Powołanie Prezesa AWFP

Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Ekscelencjo a
a może by tak poprosić Szanownego Pana @Heinz-Werner Grüner o jakiś zarys programu?

emeryt


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Słuszny wniosek. Głosowanie wstrzymane.

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie ma problemu. Oto moja "ósemka"! ;)
Program, a właściwie tylko jego zarys jestem w stanie napisać od ręki. Na głębsze dywagacje to już się musze przygotować

  1. Przede wszystkim chciałbym uporządkować sprawy statutowe. Tak najogólniej, nie wdając się w dalsze szczegóły. Spokojnie, nie jestem żadnym wielkim reformatorem, ale kilka nieścisłości trzeba wyjaśnić, zawrzeć. Pisałem już o tym wcześniej. To w pierwszej kolejności.
  2. Mikroświatowa Unia Piłkarska, nie wiem czy to jeszcze istnieje (forum widziałem, że padło), ale przynajmniej działanie by MAW było pełnoprawnym członkiem z możliwością gry na szczeblu międzmikronacyjnym, w oficjalnej lidze. Z tego co widziałem to skład jest 16-sto drużynowy, co może być problemem.
  3. Wybór odpowiedniego trenera na stanowisko. Czasu jest jednak sporo, sezon reprezentacyjny kończy się w z początkiem października, jak u nas. Stąd też mam taki plan by trener mistrza 1.Klasse, został także "selekcjonerem" kadry. Wszystko oczywiście pod warunkiem pozytywnego rozpatrzenia.
  4. Rozwój 1.Klasse - To oczywiście sprawa nadrzędna. Zwróćcie uwagę, że w tydzień zebrałem Was, Panowie trenerzy i zorganizowałem ligę, która już jest na dużo wyższym poziomie niż zaczynała. Aż 34 transfery (plus 23 odejścia), jak dotąd, właśnie o tym świadczy. A to dopiero pierwsza kolejka.
    W kolejce do 1.Klasse czekają już 2 nowe zespoły! Do października chciałbym namówić jeszcze dwie kolejne ekipy. Wtedy bedzie to już wielka, poważna liga.
  5. Wzniecanie aktywnosci. To mój taki oddolny program, który zamierzam stosować do pobudzania aktywności trenerów poprzez bezpośredni kontakt wkazdy możliwy i znany sobie sposób. W skrajnych przypadkach szybka wymiana trenerów.
  6. Utrzymanie tradycji -Kiedyś grałem w Lidze Królewskiej i bardzo mi się nie podobał fakt, że trenerzy przejmowali inne zespoły, po czym zmieniali rychło im nazwy. A gdzie tradycja? Rozumiem, że występowały tam drużyny z całego Pollinu, ale w 1.Klasse bardzo chciałbym kłaść nacisk na brak możliwości zmiany nazwy. Ewentualne, skrajne przypadki rozpatrzać właśnie na zjazdach, tak by liga była naszą wspólną, a nie tylko inną jakąś tam na Xpert Eleven. Klimat ponad wszystko.
  7. Pomoc w tworzeniu platformy do komunikacji klubu na forum. Chciałbym by każdy klub miał swoją małą informacyjną wizytówkę, która mogła by być systematycznie uzupełniana i w dodatku pełnić swego rodzaju komunikator o zmianach w składzie, etc.
  8. Rzetelne i stałe informowanie o wynikach spotkań naszej ligi, ew. pozostałych naszych drużyn w innych ligach czy to w formie postu, czy też poprzez Sportblatt...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Dziękuję Szanownemu Panu @Heinz-Werner Grüner za przedstawioną ósemkę

JE @Moritz von Oranien-Nassau nie mam pytań do kandydata.

emeryt


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Zgadzam się. W związku z brakiem innych kandydatów i ogólnie dobrym programem jedynego nie pozostaje nam chyba nic tylko...


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Borys von Targersdorf pisze: 3 lata temu

Dziękuję Szanownemu Panu @Heinz-Werner Grüner za przedstawioną ósemkę

JE @Moritz von Oranien-Nassau nie mam pytań do kandydata.

Bardzo dziękuję za wysłuchanie.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Przechodzimy już oficjalnie do głosowania.

Za.

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Michał wstał i głośnym donośnym głosem wyrzekł: ZA.


Ritter Walter Erich Jorg
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 76
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Wiedeń

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Walter Erich Jorg »

Za!
Jak najbardziej za!

Oberstleutnant Walter Erich Ritter Jorg


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Za.

emeryt


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Austro-Węgierska Federacja Piłkarska”