Liga Królewska wznowiła rozgrywki

Awatar użytkownika
Wiktor Maretzky
Ritter
Reakcje:
Posty: 167
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Czernowitz

Kto to?

Ordery

Liga Królewska wznowiła rozgrywki

Nieprzeczytany post autor: Wiktor Maretzky »

[centre]Obrazek[/centre]
[centre]Wiktor Maretzky, dnia 15 maja 2016 r.[/centre]
[centre]Obrazek[/centre]

W dniu dzisiejszym wystartowały rozgrywki kolejnego, już 31-ego sezonu Ligi Królewskiej. Występujący jako beniaminek Dywizji Srebrnej, Budapesti Torna Club swój pierwszy mecz rozegrał na wyjeździe, ze spadkowiczami z Dywizji Złotej, Wierzchowcami Intros z Korinatu Gaudium. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem drużyny z Budapesztu 3-1. Aż trudno było uwierzyć, że jeszcze niedawno obie drużyny dzieliła różnica dwóch klas rozgrywkowych.

[centre]***[/centre]

Występująca w Sarmackiej Lidze Piłkarskiej, Vienna FC w ostatniej rundzie pauzowała. Poniżej sprawozdania z dwóch ostatnich meczy wiedeńczyków.

30.04.2016
Udanie dla piłkarzy Vienny zakończyło się rewanżowe spotkanie z Czarnym Lasem Czarnolas. Chociaż uczciwie trzeba przyznać, że lepszą drużyna w przekroju całego spotkania byli goście z Sarmacji, którzy posiadali przewagę zarówno w posiadaniu piłki jak i stworzyli więcej sytuacji strzeleckich. Jednak to gospodarze zeszli z boiska z kompletem punktów. Zawodnicy Vienny wyraźne braki w wyszkoleniu, nadrabiali niezwykle brutalna gra, co zaowocowało 4 żółtymi i jedną czerwoną kartką. Jednak ten styl gry przyniósł tym razem powodzenie. Końcowy wynik 2-1.

07.05.2016
Piłkarze Vienny FC powrócili z kompletem puntów z wyjazdowego wypadu do Nowego Czerwińska, gdzie zmierzyli się z miejscowymi Ocelotami. Tym razem Vienna, bez dwóch zdań zwyciężyła w pełni zasłużenie. Wiedeńczycy posiadali przewagę zarówno w posiadaniu piłki (43 – 57), jaki i w oddanych strzałach na bramkę przeciwnika (2 – 7). Końcowy wynik 3-1.

Tabela SLP Trzeciej Klasy, na 6 kolejek przed końcem, przedstawia się następująco:
[centre]Obrazek[/centre]

Stetryczała pierdoła

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sportblatt”