Üllői úti stadion

Borys von Targersdorf

Magyar Királyság

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Powodzenia, trzeba liczyć się z tym, że będzie dobrze. ;)

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Österreichisch-Ungarischer Staatsbürger-Soldat im aktiven dienst, die K. u. K. Armee
"...niech trwa" , no to niech trwa dobry okres dla Monarchii, a realioza niech omija nas szerokim łukiem..."-B.v.Targersdorf

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Borys von Targersdorf »

dziękuję, liczyłem się z tym, że będzie gorzej.

Borys Targersdorf baró
palatinus regni Hungarie

SZURKOLÓI KLUB 1920

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Na Üllői úti stadion przygotowania do ostatniego meczu, tego sezonu, walczymy o trzecie miejsce, ale musimy oglądać się n a mecz naszych sąsiadów.

Borys Targersdorf baró
palatinus regni Hungarie

SZURKOLÓI KLUB 1920

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

A może po zakończeniu Szanowny Trener podsumuje cały sezon jakimś artykułem?

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Österreichisch-Ungarischer Staatsbürger-Soldat im aktiven dienst, die K. u. K. Armee
"...niech trwa" , no to niech trwa dobry okres dla Monarchii, a realioza niech omija nas szerokim łukiem..."-B.v.Targersdorf

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Pewnie tak, jest to moja pierwsza drużyna na której przeprowadziłem kilka eksperymentów.

Borys Targersdorf baró
palatinus regni Hungarie

SZURKOLÓI KLUB 1920

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Krótkie podsumowanie 53. sezonu.
Popularne Ziutki, grały w dywizji 6.61, jednej z niższych, do gry przystępowały jako beniaminek, i jako drużyna, i ja jako trener. W trakcie sezonu uczyłem się trudnej sztuki pozyskiwania zawodników. Skutkowało to nie do końca przemyślanymi decyzjami, we wyniku których drużyna został całkowicie przemeblowana, a ostatnie mecze rozgrywała, z dość słabą linią obrony.
Garść danych: Ziutki zajęły miejsce 4. z liczbą pkt. 26, do trzeciego miejsca zabrakło jednego pkt., zaś do miejsca drugie trzy pkt.
Drużyna strzeliła 21 bramek, tracą 16.
Najwyżej notowanymi zawodnikami zostali zawodnicy: Alcides Peixes, pomocnik, 9 pkt. oraz Antoine Griezmann, napastnik, 6 pkt.
Trener drużyny został wybrany 8 razy menadżerem kolejki, dzięki temu otrzymał tytuł menadżera sezonu z czekiem na okrągłą sumkę.
Jeszcze krótko o dywizji 6.61 liczyła ona 8 drużyn, z czego cztery drużyny grały bez aktywnych menadżerów, paradoksalnie gra przeciwko takim drużyną nie była łatwa, w pierwszej rundzie rozgrywek.

Z podstawowego pozostało trzech zawodników, w trakcie sezonu dołączyło trzech juniorów, reszta to najemnicy, przed kolejnym sezonem drużynę wzmocnili doświadczeni zawodnicy, co daję gwarancję o walkę na podium.

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczyna drużyna już dziś, pierwszym meczem towarzyskim.

Borys Targersdorf baró
palatinus regni Hungarie

SZURKOLÓI KLUB 1920

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Drużyna z Üllői úti stadion poznała swoich rywali w rozpoczynającym się 20 września sezonie. Dywizja jest silnie obsadzona, są trzy topowe drużyny, chociaż jedną z nich dwa razy już ograłem, które będą walczyć o podium. Tak realnie to będziemy ciężką walczyć o czwartą pozycję. W Puchara tez szału nie będzie, i pierwszy dwumecz traktuję jako sparing z trudnym rywalem.
Jedno jest pewne, w czasie sezonu nie kupię żadnego piłkarza, no chyba że to będzie jakaś naprawdę dobra oferta.
Kolejny raport z Üllői úti stadion na półmetku sezonu.

Borys Targersdorf baró
palatinus regni Hungarie

SZURKOLÓI KLUB 1920

ODPOWIEDZ

Wróć do „Królestwo Węgier”