Mapa - aktualny podział polityczny

JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Sven Haugland pisze: 4 lata temu

Wierzę jednakże, iż strona jest zarządzana przez kompetentną osobę, która zdaje sobie sprawę z tego jaki potencjał tkwi w Micropedii i nie spocznie dopóki informacje w niej zawarte nie będą prezentowane w sposób ją zadowalający

Ależ oczywiście, zdaję sobie sprawę z potencjału i nie zamierzam spocząć dopóki, tym niemniej nie jestem w stanie samodzielnie przejrzeć i poprawić przeszło 3 tysięcy artykułów ;) Ale może Wasza Ekscelencja zechciałby pomóc? :)


Sven Haugland
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 8
Rejestracja: 4 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Sven Haugland »

FLI pisze: 4 lata temu

Ale może Wasza Ekscelencja zechciałby pomóc? :)

Jestem niezwykle rad, iż Wasza Cesarsko-Królewska Mość bierze mnie pod uwagę w kontekście poprawy funkcjonalności strony, jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Fakt, moje studia dziennikarskie mogłyby być tu pomocne ale wyłącznie jeśli chodzi o aspekt językowy, wszak moja wiedza na temat v-świata była ogromna kilka lat temu. Obecnie jest znikoma i jestem na etapie poznawania v-świata i przypominania sobie pewnych kwestii z nim związanych.

Wasza Cesarsko-Królewska Mość, wierzę, że nasza wieloletnia, choć przerwana w pewnym momencie, znajomość mogłaby się przyczynić do poprawy jakości treści prezentowanych na Micropedii, bo wiem z jak ambitną osobą mam do czynienia. Zatem, jeśli moja osoba byłaby przydatna to jestem do dyspozycji.


Ametyst Faradobus
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 155
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Hirschberg-Joksopolis / Wolnograd

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Ametyst Faradobus »

Nie chcę tworzyć nowego wątku, więc napiszę tu.

Na forum Hirschbergii i Weerlandu zagaiłem jakiś czas temu dyskusję wokół kwestii szeroko rozumianej geografii fizycznej naszego kraju, który jak wiadomo jest Waszym północnym sąsiadem. Siłą rzeczy nasz układ terenu, być może część siatki hydrograficznej itp. powinny się w jakiś tam sposób uzupełniać. Z tego co wiem, co chyba jest logiczne, w Waszym przypadku powinienem brać pod uwagę realny wzorzec w postaci północy Golicji i Głodomerii, Śląska Cieszyńskiego oraz północnych Czech i Moraw. My z kolei nie do końca chcemy odzwierciedlać południowy Śląsk pruski oraz Kongresówkę i do kilku kwestii mamy nieco odmienne podejście (np w okolicach realowej Kotliny Kłodzkiej i terenów sąsiednich według naszej wizji istnieje coś co się nazywa Góry Wklęsłe, które z kolei trudno byłoby “wcisnąć” na siłę Wam, więc ich zasięg musi się ograniczać do naszego terytorium).

Wspomniana dyskusja nieco ucichła, więc tym bardziej chciałbym gorąco zaprosić zainteresowanych Mieszkańców Monarchiii do udziału w niej albo do wyrażenia swojego zdania tutaj. Wydaje mi się, że pewna konsekwencja w naszym podejściu do takich spraw byłaby czymś fajnym.

Ametyst Faradobus
Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
Minister Spraw Zagranicznych Republiki Bialeńskiej


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

“Odgrzewając” temat mapy… Czy komuś wiadomo o istnieniu map bardziej aktualnych niż ta?
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/show ... 664&page=8

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Franz Leopold I pisze: 2 lata temu

“Odgrzewając” temat mapy… Czy komuś wiadomo o istnieniu map bardziej aktualnych niż ta?
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/show ... 664&page=8

Ta jest, jeśli chodzi o wydanie, chyba ostatnia. Kwestia czego WCKM oczekuje. Czy to ma być mapa całego mikroświata?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Na chwilę obecną wystarczy mi konturowa mapa lądów, więc ta będzie OK :)

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Plusem tej mapy jest to, że jest sumiennie wykonana pod względem zachwowania proporcji pomiędzy poszczególnymi kontynentami.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

To prawda, mnie też się bardzo podoba :)

Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

No i tak się zainspirowałem tym bialeńskim arcydziełem, że popełniłem własną mapę, mam nadzieję że pierwszą z wielu:
https://wiki.mikronacje.info/Plik:Mikro ... ynenty.svg

Obrazek


Ludwik Tomović
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 324
Rejestracja: 8 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Ludwik Tomović »

Franz Leopold I pisze: 2 lata temu

No i tak się zainspirowałem tym bialeńskim arcydziełem, że popełniłem własną mapę, mam nadzieję że pierwszą z wielu:
https://wiki.mikronacje.info/Plik:Mikro ... ynenty.svg

Jest dobra, nawet bardzo, choć zauważyłem pewne małe niedocięgnięcia ;)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pogawędki”