pytanie

Michał F. Lubomirski-Lisewicz
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 751
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Białowieża

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Dla Kroniki, to może dałoby radę wziąć w jakiś sposób realny, historyczny nagłówek? :)

Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

@Franz Leopold I Zdecydowałem.
Moja gazeta: Salzburger Chronik.

Aby iść z duchem czasu. Oraz aby Salzburg był nowoczesny zbudujemy w nim Fabrykę radia, oraz uruchomimy radio. (Nie będziemy nic nadawać tak jak to robią w UNP. Będzie po prostu radio. :D )

Od razu byłoby super, i wdzięczny byłbym wielce Niezastąpionemu Panu Grünerowi gdyby mógł zrobić dla mnie jakieś logo dla kroniki. :D :-)

To teraz tak... Zamierzam się rozpisać: )
Salzburger Chronik... No moja opcja była ładniejsza z nazwy, ale zgaduje, że to zadecydowało:
"Die Salzburger Chronik war eine österreichische, katholisch ausgerichtete Zeitung, die zwischen 1865 und 1938 in Salzburg erschien."
Pański wybór... To jest tylko tytuł... liczy się zawartosć. :)

Co do drugiego akapitu... Ja bym nie przesadzał skoro z góry zakłada Szanowny Pan, że nic nie będzie grane...
Wiem, Salzburg ma być takim realnym Londynem czy Nowym Jorkiem, gdzie jest wszystko, ale zachowajmy trochę umiaru... Wiem, że moje słowa nie zatrzymią nikogo, a tym bardziej Szanownego Pana, ale mimo to napiszę. ;)

Trzeci akapit... Hmmm... Coś tam mogę zrobić... Od nowa czy bazować na realnym?

Dla Kroniki, to może dałoby radę wziąć w jakiś sposób realny, historyczny nagłówek? :)

Jak wyżej... dlatego pytam, pewnie coś znajdę...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu
Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

@Franz Leopold I Zdecydowałem.
Moja gazeta: Salzburger Chronik.

Aby iść z duchem czasu. Oraz aby Salzburg był nowoczesny zbudujemy w nim Fabrykę radia, oraz uruchomimy radio. (Nie będziemy nic nadawać tak jak to robią w UNP. Będzie po prostu radio. :D )

Od razu byłoby super, i wdzięczny byłbym wielce Niezastąpionemu Panu Grünerowi gdyby mógł zrobić dla mnie jakieś logo dla kroniki. :D :-)

To teraz tak... Zamierzam się rozpisać: )
Salzburger Chronik... No moja opcja była ładniejsza z nazwy, ale zgaduje, że to zadecydowało:
"Die Salzburger Chronik war eine österreichische, katholisch ausgerichtete Zeitung, die zwischen 1865 und 1938 in Salzburg erschien."
Pański wybór... To jest tylko tytuł... liczy się zawartosć. :)

Tak to prawda. Nie jestem jakoś przywiązany do tytułu czy czasopism katolickich a i mam pewne wątpliwości, niesmak itd. ale nie mówmy o mnie i moim realu. Trochę z sympatią do Pana a trochę z tego że mnie pan przekonał, zgadzam się na zmianę tytułu.

Co do drugiego akapitu... Ja bym nie przesadzał skoro z góry zakłada Szanowny Pan, że nic nie będzie grane...
Wiem, Salzburg ma być takim realnym Londynem czy Nowym Jorkiem, gdzie jest wszystko, ale zachowajmy trochę umiaru... Wiem, że moje słowa nie zatrzymią nikogo, a tym bardziej Szanownego Pana, ale mimo to napiszę. ;)

Hmm.. no może jakieś audycje multimedialne puszczę... :D ;)
Hmm... Londyn ... Ciekawe. Myślę że każde miasto które ma być głównym ośrodkiem dla czyjejś narracji i które jest z jakiegoś powodu ważne, powinno mieć radio. Nie żyjemy przecież w średniowieczu. I w. Latach 20 XX wieku radia były raczej powszechne. Zatem radia będą a skąś się muszą brać, zatem produkować je będzie fabryka. Ale będziemy sprzedawali radia dla całej Monarchii.

Co do innowacji to to jeszcze. Nie koniec mam bowiem coś co teoretycznie jest już w naszej epoce naszych latach ale nie jest powszechne i nie jest tak ładne i fajne jak obecnie. Ale dla nas w monarchii będzie to innowacja i nowinka techniczna.

Trzeci akapit... Hmmm... Coś tam mogę zrobić... Od nowa czy bazować na realnym?

Dla Kroniki, to może dałoby radę wziąć w jakiś sposób realny, historyczny nagłówek? :)

Jak wyżej... dlatego pytam, pewnie coś znajdę...

Skoro wybrałem pański tytuł to prosiłbym o taki jak jest jego. Takie logo. Historyczne. Takie aby było ładne. Jeśli bardziej podobać się panu będzie od nowa to proszę jeśli historyczne lepsze to historyczne. Tutaj akurat daje panu władze i możliwość wyboru. :D ;) Proszę mnie nie zawieść a obsypię pana złotem... Znaczy koronami.
Nagroda pana nie minie. :D


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie robię tego dla bogactwa, ale z "dobroci serca", jakby to Szanowny Pan ujął...

Co do fabryki, to chyba jednak źle zrozumiałem... Czy chodziło o fabrykę urządzeń radiotelefonicznych?
A ja myślałem, że o stację radiową... No cóż... działać...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Skoro wybrałem pański tytuł to prosiłbym o taki jak jest jego. Takie logo. Historyczne. Takie aby było ładne. Jeśli bardziej podobać się panu będzie od nowa to proszę jeśli historyczne lepsze to historyczne. Tutaj akurat daje panu władze i możliwość wyboru. Proszę mnie nie zawieść a obsypię pana złotem... Znaczy koronami.
Nagroda pana nie minie.

W załączeniu

Dla Szanownego Pana Potockiego
Dla Szanownego Pana Potockiego

Gdyby oczekiwał Szanowny Pan Namiestnik logo w takiej postaci"

SALZBURGER
NACHRICHTEN

to służę pomoca...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Perfecto. Dobrze jest. Niedługo ja mi się uda to powstanie jakiś numer. Musi być to jakieś ładne wydanie.
Czyli coś fajnego i miłego na pierwszą stronę.


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Perfecto. Dobrze jest. Niedługo ja mi się uda to powstanie jakiś numer. Musi być to jakieś ładne wydanie.
Czyli coś fajnego i miłego na pierwszą stronę.

No w tym to już nie pomogę. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Kategoria utworzona, uprawnienia przyznane, w razie kłopotów proszę pisać

Obrazek


JCKW Andrew von Habsburg
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 2345
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Kriegsmarine

Nieprzeczytany post autor: Andrew von Habsburg »

Szanowni Państwo
Jak wszyscy wiecie jestem Wielkim Mistrzem Zakonu Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimy.
W Rotrii nic się nie dzieje, zastanawiam się nad przeniesieniem siedziby Zakonu do Wiednia.
Oczywiście Zakon zacząłby swoją działalność w MAW

Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg
Regent Monarchii Austro-Węgier

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Andrew von Habsburg pisze: 2 lata temu

Szanowni Państwo
Jak wszyscy wiecie jestem Wielkim Mistrzem Zakonu Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimy.
W Rotrii nic się nie dzieje, zastanawiam się nad przeniesieniem siedziby Zakonu do Wiednia.
Oczywiście Zakon zacząłby swoją działalność w MAW

Może to być ciekawa alternatywa!

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pogawędki”