Obwieszczenie

Edler Jan von Thorn-Maikowski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 59
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: Teutonia

Kto to?

Ordery

Nieprzeczytany post autor: Jan von Thorn-Maikowski »

[centre]Obrazek

OBWIESZCZENIE

Niniejszym obwieszcza się wszystkim i każdemu z osobna, iż Monarchia Austro-Węgierska kończy swą dotychczasową działalność ze względu na rozległe problemy jakie nią targają. Utrata potężnego dziedzictwa narodowego jakim były efekty pracy wielu zacnych obywateli austro-węgierskich stanowi główne podłoże kryzysu, który pokonał Monarchię Habsburską. Cesarz i Król Leopold August opuścił kraj w potrzebie za co zasługuje na wieczne potępienie nie tylko ze strony obywateli, ale także historii i Boga. Dawna chwała i motywacja przeminęły z wiatrem. Liczne próby odbudowy trwające niemal dwa lata nie powiodły się. Nie chcę zatem oszukiwać siebie i mieszkańców, że jest jeszcze promyk nadziei. Nadzieja niestety zgasła wraz z odejściem ostatnich obywateli Monarchii ze mną włącznie.

Pragnę więc z tego miejsca przeprosić wszystkich, którym obiecywałem restaurację Austro-Węgier. Misja, której się podjąłem wraz z garstką przyjaciół była widocznie zbyt trudna by ją zrealizować. Dziękuje wszystkim, którzy starali się wspomóc Monarchię Austro-Węgierską w procesie restauracji. Dziękuje obywatelom Monarchii, zagranicznym przyjaciołom oraz ludziom dobrej woli, którzy we własnych krajach publiczne wyrażali swą sympatię do Państwa Habsburgów. Dziękuje przede wszystkim tym, których już z nami nie ma, starym obywatelom i Monarsze Franzowi Josefowi II, którzy wykreowali potęgę naszej wirtualnej Ojczyzny. Wszystkim tym, którzy przez ponad 11 lat tworzyli to wspaniałe społeczeństwo jakim była Monarchia Austro-Węgierska.

Pragnę również poinformować, iż wszelkie twory nawiązujące do niegdysiejszej Naddunajskiej Monarchii, które tworzone są przez osoby nie posiadające austro-węgierskiego obywatelstwa, nie są kontynuacjami państwowości Austro-Węgier. Zaś uzurpowanie sobie austro-węgierskiej tytulatury przez osoby do tego nieupoważnione stanowi jawną zniewagę i powinno spotkać się z publiczną naganą. Wszelkie szczegóły dotyczące zakończenia działalności Monarchii Austro-Węgierskiej zostaną omówione na Kongresie Państw Kontynentu Wschodniego.


Z ostatnim pozdrowieniem,

(-) Jan Dagobard Edler von Maikowski .
[/centre]


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

mam ostatnia prośbę . jako przewodniczący rady regencyjnej wydaj mi paszport potwierdzający uzyskanie obywatelstwa austro-wegierskiego , w grudniu 2014 roku , przez moja skromna osobę .

emeryt


Edler Jan von Thorn-Maikowski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 59
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: Teutonia

Kto to?

Ordery

Nieprzeczytany post autor: Jan von Thorn-Maikowski »

Wydano dnia 2 VII 2016 r. w Cesarskim Mieście Wiedniu

[centre]Obrazek

Dokument potwierdzający nadanie obywatelstwa austro-węgierskiego

Niniejszym potwierdzamy nadanie obywatelstwa Monarchii Austro-Węgierskiej Szanownemu Panu

Borysowi Targersdorfowi

w Grudniu 2014 roku za panowania Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości Maksymiliana Teodora I.
[/centre]

Podpisano:

(-) Jan Dagobard Edler von Maikowski .
Przewodniczący Rady Nadzwyczajnej

/-/ Jan Dagobert Edler von Thorn-Maikowski
III Herzog von Monderien

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

dziękuje . do zobaczenia w lepszych czasach . wpadnij na kielicha do VII-cznego Gdańska mamy wszak jeszcze spółkę .

emeryt


Samuel Cunard (uzurpator)
Reakcje:
Posty: 76
Rejestracja: 8 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Samuel Cunard (uzurpator) »

Wy to możecie tylko krzyczeć.To My jesteśmy teraz Monarchą.Jeżeli ktoś uzna to obwieszczenie za legalne zostanie osądzony i ukarany z największą surowością.


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

ja uważam to obwieszczenie za legalne .

emeryt


Samuel Cunard (uzurpator)
Reakcje:
Posty: 76
Rejestracja: 8 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Samuel Cunard (uzurpator) »

Powiedziałem,coś człowieku.Wydawało się,że jest Pan mężę stanu,a okazał się judaszem.Niech Wam Bóg przebaczy i ten grzech!!!


Edler Jan von Thorn-Maikowski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 59
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: Teutonia

Kto to?

Ordery

Nieprzeczytany post autor: Jan von Thorn-Maikowski »

Herr Cunard, jest Pan uzurpatorem, który bezprawnie używa cesarskiej i królewskiej tytulatury. Austro-Węgry niebawem wyzioną resztki swego ducha więc proszę dać Nam zamknąć ten rozdział w sposób godny.

/-/ Jan Dagobert Edler von Thorn-Maikowski
III Herzog von Monderien

Obrazek


Samuel Cunard (uzurpator)
Reakcje:
Posty: 76
Rejestracja: 8 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Samuel Cunard (uzurpator) »

Nie dam,gdyż to teraz ja rządzę.Trzeba było się starać o odbudowę Austro-Węgier.W życiu nie dam zniszyć Monarchii.Będziemy Walczyć do końca.Choćby nie wiemy co.Choćby zabrakło nadzieji.
Zamiast radzić nad zniszczeniem Monarchii pomóżcie w ratunku naszej Ojczyzny.


Orjon Surma
Reakcje:
Posty: 289
Rejestracja: 8 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Orjon Surma »

Jest Dostojny uzurpatorem, nielegalnie próbując objąć władzę w Monarchii. Niech Dostojny da legalnym władzom spokój; na ratunek MAW już nic nie przyjdzie. Nie ma z kim tego prowadzić.


Zablokowany Podgląd wydruku

Wróć do „Cesarskie i Królewskie Archiwa”