Mikroświatowa Unia Piłkarska

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Jako Prezes AWFP i selekcjoner kadry Monarchii Austro-Wegier poczyniłem kroki by społeczność mikronacyjna związana z piłką nożną wróciła do działań na forum MUP. Ja jestem skory do pracy i chętny do współpracy. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale za wiele sobie nie obiecuje.
Na poczatek nutka wspomnień...

Obrazek

Jak uzupełnie dane zaznaczone na czerwono, to pokażę Wam listę triumfatorów za poszczególne wydarzenia tj. V-Mundial, Liga Mikroświatowa, Puchar Interkontynentalny.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Toczy się skromna, jak na razie, dyskusja o dalszych losach MUP i tutaj nasuwa się jedno z pytań, a propos v-mundialu. Czy jako nacja, bylibyśmy w stanie przygotować się na takie przedsięwzięcie? Ja jestem pozytywnych myśli, ale w pojedynkę, bez mozliwości przygotowania strony v-mundialu nie wiem czy byłoby to słuszne. Całą oprawa, tak ogarnę, ewentualnie porozstawiam wszystkich, ale co do strony technicznej nie... Czy ktoś ewentualnie jest za?
Najwięcej pomocy pewnie bym potrzebował od JCKM @Franz Leopold I, jeśli chodzi o właśnie te technikalia. Jakby co to materiały mogę dostarczyć. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Ja mam pytanie. Czy Skarland moze dołączyć do MUPu? Reprezentacja mogłaby dodatkowo wesprzeć i zróżnicować rozgrywki. Także i na mundial mogłaby pojechać. :-) ;)
Co do ewentualnej pomocy, to nie wiem, ale może mógłbym jakoś pomóc. W najbliższych dniach się wypowiem.


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Pewnie by mógł. Kiedyś wymagany był limit posiadania dwóch drużyn klubowych pochodzących z danego kraju by zostać przyjętym, ale obecnie nie wiem czy to jest respektowane. Z tego co się dowiadywałem to raczej tak jednak pewności nie mam. Na razie trwają rozmowy w sprawie ustalenia ważności forum MUP. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ponawiam zapytanie o organizację V-Mundialu. Czy mielibyście ochotę? To pewnie i tak nie wcześniej niż na przełomie roku...
Dawno nie było "mocnego" rywala dla organizacji takiej imprezy poza, w uproszczonym nazewnictwie, "sarmackim satelitami". Podołamy?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Jestem za o ile Skarland będzie mógł zacząć przygotowania i grać.


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

A co ma jedno z drugim? Ja nie jestem wyrocznią w tej kwestii. Ja daje tylko propozycje dla rozwoju Monarchii Austro-Węgierskiej, na której forum się znajdujemy.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Przygotowań jeszcze nie rozpoczynamy, ale dyskusję o v-mundialu owszem można. Na wstępie chciałbym byśmy wybrali maksymalnie 8 miast, w których stadion będzie obiektem zmagań piłkarzy. To moje propozycje, najbardziej związanych z futbolem oraz proponowanych niedawno na discordzie...
Obrazek

Wiedeń i Budapeszt to niepodważalne dwa miasta, gdzie Mikro-Weltmeisterschaft się odbędzie. Finał w Pierwszej Stolicy, mecz o trzecie miejsce w Budapeszcie. Jasne. Reszta pozostaje do ustalenia.
Prosiłbym aby brać pod uwagę położenie miast ze względu na podział na 4 grupy. W jednej nie mogą być dwa wymienione miasta, reszta do rozdysponowania.
Czekam na propozycję. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis
Reakcje:
Posty: 22
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis »

Kompletnie nie znam się na rozgrywkach V-Mudnialu... ale wykonanie mapy - przepiękne!
Proszę wybaczyć też moją możliwą niewiedzę, ale dlaczego Lemberg jawi się tutaj jako Lwiw?

Imperatrix et Domina Mater Imperium Brodricum, Imperatrix Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Cuvaciae, princepsque Bataviae Russia superma, Sancta Alexandra Civ. Domina et Heres.
Była Prezydent Republiki Bialeńskiej


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Ja oczywiście pomogę,

emeryt


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Austro-Węgierska Federacja Piłkarska”