MUP Sezon 47

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 4944
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Havichtsberch, Franz-Josef-Land

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

14.04.1921r.

MUP -Sezon Długi

Pustkowia Gellonii - Bialenia 3 - 0 (1 - 0)
Winkulia - Palatynat Leocji 1 - 3 (0 - 1)
Starosarmacja - Voxland 6 - 0 (5 - 0)
Sclavinia - Królestwo Teutonii 0 - 4 (0 - 2)
Trizondal - Slawonia 0 - 1 (0 - 1)
Loardia - Baridas 3 - 1 (0 - 1)
Hasseland - Austro-Wegry 2 - 0 (0 - 0)
Wandystan - Dreamland 3 - 2 (0 - 1)
Westland - Skarland 0 - 0 (0 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland10-012
2.Teutonia14-410
3.Loardia8-59
4.Slawonia5-49
5.Skarland4-18
6.Starosarmacja12-57
7.Baridas8-57
8.Wandystan7-67
9.Austro-Wegry6-46
10.Leocja6-86
11.Dreamland6-74
12.Trizondal3-54
13.Westland2-44
14.Voxland1-74
15.Gellonia3-73
16.Winkulia1-61
17.Sclavinia1-101
18.Bialenia2-110

Strzelcy
10- Tauno Warman (Teutonia)
5- Zdzislaw Bielak (Hasseland)
3- Harold Kemble (Hasseland), Lucek Parufka (Leocja), Lisandro Galvan (Baridas)
2- Ander Burgos (Slawonia), Solomon Murfin(Hasseland), Suso Carmona (Skarland), Torgrim Kvarme (Bialenia), Chuck May (Baridas)

Asysty
3- Nabil Huiskens (Slawonia), Emil Arped (Starosarmacja)
2- Yiannis Pantelis (Dreamland), Davúr Biskúpsfjørður (Hasseland), Demetrio López García (Baridas), Rufo Río (Skarland), Lajos Orban, (Austro-Wegry), Eusebio Aponte, Nathan Rodgers (obaj Starosarmacja), Ryszard Rodziewicz (Leocja)

Piłkarz kolejki
Jin Yuan Mui - Hasseland - pierwszy raz w sezonie, 28 w karierze

Trener Kolejki
Ludwik Tomović (Slawonia) - pierwszy raz w sezonie, 48 w karierze

MAW przegrywa drugie spotkanie w tym sezonie. Jedyną niepokonaną drużyną jest nasz dzisiejszy rywal - Hasseland.

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 4944
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Havichtsberch, Franz-Josef-Land

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

17.04.1921r.

MUP -Sezon Długi

Dreamland - Bialenia 5 - 1 (3 - 1)
Voxland - Sclavinia 0 - 1 (0 - 0)
Winkulia - Starosarmacja 0 - 6 (0 - 4)
Slawonia - Cesarstwo Teutonii 0 - 2 (0 - 1)
Loardia - Hasseland 0 - 3 (0 - 1)
Baridas - Trizondal 0 - 0 (0 - 0)
Austro-Wegry - Pustkowia Gellonii 0 - 0 (0 - 0)
Wandystan - Skarland 6 - 0 (4 - 0)
Palatynat Leocji - Westland 1 - 0 (1 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland13-015
2.Teutonia16-413
3.Starosarmacja18-510
4.Wandystan13-610
5.Loardia8-89
6.Leocja7-89
7.Slawonia5-69
8.Baridas8-58
9.Skarland4-78
10.Dreamland11-87
11.Austro-Wegry6-47
12.Trizondal3-55
13.Westland2-54
14.Gellonia3-74
15.Voxland1-84
16.Sclavinia2-104
17.Winkulia1-121
18.Bialenia3-160

Strzelcy
11- Tauno Warman (Teutonia)
7- Zdzislaw Bielak (Hasseland)
5- Harold Kemble (Hasseland), Tyler Suter (Wandystan), Eusebio Aponte, Nathan Rogers (Starosarmacja)

Asysty
4- Emil Arped (Starosarmacja)
3- Nabil Huiskens (Slawonia), Tyler Suter (Wandystan), Ryszard Rodziewicz (Leocja), Stanisław Powala (Starpsarmacja)
2- 13 zawodników

Piłkarz kolejki
Johannes Friedl (Baridas ) - drugi raz w sezonie, 28 w karierze

Trener Kolejki
Henryk Leszczyński (Teutonia) - pierwszy raz w sezonie, 22 w karierze

MAW remisuje pierwsze spotkanie w tym sezonie. Trzeci mecz z rzędu bez bramki.
Jedyną niepokonaną drużyną jest - Hasseland.

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 4944
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Havichtsberch, Franz-Josef-Land

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

22.04.1921r.
6.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Pustkowia Gellonii - Loardia 0 - 1 (0 - 1)
Bialenia - Wandystan 0 - 4 (0 - 2)
Teutonia - Baridas 0 - 2 (0 - 1)
Sclavinia - Winkulia 3 - 0 (2 - 0)
Starosarmacja - Westland 4 - 0 (2 - 0)
Dreamland - Austro-Wegry 2 - 0 (0 - 0)
Hasseland - Trizondal 1 - 2 (1 - 1)
Voxland - Slawonia 2 - 2 (0 - 0)
Skarland - Palatynat Leocji 3 - 1 (1 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland14-215
2.Starosarmacja22-513
3.Wandystan17-613
4.Teutonia16-613
5.Loardia9-812
6.Baridas10-511
7.Skarland7-811
8.Dreamland13-810
9.Slawonia7-810
10.Leocja8-119
11.Trizondal5-68
12.Austro-Wegry6-67
13.Sclavinia5-107
14.Voxland3-105
15.Gellonia3-84
16.Westland2-94
17.Winkulia1-151
18.Bialenia3-200

Strzelcy
10- Tauno Warman (Teutonia)
7- Zdzislaw Bielak (Hasseland)
6- Aderyn Pollozhani (Wandystan)

Asysty
5- Emil Arped (Starosarmacja)
4- Tyler Suter (Wandystan)
3- Nabil Huiskens (Slawonia), Ryszard Rodziewicz (Leocja), Stanisław Powala (Starpsarmacja), Eusebio Aponte (Starosarmacja), Filomeno Carillo (Wandystan, Yiannis Pantelis (Dreamland)

Piłkarz kolejki
Timo Paatelu (Teutonia) - pierwszy raz w karierze

Trener Kolejki
Stanhinczyk (Baridas) - pierwszy raz w karierze

MAW przegrywa trzeciee spotkanie w tym sezonie. Czwarty mecz z rzędu bez bramki i bez zwycięstwa.
Nie ma drużyn niepokonanych.

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ludwik Tomović
Reakcje:
Posty: 181
Rejestracja: 5 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Ludwik Tomović »

Znowu zapomniałem taktyki :/

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 4944
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Havichtsberch, Franz-Josef-Land

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ludwik Tomović pisze: 3 tygodni temu

Znowu zapomniałem taktyki :/

Ten kto zapomina, trzy punkciki traci. :)

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 4944
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Havichtsberch, Franz-Josef-Land

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

25.04.1921r.
7.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Skarland - Bialenia 4 - 2 (2 - 2)
Teutonia - Hasseland 0 - 1 (0 - 0)
Trizondal - Pustkowia Gellonii 2 - 0 (2 - 0)
Baridas - Voxland 5 - 0 (4 - 0)
Loardia - Dreamland 0 - 1 (0 - 0)
Austro-Wegry - Wandystan 0 - 0 (0 - 0)
Westland - Sclavinia 0 - 2 (0 - 1)
Palatynat Leocji - Starosarmacja 1 - 2 (0 - 2)
Slawonia - Winkulia 4 - 0 (2 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland15-218
2.Starosarmacja24-616
3.Wandystan17-614
4.Baridas15-514
5.Skarland11-1014
6.Teutonia16-713
7.Dreamland14-813
8.Slawonia11-813
9.Loardia9-912
10.Trizondal7-611
11.Sclavinia7-1010
12.Leocja9-139
13.Austro-Wegry6-68
14.Voxland3-155
15.Gellonia3-104
16.Westland2-114
17.Winkulia1-191
18.Bialenia5-240

Strzelcy
10- Tauno Warman (Teutonia)
7- Zdzislaw Bielak (Hasseland)
6- Aderyn Pollozhani (Wandystan)

Asysty
5- Emil Arped (Starosarmacja), Nabil Huiskens (Slawonia),
4- Tyler Suter (Wandystan)
3- Dziewięciu piłkarzy

Piłkarz kolejki
Timo Paatelu (Teutonia) - drugi raz w karierze, drugi raz z rzędu

Trener Kolejki
Cyber Smith (Hasseland) - trzeci raz w sezonie, 87 w karierze (!)

MAW - Piąty mecz z rzędu bez bramki i bez zwycięstwa.
Mecz bez przeprowadzonej żadnej akcji

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 4944
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Havichtsberch, Franz-Josef-Land

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

29.04.1921r.
8.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Pustkowia Gellonii - Teutonia 0 - 2 (0 - 1)
Starosarmacja - Skarland 4 - 1 (2 - 1)
Trizondal - Dreamland 0 - 0 (0 - 0)
Sclavinia - Palatynat Leocji 2 - 1 (1 - 0)
Bialenia - Austro-Wegry 0 - 5 (0 - 3)
Westland - Slawonia 1 - 0 (0 - 0)
Winkulia - Baridas 0 - 4 (0 - 3)
Wandystan - Loardia 4 - 0 (1 - 0)
Hasseland - Voxland 3 - 0 (2 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland18-221
2.Starosarmacja28-719
3.Wandystan21-617
4.Baridas19-517
5.Teutonia18-716
6.Dreamland14-814
7.Skarland12-1414
8.Slawonia11-913
9.Sclavinia9-1113
10.Trizondal7-612
11.Loardia9-1312
12.Austro-Wegry11-611
13.Leocja10-159
14.Westland3-117
15.Voxland3-185
16.Gellonia3-124
17.Winkulia1-231
18.Bialenia5-290

Strzelcy
10- Tauno Warman (Teutonia), Zdzislaw Bielak (Hasseland)
6- Aderyn Pollozhani (Wandystan), Demetrio Lopez Garcia (Baridas)
5- Igor Akhmatov (Dreamland)

Asysty
7- Emil Arped (Starosarmacja)
5- Nabil Huiskens (Slawonia), Demetrio Lopez Garcia (Baridas)
4- Tyler Suter (Wandystan), Nathan Rodgers (Starosarmacja)

Piłkarz kolejki
Johannes Friedl (Baridas) - trzeci raz w karierze

Trener Kolejki
Przemek Przemek (Sclavinia) - pierwszy raz w sezonie, 10 w karierze

MAW - Przełamana passa pięciu meczów bez bramki i bez zwyciestwa
Najwyższe zwycięstwo w historii (5:0) i to na wyjeździe
Soareszi i Sager po dwie bramki. Soareszi zdobywa 10 gola, a Sager inauguracyjnei to dwa gole.

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 4944
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Havichtsberch, Franz-Josef-Land

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

2.05..1921r.
9.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Voxland - Pustkowia Gellonii 1 - 2 (1 - 0)
Winkulia - Hasseland 0 - 3 (0 - 2)
Dreamland - Teutonia 0 - 1 (0 - 1)
Loardia - Bialenia 2 - 0 (1 - 0)
Baridas - Westland 4 - 0 (3 - 0)
Wandystan - Trizondal 1 - 1 (0 - 0)
Starosarmacja - Sclavinia 2 - 0 (1 - 0)
Austro-Wegry - Skarland 4 - 0 (2 - 0)
Slawonia - Palatynat Leocji 4 - 0 (1 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland21-224
2.Starosarmacja30-722
3.Baridas23-520
4.Teutonia19-719
5.Wandystan22-718
6.Slawonia15-916
7.Loardia11-1315
8.Austro-Wegry15-614
9.Dreamland14-914
10.Skarland12-1814
11.Trizondal8-713
12.Sclavinia9-1313
13.Leocja10-199
14.Gellonia5-137
15.Westland3-157
16.Voxland4-205
17.Winkulia1-261
18.Bialenia5-310

Strzelcy
10- Tauno Warman (Teutonia), Zdzislaw Bielak (Hasseland)
7-Demetrio Lopez Garcia (Baridas)
6- Aderyn Pollozhani (Wandystan)
5- Igor Akhmatov (Dreamland), Damir Psajdak (Slawonia)

Asysty
7- Emil Arped (Starosarmacja)
5- Nabil Huiskens (Slawonia), Demetrio Lopez Garcia (Baridas)
4- Tyler Suter (Wandystan), Nathan Rodgers (Starosarmacja), Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry)

Piłkarz kolejki
Danny Trejo (Baridas) - trzeci raz w sezonie, 61 w karierze

Trener Kolejki
Heinz-Werner Gruner (MAW) - pierwszy raz w sezonie, 7 w karierze

MAW - Trzeci mecz z rzędu bez straty gola
Najwyższe zwycięstwo w historii u siebie (4:0)

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 4944
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Havichtsberch, Franz-Josef-Land

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

6.05..1921r.
10.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Pustkowia Gellonii - Winkulia 2 - 1 (1 - 0)
Dreamland - Voxland 4 - 2 (2 - 0)
Skarland - Sclavinia 1 - 0 (1 - 0)
Palatynat Leocji - Baridas 0 - 3 (0 - 2)
Starosarmacja - Slawonia 5 - 0 (2 - 0)
Hasseland - Westland 1 - 0 (1 - 0)
Austro-Wegry - Loardia 2 - 1 (0 - 0)
Trizondal - Bialenia 6 - 0 (4 - 0)
Teutonia - Wandystan 2 - 2 (1 - 1)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland22-227
2.Starosarmacja35-725
3.Baridas26-523
4.Teutonia21-920
5.Wandystan24-919
6.Slawonia15-1416
7.Loardia12-1515
8.Austro-Wegry17-717
9.Dreamland18-1117
10.Skarland13-1817
11.Trizondal14-716
12.Sclavinia9-1413
13.Leocja10-229
14.Gellonia7-1410
15.Westland3-167
16.Voxland6-245
17.Winkulia2-281
18.Bialenia5-370

Strzelcy
12- Tauno Warman (Teutonia), Zdzislaw Bielak (Hasseland)
8-Demetrio Lopez Garcia (Baridas)
7-Igor Akhmatov (Dreamland)
6- Aderyn Pollozhani, Shaban Aliti (obaj Wandystan)

Asysty
7- Emil Arped (Starosarmacja)
6- Eusebio Aponte (Starosarmacja)
5- Nabil Huiskens (Slawonia), Demetrio Lopez Garcia (Baridas), Nathan Rodgers (Starosarmacja)
4- Tyler Suter (Wandystan), Hasan Salihamidzić (Austro-Węgry), Davúr Biskúpsfjørður (Hasseland)

Piłkarz kolejki
Tauno Warman (Teutonia) - pierwszy raz w sezonie, 3 w karierze

Trener Kolejki
I.A.v.Hagsen de la Sparasan (Starosarmacja) - drugi raz w sezonie, 6 w karierze

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Heinz-Werner Grüner
Reakcje:
Posty: 4944
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Havichtsberch, Franz-Josef-Land

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sezon 47 Mikroświatowa Unia Piłkarska

9.05..1921r.
11.Kolejka

MUP -Sezon Długi

Baridas - Starosarmacja 0 - 2 (0 - 0)
Voxland - Wandystan 0 - 2 (0 - 2)
Bialenia - Teutonia 0 - 5 (0 - 5)
Palatynat Leocji - Hasseland 1 - 4 (0 - 3)
Skarland - Loardia 0 - 0 (0 - 0)
Winkulia - Dreamland 0 - 4 (0 - 4)
Austro-Wegry - Trizondal 1 - 0 (1 - 0)
Westland - Pustkowia Gellonii 1 - 2 (0 - 1)
Slawonia - Sclavinia 1 - 1 (1 - 0)

Tabela

Poz.DrużynaBilansPkt
1.Hasseland26-330
2.Starosarmacja37-728
3.Baridas26-723
4.Teutonia26-923
5.Wandystan26-922
6.Dreamland22-1120
7.Austro-Wegry18-720
8.Skarland13-1818
9.Slawonia16-1517
10.Trizondal14-816
11.Loardia12-1516
12.Sclavinia10-1514
13.Gellonia9-1513
14.Leocja11-269
15.Westland4-187
16.Voxland6-265
17.Winkulia2-321
18.Bialenia5-420

Strzelcy
17- Tauno Warman (Teutonia), (W tej kolejce strzelił 5 bramek!!!)
13- Zdzislaw Bielak (Hasseland)
9-Igor Akhmatov (Dreamland)
8-Demetrio Lopez Garcia (Baridas)
6- Aderyn Pollozhani, Shaban Aliti (obaj Wandystan), Nathan Rodgers (Starosarmacja)

Asysty
7- Emil Arped (Starosarmacja)
6- Eusebio Aponte (Starosarmacja), Nathan Rodgers (Starosarmacja)
5- Nabil Huiskens (Slawonia), Demetrio Lopez Garcia (Baridas)

Piłkarz kolejki
Tauno Warman (Teutonia) - drugi raz w sezonie, 4 w karierze, drugi mecz z rzędu

Trener Kolejki
I.A.v.Hagsen de la Sparasan (Starosarmacja) - trzeci raz w sezonie, 7 w karierze, drugi z rzędu.

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Członek Rządu JCKM - Delegat Rady Państwa - Namiestnik Księstwa Styrii - Żołnierz w czynnej służbie C.K.Armii Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Austro-Węgierska Federacja Piłkarska”