Zaprzysiężenie Rządu

JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Przepraszam za drobne opóźnienie! Ostatnio trochę chorowałem, a jako że moja Lepsza Połowa™ pracuje w szpitalu to trzeba było przeprowadzić wszystkie testy na Wiadomo Co, i zupełnie nie miałem głowy do internetu, za co przepraszam.

Zapraszam Prezydenta von Oranien - Nassau oraz pozostałych ministrów do złożenia zgodnie z Art. 47. Ugody, następującego przyrzeczenia:

Obejmując urząd [nazwa sprawowanej funkcji] przysięgam przed obliczem Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości oraz wszystkich Jego poddanych, że w sprawowaniu powierzonych mi obowiązków dochowam wierności Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości, całej Monarchii Austro-Węgierskiej i Jej prawom, a dobro Monarchii będzie dla mnie najwyższym nakazem.

Rotę przyrzeczenia można zakończyć formułą religijną wedle uznania.

DW: @Moritz von Oranien-Nassau @Miroslav Barbarez @Henryk von Groc @Erik Blume


Erik Blume
Reakcje:

Nieprzeczytany post autor: Erik Blume »

Obejmując urząd Ministra Kultury przysięgam przed obliczem Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości oraz wszystkich Jego poddanych, że w sprawowaniu powierzonych mi obowiązków dochowam wierności Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości, całej Monarchii Austro-Węgierskiej i Jej prawom, a dobro Monarchii będzie dla mnie najwyższym nakazem.

Tak mi dopomóż Szwejku.

(i też ogromnie przepraszam za znikanie bez śladu)


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Obejmując urząd Prezydenta Ministrów i Ministra Skarbu przysięgam przed obliczem Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości oraz wszystkich Jego poddanych, że w sprawowaniu powierzonych mi obowiązków dochowam wierności Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości, całej Monarchii Austro-Węgierskiej i Jej prawom, a dobro Monarchii będzie dla mnie najwyższym nakazem.
Tak mi dopomóż Bóg, Amen.

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Graf Henryk von Groc
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1044
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Henryk von Groc »

Obejmując urząd ministra wojny przysięgam przed obliczem Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości oraz wszystkich Jego poddanych, że w sprawowaniu powierzonych mi obowiązków dochowam wierności Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości, całej Monarchii Austro-Węgierskiej i Jej prawom, a dobro Monarchii będzie dla mnie najwyższym nakazem.


Edler Miroslav Barbarez
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 169
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Sarajevo

Kto to?

Ordery

Nieprzeczytany post autor: Miroslav Barbarez »

Obejmując urząd Ministra Spraw Zagranicznych przysięgam przed obliczem Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości oraz wszystkich Jego poddanych, że w sprawowaniu powierzonych mi obowiązków dochowam wierności Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości, całej Monarchii Austro-Węgierskiej i Jej prawom, a dobro Monarchii będzie dla mnie najwyższym nakazem.

Мирослав Барбарез


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pałac Schönbrunn”