Ambasada Ksiestwa Sarmacji

Piotr Jankowski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 58
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Piotr Jankowski »

Wasza Cesarska i Królewska Mość!

Uprzejmie informuję, że na mocy postanowienia regenta Księstwa Sarmacji zostałem powołany na funkcję ambasadora Księstwa Sarmacji w Monarchii Austro-Węgierskiej. W związku z tym przekazuję Waszej Cesarsko-Królewskiej Mości list uwierzytelniający od regenta Księstwa Sarmacji Orjona Surmę.
Niezmiernym zaszczytem dla mnie jest możliwość reprezentowania Księstwa Sarmacji w Monarchii Austro-Węgierskiej. Mam ogromną nadzieję że moja misja przyczyni się do pogłębienia relacji pomiędzy Księstwem Saracji a Monarchią Austro-Węgierskią, zarówno na płaszczyźnie politycznej jak i kulturalnej czy też narracyjnej.

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Gratulacje! To obecnie jest Ekscelencja obywatelem Sarmacji, Norweglandu czy obu nacji?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Piotr Jankowski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 58
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Piotr Jankowski »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Gratulacje! To obecnie jest Ekscelencja obywatelem Sarmacji, Norweglandu czy obu nacji?

Obydwu, choć w Sarmacji jest zdecydowanie więcej do roboty.


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Niezwykle mi miło powitać Waszą Ekscelencję w Wiedniu, liczę na to, że praca Waszej Ekscelencji na tej placówce będzie z korzyścią dla przyjacielskich stosunków między Wiedniem i Grodziskiem.
Proszę też przy najbliższej okazji przekazać JKW Regentowi serdeczne pozdrowienia ode mnie, miałem przyjemność współpracować z nim wcześniej i bardzo miło to wspominam :)


Piotr Jankowski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 58
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Piotr Jankowski »

Franz Leopold I pisze: 3 lata temu

Niezwykle mi miło powitać Waszą Ekscelencję w Wiedniu, liczę na to, że praca Waszej Ekscelencji na tej placówce będzie z korzyścią dla przyjacielskich stosunków między Wiedniem i Grodziskiem.
Proszę też przy najbliższej okazji przekazać JKW Regentowi serdeczne pozdrowienia ode mnie, miałem przyjemność współpracować z nim wcześniej i bardzo miło to wspominam :)

Dziękuję Wasza Cesarsko-Królewska mość!
Oczywiście pozdrowię regenta przy najbliższej okazji.


Piotr Jankowski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 58
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Piotr Jankowski »

CHCIAŁBYŚ ZWIEDZIĆ SARMACJĘ?

Nawet jeśli kiedyś miałeś taką myśl, to zapewne nie miałeś pomysłu jak się do tego zabrać. Dlatego serdecznie zapraszam do zapoznania się z dwoma artykułami przedstawiającymi miejsca warte odwiedzenia podczas pobytu w Księstwie. Myślę że zwiedzenie tych 8 obiektów pozwoli państwu zapoznać się z sarmacką kulturą, architekturą i sztuką. The Basel Whisper przygotował propozycje 4 miejsc z Starosarmacji, oraz taką samą liczbę z Hasselandu. Zachęcam do lektur. A! Jeszcze jedno. Niestety artykuły nie są dostępne ani w języku niemieckim, ani węgierskim, więc warazie jakichkolwiek problemów, zapraszam do ambasady. :-)

Miejsca w Starosarmacji
Miejsca w Hasselandzie


JCKW Andrew von Habsburg
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 2345
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Kriegsmarine

Nieprzeczytany post autor: Andrew von Habsburg »

Jestem pod wrazeniem

Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg
Regent Monarchii Austro-Węgier

Obrazek


Piotr Jankowski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 58
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Piotr Jankowski »

W dniach 8-9 maja w Księstwie Sarmacji odbędzie się wolna elekcja. Podczas głosowania obywatele będą mogli zagłosować na jednego z trzech kandydatów. Do wyścigu o sarmacki tron przystąpili następujący kandydaci:

  1. Heweliusz Popow-Chojnacki (AG006);
  2. Radzimir Krasnodębski (AG617);
  3. Krzysztof Hans Arped-Winnicki (AB726).

Ambasada informuje iż nie ma możliwości oddania głosu w wolnej elekcji za pośrednictwem sarmackich placówek dyplomatycznych. Głosować można tylko i wyłącznie na stronie Księstwa Sarmacji.

Link do głosowania
Lista kandydatów


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Dzięki za informację. Nie wiedziałem, że Szanowny pełni jeszcze rolę ambasadora! Tym lepiej, oczywiście!

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Piotr Jankowski
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 58
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Piotr Jankowski »

Heinz-Werner Grüner pisze: 2 lata temu

Dzięki za informację. Nie wiedziałem, że Szanowny pełni jeszcze rolę ambasadora! Tym lepiej, oczywiście!

Nie no, pensja wpłynęła to chyba jestem :winking_face:


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Ambasady”