[KIOSK] Sportblatt – Pierwszy sezon Erste Klasse dobiegł końca

Szwejku
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 55
Rejestracja: 4 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Szwejku »

Obrazek 30 września był ostatnim dniem serii spotkań w 1.Klasse. I choć mistrz był znany już od dawna to rywalizacja wywoływała niezwykłe emocje. Działo się naprawdę wiele na każdym z czterech boisk. K.F. Bregenz – Ochmistrze Hofburg 1:0 (0:0) Zacznijmy od spotkania z najmniejszym bagażem emocji. W Bregencji miejscowy K.F. spotkał się z Ochmistrzami z Wiednia. Walka toczyła się o szóste miejsce, które gospodarze wykorzystali niewielkim nakładem sił. W 73′ minucie gola spoza pola karnego strzelił Siegfrid Eifler, dla którego było to drugie trafienie w lidze. Mecz obfitował w wiele fauli. Zawodnicy, pomimo stosunkowo niskiej stawki nie odpuszczali czego efektem było aż pięć żółtych kartek. FK Slavija Sarajevo – Vienna FC 0:3 (0:2) W Sarajevie nie mógł paść inny wynik jak zwycięstwo...

Read more


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

A już dzisiaj, jak co piątek, wywiad z damą. Dziś szczególnie ważna w mikroświecie osoba i znana z ciętej riposty, niczym kosa ścinająca plony...
Zapraszam do czytania!
https://kiosk.austro-wegry.org/2020/10/ ... zowa-dama/

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKW Franz Joseph von Habsburg
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 783
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien, Niederösterreich

Kto to?

Ordery

Kriegsmarine

Nieprzeczytany post autor: Franz Joseph von Habsburg »

Hah, nie wiem, czy Pan kojarzy, ale na samych początkach wirtualnej Monarchii, gdzieś w latach 1905-06 kobiety nierzadko były u nas silnie reprezentowane we władzach :-).

(-) KAdm Franz Joseph Ehzg von Habsburg

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

:D Wtedy pewnie tak, ale teraz, bida aż piszczy. ;)
Brakuje mi tu ze dwóch, trzech babiczek, co byśmy mogli trochę ogłady towarzyskiej nabrać. :D

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Już jest! SKARB KIBICA 1.KLASSE - SEZON II!
https://kiosk.austro-wegry.org/2020/10/ ... -sezon-ii/

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Severin
Reakcje:
Posty: 32
Rejestracja: 3 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Severin »

Bardzo dobre zestawienie. Zgadzam się przewidywaniami dotyczącymi FK Slavija Sarajevo. Na razie skupić się trzeba na zbudowaniu gry zespołowej i na, jak to się mówi w gwarze piłki nożnej, scoutowaniu młodych talentów. Ewentualne puchary i medale muszą poczekać.

Severin Verwaltung-Esteladio


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Cieszę się, że są już doceniono moją pracę. Sporo czasu na nią poświęciłem. :P
Miały być jeszcze składy drużyn, ale niestety aktualna wersja naszego "saloniku prasowego" strasznie mnie zniechęca do rozbudowanych wersji artykułów. Poczekamy na dalsze zmiany JCKM Franciszka Leopolda, wtedy będziemy robić pełne wersje Skarbów Kibica.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Jak już napisałem w komentarzu w kiosku:

Za to nie umieszczenie Salzburga w pierwszej trójce a dywagacje nad tym to ja się lekko oburzyłem. Gdyby nie pan w poprzednim sezonie to bym wygrał i miał 3 miejsce, a nawet drugie. Zatem w tym sezonie proszę spodziewać się wszystkiego.. 🙂 😉

Gdyby nie to że pierwszy mecz mam z bratem, a nie chcę mu psuć mocno statystyk to wygrałbym na otwarcie 8:0.
Kiedy ogarniałem początki tej gry, miałem pierwszy mecz z Panem, teraz jak mamy już skład wręcz napalony na wasz zespół to gramy z kim innym... :|


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

....teraz jak mamy już skład wręcz napalony na wasz zespół....

:shock:

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Za to nie umieszczenie Salzburga w pierwszej trójce a dywagacje nad tym to ja się lekko oburzyłem. Gdyby nie pan w poprzednim sezonie to bym wygrał i miał 3 miejsce, a nawet drugie. Zatem w tym sezonie proszę spodziewać się wszystkiego..

Gdyby nie to że pierwszy mecz mam z bratem, a nie chcę mu psuć mocno statystyk to wygrałbym na otwarcie 8:0.
Kiedy ogarniałem początki tej gry, miałem pierwszy mecz z Panem, teraz jak mamy już skład wręcz napalony na wasz zespół to gramy z kim innym...

Pożyjemy zobaczymy... Nie takich cwaniaczków się karciło. Myślę, że przez takie wypowiedzi traci Szanowny Namiestnik cenny szacunek... Mimo wszystko życzę powodzenia.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Media”