Ambasadaa Ksiestwa Sarmacji

Piotr Jankowski

Forum dla przedstawicieli innych państw.

Awatar użytkownika
Reakcje:

Nieprzeczytany post autor: Piotr Jankowski »

Wasza Cesarska i Królewska Mość!

Uprzejmie informuję, że na mocy postanowienia regenta Księstwa Sarmacji zostałem powołany na funkcję ambasadora Księstwa Sarmacji w Monarchii Austro-Węgierskiej. W związku z tym przekazuję Waszej Cesarsko-Królewskiej Mości list uwierzytelniający od regenta Księstwa Sarmacji Orjona Surmę.
Niezmiernym zaszczytem dla mnie jest możliwość reprezentowania Księstwa Sarmacji w Monarchii Austro-Węgierskiej. Mam ogromną nadzieję że moja misja przyczyni się do pogłębienia relacji pomiędzy Księstwem Saracji a Monarchią Austro-Węgierskią, zarówno na płaszczyźnie politycznej jak i kulturalnej czy też narracyjnej.

Obrazek

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Gratulacje! To obecnie jest Ekscelencja obywatelem Sarmacji, Norweglandu czy obu nacji?

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Österreichisch-Ungarischer Staatsbürger-Soldat im aktiven dienst, die K. u. K. Armee Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Reakcje:

Heinz-Werner Grüner pisze:
2 tygodni temu

Gratulacje! To obecnie jest Ekscelencja obywatelem Sarmacji, Norweglandu czy obu nacji?

Obydwu, choć w Sarmacji jest zdecydowanie więcej do roboty.

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Niezwykle mi miło powitać Waszą Ekscelencję w Wiedniu, liczę na to, że praca Waszej Ekscelencji na tej placówce będzie z korzyścią dla przyjacielskich stosunków między Wiedniem i Grodziskiem.
Proszę też przy najbliższej okazji przekazać JKW Regentowi serdeczne pozdrowienia ode mnie, miałem przyjemność współpracować z nim wcześniej i bardzo miło to wspominam :)

Awatar użytkownika
Reakcje:

Franz Leopold I pisze:
2 tygodni temu

Niezwykle mi miło powitać Waszą Ekscelencję w Wiedniu, liczę na to, że praca Waszej Ekscelencji na tej placówce będzie z korzyścią dla przyjacielskich stosunków między Wiedniem i Grodziskiem.
Proszę też przy najbliższej okazji przekazać JKW Regentowi serdeczne pozdrowienia ode mnie, miałem przyjemność współpracować z nim wcześniej i bardzo miło to wspominam :)

Dziękuję Wasza Cesarsko-Królewska mość!
Oczywiście pozdrowię regenta przy najbliższej okazji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ambasady”