Sporthírek

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nic dodać nic ująć. Ja co prawda liczę na dublet, ale do tego jeszcze daleka droga. :D

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek

Michał F. Lubomirski-Lisewicz
Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Targersdorf Borisz pisze: 2 tygodni temu

Taką sytuację wykorzystała Pogoń Lwów. Drużyna z Miasta Lwa odbiła się od dna, w Pucharze Cesarza zaś doszła do 1/16 , wprawdzie do ćwierćfinałów się nie przebiję, ale to i tak dobry wynik dla lwowiaków. Mam tylko nadzieję, że trenera @Michał F. Lubomirski-Lisewicz za bardzo polsko-litewska korona nie pozbawi chęci do zabawy

Owszem, mógłbym się bardziej zaangażować, choć jak widzę, chyba sobie całkiem nieźle radzą beze mnie. :lol:
Wprawdzie od czasu do czasu zaglądam, ale nie nazwałbym tego aktywnym trenerstwem. Zwłaszcza że nie jestem pewien, kiedy ostatnio ustalałem drużynie taktykę na mecz.

Ale cieszę się, że w tym sezonie całkiem nieźle im idzie. :)

Może dobrze by było, bym czasem się nimi bardziej zajął, to może szło by im jeszcze lepiej.
Choć warte uwagi zapewne byłoby to, że drużyny będące niżej w tabeli aktywnych trenerów raczej nie mają.

Michael
Rex Poloniæ et Magnus Dux Lithuaniæ etc.
Obrazek

Barò Targersdorf Borisz
Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Targersdorf Borisz »

nr. 2/XXVIII/1922
Czym Monarchia żyła w środę, 13 stycznia br. ? Meczami pucharowymi! odpowie każdy kibic piłki kopnej nad Dunajem. Konkretnie zaś, pierwszymi meczami półfinałowymi, odpowie kibic, który zechce być bardziej dokładny. Zaś właściciel apteki „Gránátalmához” przy ulicy Frankel Leó út, powie, że byliśmy świadki pierwszych meczy półfinałowych, w trzeciej odsłonie Pucharu Cesarza, pomiędzy
Bohemians Praha 1905 - Vienną FC, oraz SK Rapid Wien - FK Olimpik Sarajevo. Skrzyw się przy tym nasz dzielny aptekarz niemożebnie bo nie może w tym zestawieniu wymienić żadnej drużyny z Drugiej Stolicy, ba! żadnej drużyny z Zalitawi. Ale wracajmy na boiska.

W pierwszym meczu praskie Kangury podejmowały u siebie Viennę FC. No cóż, Czesi i kuchnie mają dobrą, dobre piwa i wina, ale o gościnności mowy być nie mogło, pięć do jednego dla gospodarzy. Wydaje się, że trener Kangurów lepiej rozpracował przeciwnika, zagęścił środek pola i zablokował wiedeńczykom pole do swojej bramki. Jeżeli ktoś zechce dokładnie przeanalizować mecz, a warto!, to zapraszam do zakładki Puchar. Jeszcze jedno, oczywiście, że piłka w grze, ale sprawa awansu jest już raczej przesądzona.

W drugim meczu, rozgrywanym w Wiedniu, Rapid podejmował Wilki z Sarajeva. Drużyna gości, co było zaskoczeniem dla kibiców, został ustawiona ofensywnie, zaś gospodarze zagrali swoje. W posiadaniu piłki dominowali Bośniacy, ale w akacjach podbramkowych i co najważniejsze w strzelaniu goli górą byli gospodarze. Trzy bramki strzelone przez zielono-białych przybliżyły Rapid do meczu finałowego. Trzeba przypomnieć, ze wiedeńczycy nie mają tego trofeum w swojej kolekcji. Dodamy jeszcze, że na konferencji pomeczowej, trener @Heinz-Werner Grüner nie do końca był zadowolony z postawy swoich podopiecznych, jak i z wyniku.

Już w najbliższą sobotę kolejne ligowe zmagania, zaś 19 stycznia rewanżowe mecze półfinałowe.

Targersdorfi Borisz gróf
palatinus regni Hungarie
minister spraw zagranicznych w rządzie Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Lepiej mi powiedzcie, drodzy dziennikarze jak się przygotować na Bohemians. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek

ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Królestwo Węgier”