Sezon 48 Mikroświatowa Unia Piłkarska
09.09.1921r.
6.Kolejka
MUP -Sezon Długi - Dywizja A
Hasseland - Slawonia 2 - 0 (0 - 0)
Wandystan - Starosarmacja 0 - 2 (0 - 0)
Teutonia - Trizondal 2 - 0 (1 - 0)
Baridas - Austro-Wegry 0 - 0 (0 - 0)
Dreamland - Loardia 1 - 0 (1 - 0)
Tabela - Dywizja A
Poz. | Drużyna | Bilans | Pkt |
---|---|---|---|
1. | Hasseland | 9-1 | 15 |
2. | Teutonia | 8-1 | 14 |
3. | Trizondal | 11-6 | 12 |
4. | Austro-Węgry | 7-5 | 10 |
5. | Baridas | 3-3 | 8 |
6. | Dreamland | 3-3 | 8 |
7. | Starosarmacja | 6-6 | 8 |
8. | Wandystan | 3-8 | 4 |
9. | Slawonia | 3-10 | 4 |
10. | Loardia | 1-11 | 1 |
Strzelcy
4- Roland Sager (Austro-Węgry), Regino Garitano (Trizondal), Alves Moko (Trizondal), Hesh Yeshurun (Teutonia)
3- 7 zawodników
Asysty
3 - Wincent Soareszi (Austro-Wegry), Roni Peiponen (Teutonia), Lajos Orban (Austro-Węgry), Earl Cusack (Trizondal)
2 -Stan Gavriloiu (Hasseland)
Trener kolejki
Michał Michaelus (Dreamland)
MUP -Sezon Długi - Dywizja B
Cesarstwo Niemieckie - Bialenia 2 - 0 (0 - 0)
Leocja - Turetia 2 - 0 (1 - 0)
Sclavinia - Winkulia 1 - 3 (1 - 1)
Westland - Skarland 0 - 1 (0 - 1)
Muratyka - Voxland 3 - 0 (3 - 0)
Tabela - Dywizja B
Poz. | Drużyna | Bilans | Pkt |
---|---|---|---|
1. | Leocja | 15-2 | 18 |
2. | Skarland | 12-6 | 15 |
3. | Sclavinia | 11-4 | 12 |
4. | Winkulia | 11-5 | 10 |
5. | Muratyka | 7-5 | 10 |
6. | Voxland | 6-10 | 7 |
7. | Turetia | 1-3 | 6 |
8. | Westland | 3-8 | 2 |
9. | Cesarstwo Niemieckie | 2-11 | 4 |
10. | Bialenia | 3-17 | 1 |
Strzelcy
5- Bogosav Antonovic (Sclavinia)
4 - Gaspar Aizkorreta (Skarland), Konrad Frommer (Winkulia)
3 - Tomcio Serdelek (Leocja), Rocco Nylander (Bialenia), Dennis Grennard (Muratyka), Lucek Parufka (Leocja)
Asysty
5 - Czeslaw Lesniak (Leocja)
3- Lukas Rebmann (ZKRM), Jaga Roglic (Sclavina), Rufo Rio (Skarland), Jerome Kendrick (Skarland), Tomcio Serdelek (Leocja), Idalio Faisca (Voxland)
Trener kolejki
Alfred Fabian von Tehen-Dżek (Winkulia)
TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)
1 Tauno Warman N (Teutonia) 128
2 Inigo Montoya P (Baridas) 98
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72
TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 56
3 Harold Kemble P (Hasseland) 55
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 53
TOP 6 - Występy
1 Emil Arped P (Starosarmacja) 253
2 Tauno Warman N (Teutonia) 249
3 Danny Trejo O (Baridas) 248
3 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 248
5 Oskar Drulovic (Trizondal) 244
6 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 242