MUP Sezon 47

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 5529
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

28.06.1921r.
25.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Baridas - Palatynat Leocji 3 - 0 (1 - 0)
Slawonia - Starosarmacja 1 - 1 (0 - 0)
Sclavinia - Skarland 2 - 0 (2 - 0)
Westland - Hasseland 0 - 3 (0 - 1)
Winkulia - Pustkowia Gellonii 1 - 2 (1 - 1)
Voxland - Dreamland 0 - 3 (0 - 2)
Loardia - Austro-Wegry 2 - 3 (1 - 1)
Bialenia - Trizondal 0 - 6 (0 - 4)
Wandystan - Królestwo Teutonii 0 - 2 (0 - 1)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland71-470
2.Teutonia71-1162
3.Starosarmacja71-2455
4.Dreamland56-2254
5.Trizondal52-1550
6.Austro-Wegry52-2150
7.Wandystan51-2248
8.Slawonia43-2248
9.Baridas43-2940
10.Loardia27-3333
11.Sclavinia23-3427
12.Skarland21-5526
13.Leocja36-5725
14.Gellonia16-4219
15.Westland11-4015
16.Voxland13-6512
17.Bialenia14-954
18.Winkulia9-893

Strzelcy
32- Tauno Warman (Teutonia)
16 - Zdzislaw Bielak (Hasseland)
15 - Igor Akhmatov (Dreamland), Aderyn Pollozhani (Wandystan),
14 - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)

Asysty
12- Emil Arped (Starosarmacja)
11- Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry), Carljohan Eriksson (Teutonia), Alves Moko (Trizondal),
10- Emiel Besselink (Dreamland)
9- Errol Monkhouse (Hasseland), Simon Pachswchwoll (Dreamland), Hesh Yeshurun (Teutonia)

Piłkarz kolejki
Clyde Lewis (Teutonia) - 4 raz w sezonie, 14 raz w karierze

Trener Kolejki
Ingvar von Hagsen de la Sparasan (Starosarmacja) - 5raz w sezonie, 9 raz w karierze

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 5529
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

01.07.1921r.
26.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Pustkowia Gellonii - Voxland 0 - 1 (0 - 0)
Hasseland - Winkulia 5 - 0 (3 - 0)
Sclavinia - Starosarmacja 0 - 3 (0 - 0)
Palatynat Leocji - Slawonia 0 - 3 (0 - 2)
Westland - Baridas 0 - 1 (0 - 1)
Teutonia - Dreamland 2 - 0 (1 - 0)
Trizondal - Wandystan 5 - 0 (4 - 0)
Bialenia - Loardia 3 - 2 (0 - 0)
Skarland - Austro-Wegry 1 - 2 (1 - 2)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland76-473
2.Teutonia73-1165
3.Starosarmacja74-2458
4.Dreamland56-2454
5.Trizondal57-1553
6.Austro-Wegry54-2253
7.Slawonia46-2251
8.Wandystan51-2748
9.Baridas44-2943
10.Loardia29-3633
11.Sclavinia23-3727
12.Skarland22-5726
13.Leocja36-6025
14.Gellonia16-4319
15.Westland11-4115
16.Voxland14-6515
17.Bialenia17-977
18.Winkulia9-943

Strzelcy
32- Tauno Warman (Teutonia)
16 - Zdzislaw Bielak (Hasseland)
15 - Igor Akhmatov (Dreamland), Aderyn Pollozhani (Wandystan),
14 - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia), Angelo Caranguelo (Starosarmacja)

Asysty
12- Emil Arped (Starosarmacja)
11- Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry), Carljohan Eriksson (Teutonia), Alves Moko (Trizondal),
10- Emiel Besselink (Dreamland)
9- Errol Monkhouse (Hasseland), Simon Pachswchwoll (Dreamland), Hesh Yeshurun (Teutonia), Cheng Foo (Hasseland)

Piłkarz kolejki
Clyde Lewis (Teutonia) - 5 raz w sezonie, 15 raz w karierze

Trener Kolejki
Ingvar von Hagsen de la Sparasan (Starosarmacja) - 6 raz w sezonie, 10 raz w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 166
2 Tauno Warman N (Teutonia) 150
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 104
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 103
5 Harold Kemble P (Hasseland) 93

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 71
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 55
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 52
4 Harold Kemble P (Hasseland) 50
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 49

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 5529
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

04.07.1921r.
27.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Baridas - Winkulia 0 - 0 (0 - 0)
Slawonia - Westland 2 - 0 (1 - 0)
Palatynat Leocji - Sclavinia 1 - 1 (0 - 0)
Voxland - Hasseland 0 - 5 (0 - 5)
Teutonia - Pustkowia Gellonii 4 - 0 (3 - 0)
Loardia - Wandystan 3 - 1 (2 - 0)
Austro-Wegry - Bialenia 5 - 0 (5 - 0)
Dreamland - Trizondal 0 - 1 (0 - 1)
Skarland - Starosarmacja 1 - 5 (1 - 3)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland81-476
2.Teutonia77-1168
3.Starosarmacja79-2561
4.Trizondal58-1556
5.Austro-Wegry59-2256
6.Dreamland56-2554
7.Slawonia48-2254
8.Wandystan52-3048
9.Baridas44-2944
10.Loardia32-3736
11.Sclavinia24-3828
12.Leocja37-6126
13.Skarland23-6226
14.Gellonia16-4719
15.Westland11-4315
16.Voxland14-7015
17.Bialenia17-1027
18.Winkulia9-944

Strzelcy
32- Tauno Warman (Teutonia)
16 - Zdzislaw Bielak (Hasseland), Aderyn Pollozhani (Wandystan), Angelo Caranguelo (Starosarmacja)
15 - Igor Akhmatov (Dreamland),
14 - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia), Harold Kemble (Hasseland)

Asysty
14- Emil Arped (Starosarmacja)
13- Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry),
11- Carljohan Eriksson (Teutonia), Alves Moko (Trizondal),
10- Emiel Besselink (Dreamland), Errol Monkhouse (Hasseland)

Piłkarz kolejki
Thomas Handl (Dreamland) - 1 raz w sezonie, 2 raz w karierze

Trener Kolejki
Przemek Przemek (Sclavinia) - 4 raz w sezonie, 23raz w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 124
2 Inigo Montoya P (Baridas) 95
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 76
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 71
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 57
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 52
4 Harold Kemble P (Hasseland) 51
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 49

TOP 5 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 242
2 Danny Trejo O (Baridas) 238
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 238
4 Tauno Warman N (Teutonia) 237
5 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 234

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 5529
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

08.07.1921r.
28.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Pustkowia Gellonii - Trizondal 0 - 2 (0 - 2)
Hasseland - Teutonia 1 - 1 (1 - 1)
Sclavinia - Westland 0 - 0 (0 - 0)
Starosarmacja - Palatynat Leocji 4 - 1 (3 - 1)
Winkulia - Slawonia 0 - 2 (0 - 2)
Voxland - Baridas 0 - 1 (0 - 0)
Bialenia - Skarland 0 - 0 (0 - 0)
Wandystan - Austro-Wegry 0 - 3 (0 - 1)
Dreamland - Loardia 2 - 1 (1 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland82-577
2.Teutonia78-1269
3.Starosarmacja83-2664
4.Trizondal60-1559
5.Austro-Wegry62-2259
6.Dreamland58-2657
7.Slawonia50-2257
8.Wandystan52-3348
9.Baridas45-2945
10.Loardia33-3936
11.Sclavinia24-3829
12.Skarland23-6227
13.Leocja38-6526
14.Gellonia16-4919
15.Westland11-4316
16.Voxland14-7115
17.Bialenia17-1028
18.Winkulia9-964

Strzelcy
32 - Tauno Warman (Teutonia)
20 - Zdzislaw Bielak (Starosarmacja) - strzelił 4gole w tej kolejce!!!
16 - Aderyn Pollozhani (Wandystan), Angelo Caranguelo (Starosarmacja)
15 - Igor Akhmatov (Dreamland), Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia), Harold Kemble (Hasseland)

Asysty
14- Emil Arped (Starosarmacja)
13- Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry),
12- Carljohan Eriksson (Teutonia)
11- Alves Moko (Trizondal),

Piłkarz kolejki
Clyde Lewis (Teutonia) - 6 raz w sezonie, 16 raz w karierze

Trener Kolejki
Ingvar de la Sparasan (Starosarmacja) - 7 raz w sezonie, 11 raz w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 124
2 Inigo Montoya P (Baridas) 95
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 76
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 57
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 52
4 Harold Kemble P (Hasseland) 51
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 49

TOP 5 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 243
2 Danny Trejo O (Baridas) 239
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 239
4 Tauno Warman N (Teutonia) 237
5 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 235

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 5529
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

11.07.1921r.
29.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Baridas - Królestwo Teutonii 0 - 4 (0 - 3)
Slawonia - Voxland 3 - 0 (1 - 0)
Palatynat Leocji - Skarland 2 - 0 (1 - 0)
Westland - Starosarmacja 0 - 6 (0 - 1)
Winkulia - Sclavinia 1 - 4 (1 - 1)
Trizondal - Hasseland 0 - 2 (0 - 1)
Loardia - Pustkowia Gellonii 3 - 0 (2 - 0)
Austro-Wegry - Dreamland 1 - 2 (1 - 0)
Wandystan - Bialenia 2 - 0 (2 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland842-580
2.Teutonia82-1272
3.Starosarmacja89-2663
4.Dreamland60-2760
5.Slawonia53-2260
6.Trizondal60-1759
7.Austro-Wegry63-2459
8.Wandystan54-3351
9.Baridas45-3345
10.Loardia36-3939
11.Sclavinia28-3932
12.Leocja40-6529
13.Skarland23-6427
14.Gellonia16-5219
15.Westland11-4916
16.Voxland14-7415
17.Bialenia17-1048
18.Winkulia10-1004

Strzelcy
32 - Tauno Warman (Teutonia)
22 - Zdzislaw Bielak (Starosarmacja)
16 - Aderyn Pollozhani (Wandystan), Angelo Caranguelo (Starosarmacja), Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia),
15 - Igor Akhmatov (Dreamland), Harold Kemble (Hasseland)

Asysty
16- Emil Arped (Starosarmacja)
13- Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry),
12- Carljohan Eriksson (Teutonia)

Piłkarz kolejki
Jin Yuan Mui (Hasseland) - 2 raz w sezonie, 29 raz w karierze

Trener Kolejki
Cyber Smith (Hasseland) - 6 raz w sezonie, 90 raz w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 124
2 Inigo Montoya P (Baridas) 95
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 76
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 54
4 Harold Kemble P (Hasseland) 52
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 49

TOP 5 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 244
2 Danny Trejo O (Baridas) 240
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 240
4 Tauno Warman N (Teutonia) 238
5 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 236

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 5529
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

15.07.1921r.
30.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Pustkowia Gellonii - Austro-Wegry 0 - 2 (0 - 2)
Hasseland - Loardia 2 - 1 (1 - 0)
Sclavinia - Voxland 2 - 0 (1 - 0)
Starosarmacja - Winkulia 5 - 1 (5 - 1)
Westland - Palatynat Leocji 0 - 2 (0 - 0)
Królestwo Teutonii - Slawonia 2 - 0 (0 - 0)
Trizondal - Baridas 3 - 1 (2 - 1)
Bialenia - Dreamland 0 - 4 (0 - 2)
Skarland - Wandystan 1 - 1 (1 - 1)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland86-683
2.Teutonia84-1275
3.Starosarmacja94-2766
4.Dreamland64-2763
5.Trizondal63-1862
6.Austro-Wegry65-2462
7.Slawonia53-2460
8.Wandystan55-3452
9.Baridas46-3645
10.Loardia37-4139
11.Sclavinia30-3935
12.Leocja42-6532
13.Skarland24-6528
14.Gellonia16-5419
15.Westland11-5116
16.Voxland14-7615
17.Bialenia17-1088
18.Winkulia11-1054

Strzelcy
32 - Tauno Warman (Teutonia)
24 - Zdzislaw Bielak (Starosarmacja)
17 - Aderyn Pollozhani (Wandystan)
16 - Angelo Caranguelo (Starosarmacja), Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia),
15 - Igor Akhmatov (Dreamland), Harold Kemble (Hasseland)

Asysty
16- Emil Arped (Starosarmacja)
13- Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry), Alves Moko (Trizondal)
12- Carljohan Eriksson (Teutonia), Hesh Yeshurun (Teutonia), Nathan Rodgers (Starosarmacja) Eusebio Aponte (Starosarmacja)

Piłkarz kolejki
Clyde Lewis (Teutonia) - 7 raz w sezonie, 17 raz w karierze

Trener Kolejki
Cyber Smith (Hasseland) - 7 raz w sezonie, 91 raz w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 124
2 Inigo Montoya P (Baridas) 95
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 76
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 55
4 Harold Kemble P (Hasseland) 52
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 50

TOP 5 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 245
2 Danny Trejo O (Baridas) 241
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 241
4 Tauno Warman N (Teutonia) 239
5 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 236

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 5529
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

18.07.1921r.
31.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Baridas - Loardia 0 - 0 (0 - 0)
Slawonia - Trizondal 2 - 0 (1 - 0)
Palatynat Leocji - Winkulia 1 - 2 (0 - 1)
Voxland - Starosarmacja 0 - 3 (0 - 3)
Królestwo Teutonii - Sclavinia 2 - 0 (1 - 0)
Austro-Wegry - Hasseland 1 - 0 (0 - 0)
Bialenia - Pustkowia Gellonii 1 - 0 (1 - 0)
Dreamland - Wandystan 0 - 1 (0 - 0)
Skarland - Westland 1 - 0 (1 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland86-783
2.Teutonia86-1278
3.Starosarmacja97-2773
4.Austro-Wegry66-2465
5.Dreamland64-2863
6.Slawonia55-2463
7.Trizondal63-2062
8.Wandystan56-3455
9.Baridas46-3648
10.Loardia37-4140
11.Sclavinia30-4135
12.Leocja43-6732
13.Skarland25-6531
14.Gellonia16-5519
15.Westland11-5216
16.Voxland14-7915
17.Bialenia18-10811
18.Winkulia13-1067

Strzelcy
32 - Tauno Warman (Teutonia)
24 - Zdzislaw Bielak (Starosarmacja)
17 - Aderyn Pollozhani (Wandystan), Angelo Caranguelo (Starosarmacja)
16 - Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)

Asysty
16- Emil Arped (Starosarmacja)
13- Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry), Alves Moko (Trizondal), Nathan Rodgers (Starosarmacja)
12- Carljohan Eriksson (Teutonia), Hesh Yeshurun (Teutonia), Eusebio Aponte (Starosarmacja)

Piłkarz kolejki
Clyde Lewis (Teutonia) - 8 raz w sezonie, 18 raz w karierze

Trener Kolejki
Ingvar v.Hagsen de la Sparasan (Starosarmacja) - 8 raz w sezonie, 12 raz w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 124
2 Inigo Montoya P (Baridas) 95
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 76
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 55
4 Harold Kemble P (Hasseland) 52
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 50

TOP 5 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 246
2 Danny Trejo O (Baridas) 242
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 242
4 Tauno Warman N (Teutonia) 240
5 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 237

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 5529
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: Edelweiss

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

22.07.1921r.
32.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Pustkowia Gellonii - Wandystan 0 - 1 (0 - 1)
Hasseland - Bialenia 6 - 0 (3 - 0)
Sclavinia - Trizondal 0 - 4 (0 - 2)
Starosarmacja - Królestwo Teutonii 0 - 2 (0 - 1)
Winkulia - Westland 0 - 2 (0 - 2)
Voxland - Palatynat Leocji 2 - 2 (0 - 1)
Loardia - Slawonia 0 - 3 (0 - 2)
Austro-Wegry - Baridas 1 - 1 (0 - 0)
Dreamland - Skarland 2 - 0 (0 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland92-786
2.Teutonia88-1281
3.Starosarmacja97-2973
4.Austro-Wegry67-2566
5.Dreamland66-2866
6.Slawonia58-2466
7.Trizondal67-2065
8.Wandystan57-3458
9.Baridas47-3749
10.Loardia37-4440
11.Sclavinia30-4535
12.Leocja45-6933
13.Skarland25-6731
14.Gellonia16-5619
15.Westland13-5219
16.Voxland16-8116
17.Bialenia18-11411
18.Winkulia13-1087

Strzelcy
32 - Tauno Warman (Teutonia)
24 - Zdzislaw Bielak (Starosarmacja)
17 - Aderyn Pollozhani (Wandystan), Angelo Caranguelo (Starosarmacja), Ziga Eksplozija-Zadnjica (Slawonia)

Asysty
16- Emil Arped (Starosarmacja)
13- Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry), Alves Moko (Trizondal), Nathan Rodgers (Starosarmacja)
12- Carljohan Eriksson (Teutonia), Hesh Yeshurun (Teutonia), Eusebio Aponte (Starosarmacja)

Piłkarz kolejki
Clyde Lewis (Teutonia) - 9 raz w sezonie, 19 raz w karierze

Trener Kolejki
Robert Dąbski (Trizondal) - 1 raz w sezonie, 41 raz w karierze

TOP 5 - Najskuteczniejsi Piłkarze (aktywni)

1 Tauno Warman N (Teutonia) 124
2 Inigo Montoya P (Baridas) 96
3 Igor Akhmatov N (Dreamland) 77
4 Monaha Al-Hambrija N (Baridas) 74
5 Berndt Edwall N (Hasseland) 72

TOP 5 - Najlepsi Podający (aktywni)
1 Inigo Montoya P (Baridas) 72
2 Emil Arped P (Starosarmacja) 59
3 Hesh Yeshurun P (Teutonia) 55
4 Harold Kemble P (Hasseland) 53
5 Stan Gavriloiu P (Hasseland) 51

TOP 5 - Występy

1 Emil Arped P (Starosarmacja) 247
2 Danny Trejo O (Baridas) 243
2 Ângelo Caranguejo O (Starosarmacja) 243
4 Tauno Warman N (Teutonia) 241
5 Igor Akhmatov N (Dreamlad) 238

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Austro-Węgierska Federacja Piłkarska”