Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska
05.09.1921r.
5.Kolejka
MUP -Sezon Długi - Dywizja A
Loardia - Hasseland 0 - 2 (0 - 0)
Dreamland - Wandystan 0 - 0 (0 - 0)
Starosarmacja - Królestwo Teutonii 1 - 1 (1 - 1)
Trizondal - Austro-Wegry 3 - 1 (1 - 0)
Slawonia - Baridas 2 - 0 (0 - 0)
Tabela - Dywizja A
Poz. | Drużyna | Bilans | Pkt |
1. | Trizondal | 11-4 | 12 |
2. | Hasseland | 7-1 | 12 |
3. | Teutonia | 6-1 | 11 |
4. | Austro-Węgry | 7-5 | 9 |
5. | Baridas | 3-3 | 7 |
6. | Dreamland | 2-3 | 5 |
7. | Starosarmacja | 4-6 | 5 |
8. | Wandystan | 3-6 | 4 |
9. | Slawonia | 3-8 | 4 |
10. | Loardia | 1-10 | 1 |
Strzelcy
3- Roland Sager (Austro-Węgry), Regino Garitano (Trizondal), Alves Moko (Trizondal)
2- Hesh Yeshurun (Teutonia), Aderyn Pollozhani (Wandystan), Cheng Foo (Hasseland), Lisandro Galvan (Baridas), Angelo Caranguejo (Starosarmacja), Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)
Asysty
3 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry), Roni Peiponen (Teutonia), Lajos Orban (Austro-Węgry), Earl Cusack (Trizondal)
Trener kolejki
Cyber Smith (Hasseland)
MUP -Sezon Długi - Dywizja B
Voxland - Cesarstwo Niemieckie 2 - 0 (1 - 0)
Muratyka - Palatynat Leocji 0 - 2 (0 - 2)
Turetia - Sclavinia 0 - 1 (0 - 0)
Winkulia - Skarland 1 - 2 (1 - 1)
Bialenia - Westland 1 - 1 (0 - 0)
Tabela - Dywizja B
Poz. | Drużyna | Bilans | Pkt |
1. | Leocja | 13-2 | 15 |
2. | Sclavinia | 10-1 | 12 |
3. | Skarland | 11-6 | 12 |
4. | Winkulia | 7-4 | 7 |
5. | Voxland | 6-7 | 7 |
6. | Muratyka | 4-5 | 7 |
7. | Turetia | 1-1 | 6 |
8. | Westland | 3-7 | 2 |
9. | Cesarstwo Niemieckie | 0-11 | 1 |
10. | Bialenia | 3-15 | 1 |
Strzelcy
4- Bogosav Antonovic (Sclavinia)
3 - Gaspar Aizkorreta (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja), Rocco Nylander (Bialenia)
Asysty
5 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
3- Lukas Rebmann (ZKRM), Jaga Roglic (Sclavina), Rufo Rio (Skarland), Jerome Kendrick (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja), Idalio Faisca (Voxland)
Trener kolejki
Miguel de Catalan (Skarland)
TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)
1 Tauno Warman N (Teutonia) 128
2 Inigo Montoya P (Baridas) 98
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72
TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 55
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 52
TOP 6 - Występy
1 Emil Arped P (Starosarmacja) 252
2 Danny Trejo O (Baridas) 248
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 248
2 Tauno Warman N (Teutonia) 248
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 243
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 242