Leocki Instytut Statystyk Międzynarodowych

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Wzorem innych mikronacji planuję prowadzić analizę "zachowań" aktywności w mikroświecie.
Skupiać będę się jednak na bardziej opisowej formie i będzie to bardziej moja dywagacja nad aktualną sytuacją, niż tylko suche fakty. Wmiarę możliwości będę starał się dokonywać tego raz dziennie, ale z wiadomych względów czasem może się zdarzyć podumowanie nawet i tygodnia.

Zacznijmy zatem od ostatnich 7 dni.
Zeszły tydzień nie był wiodącym w strukturach zarówno dla całego mikroświata, ale i dla MAW szczególnie. W owym czasie najlpeszy wynik w zaliczyło Zaporoże, świetnie prowadzona, młoda mikronacja, której charakter i przede wszystkim pomysł na jej miejsce w v-świecie zostaje coraz bardziej zauważalny. Co prawda dzienny raport z liczbą 77 postów to nie jest szczyt marzeń, to jednak w tym tygodniu to najlpeszy wynik. Dość powiedzieć, że Zaporożanie górowali aż czterokrotnie na mierwszym miejscu wśród aktywności. Ciekawa to sytuacja, gdyż to nie jest ta mikronacja, która kopiuje powstałe już informacje realne, ale tworzy zupełnie inną rzczywistość, co prawda w oparciu o kozacką historię, to jednak odnosi się do niej tylko czysto fabularnie.
Warto także odnotować wyniki Rotrii, która z początku tygodnia zaaferowana wyborami nowego patriarchy uzyskiwała jeszcze niezłe wyniki. Niestety był to jednak koniec "mocnych" statystyk. Dwukrotnie osiągnęli poziom powyżej 50 postów/per dzień. Mimo spadku, to i tak lokują się na pewno w pierwszej piątce z tego tygodnia.
Sarmacja zajęta własnymi wyborami do parlamentu i przede wszystkim referendum w sprawie opróżnienia tronu wcale nie przełozyła tego na jakąś wielką aktywność. Nie zakładałem jednak, że tak się stanie. W Księstwie co innego buduje "ruch w interesie". Maksymalny wynik z zeszłego poniedziałku to zaledwie(jak na nich) 47 postów, natomiast cały czas, w statystykach za ost. 30 dni są na pierwszym miejscu.
Po niezłym początku tygodnia(w poniedziałek) z 62 postami, Skarland wysunął się na jednego z przodowników. Co prawda środek tygodnia był zły, to znów wczoraj wrócili do poziomu ponad 50. Nie są to świetne liczby, ale w dobie "niszu kwietniowego" jakbym to nazwał co się teraz dzieje, to i tak zajmują wysokie drugie miejsce za okres 30 dni. Brawo!
My w tej statystyce jesteśmy dopiero na 6 miejscu. Przed nami oprócz wspomnianej Sarmacji,, Skarlandu i Rotrii są jeszcze odradzajaca się Santera i Rzeczpospolita Obojga Narodów. Tuż za nami Zaporoże i...Leocja, której jeszcze nie udziela się przygotowanie do rajdu, z mi akurat znanych powodów, no ale nie o tym miało być dzisiaj.
W tym tygodniu w MAW uzyskało najelpszy wynik na poziomie 37 postów, w zeszły poniedziałek. Sądząc po tym jak było, to jest słabiutko. Niorę to jednak na barki problemów zdrowotnych i ogólnego wiosennego spadku "żywotności". W tych statystykach nie jesteśmy odosobnieni.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Ciekawa inicjatywa i zapewniam, że chętnie będę czytał. My w Skarlandzie mamy raczej suche fakty i tylko troszkę dywagacji albo rozmów na temat aktywności. Ostatnio odradzamy dawne inicjatywy takie jak gazeta, albo telewizja. Jednak wszystko trzeba ustalić, obgadać, oraz podjąć decyzje i w końcu wykonać. Myślę, że damy radę.


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

@Heinz-Werner Grüner a jak to wygląda w stosunku do poprzedniego tygodnia?

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Napiszę od razu, że nie zliczam tego, tylko wzoruje się na ogólnym zarysie. Pewnie jak się wdrożę, to będę...
Natomiast stosunek tydzień/tydzień to u nas jest ciutkę lepiej, choć jeden dzień w ubiegłym mieliśmy 61 postów. Aktualnie mijający tydzień natomiast chyba jest najgorszy od dawien dawna, ale to tylko takie moje wyobrażenie, nie poparte żadnymi danymi.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Sarmacja i Skarland zdominowały wczorajsze statystyki. Wyniki na poziomie 65-67 to nic okazałego, ale niemalże dwukrotnie więcej od trzeciej Rotrii. Tydzień nadal nie zapowiada się imponująco, ale istnieje perspektywa poprawy na weekend-rozpoczynamy w Leocji rajd, który zawsze pobudza państwo organizaujące i częsciowo nasze, do wyników ponad 100 postów/dzień. UNP w całości i Santera to wynik zaledwie w granicach 20 wpisów forumowych.
Monarchia wczoraj wygenerowała zaledwie 13 postów, ale przy tak leniwym początku tygodnia, życzyłbym sobie żebyśmy wzięli się w garść pod koniec. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKW Andrew von Habsburg
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 2345
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Kriegsmarine

Nieprzeczytany post autor: Andrew von Habsburg »

Mam nadzieję, że od maja będzie lepiej.
A gdzie jest Ekscelencja Borys

Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg
Regent Monarchii Austro-Węgier

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Andrew von Habsburg pisze: 3 lata temu

Mam nadzieję, że od maja będzie lepiej.
A gdzie jest Ekscelencja Borys

Czy będzie lepiej? Nie wiem, grunt żeby byłlo treściwie.
A co do Szlachetnego Palatyna, to jeszcze pewnie nie jest w pełni sił po chorobie. Wraca pomału. Niech wypoczywa, ale pierwsze oznaki powrotu już są. Brał udział w dyskusji o futbolu na stronacj systemu X11, a to dobry prognostyk.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Wczorajszy dzień przyniósł nam odrodzenie sarmackie. 74 posty to już całkiem ładny wynik, choć jeszcze 3 tygodnie temu mieli wynik na poziomie 120. Nie ma co jednak wybrzydzać. Druga w stawce jest Rotria i nasz piękna Monarchia. Wynik 33 posty. Niby lepiej, ale nadal jakoś tak przeciętnie. :D Muszę sobie troszkę ponarzekać, co by was do obowiązku pisania zachęcić. :)
Na odnotowanie w analizie zasługują jeszcze tylko Zaporożanie i Skarlandczycy. Pierwsi po weekendowym odpoczynku powoli rozkręcają się, natomiast drudzy, chyba wczoraj potrzebowali odetchnąć i być może ruszą z kopyta dzisiaj.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Na odnotowanie w analizie zasługują jeszcze tylko Zaporożanie i Skarlandczycy. Pierwsi po weekendowym odpoczynku powoli rozkręcają się, natomiast drudzy, chyba wczoraj potrzebowali odetchnąć i być może ruszą z kopyta dzisiaj.

Jesli dobrze zinterpretowałem tą część wypowiedzi, jako, że dotyczy ona Skarlandu, to moja reakcja była taka.: :D :lol:
A to dlatego, bo u nas piszemy od czasu do czasu. Kiedy pojawi sie jakiś temat do obgadania. :-)


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu
Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Na odnotowanie w analizie zasługują jeszcze tylko Zaporożanie i Skarlandczycy. Pierwsi po weekendowym odpoczynku powoli rozkręcają się, natomiast drudzy, chyba wczoraj potrzebowali odetchnąć i być może ruszą z kopyta dzisiaj.

Jesli dobrze zinterpretowałem tą część wypowiedzi, jako, że dotyczy ona Skarlandu, to moja reakcja była taka.: :D :lol:
A to dlatego, bo u nas piszemy od czasu do czasu. Kiedy pojawi sie jakiś temat do obgadania. :-)

Ale to chyba jasne, że pisze się wtedy jak jest temat do "obgadania"?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pogawędki”