapid Wiedeń. Czy Obrońca tytułu w końcu prezentuję futbol na miarę swojej klasy. Kryzy wydaję się opanowany? Więcej pytań niż odpowiedzi.
Rapid zajmując drugą lokatę na półmetku, daje jednak wyraźny sygnał, że włącza się w walkę o tytuł.

Miejsce 1.
Bohemians Praha 1905. Kilka niepotrzebnych remisów i pierwsza porażka Kangurów ze stołeczną Vienną zapowiada walkę o mistrzowski tytuł do ostatniego gwizdka ( a mogło być już pozamiatane :) ) Oczywiście z korzyścią dla kibiców i zabawy.
Murowany kandydat do mistrzowskiego tytułu.

emeryt


Zablokowany Podgląd wydruku

Wróć do „Królestwo Węgier”