I Konferencja Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Bolesław domu Kirianóo
Reakcje:
Posty: 1
Rejestracja: 6 miesiące temu

Nieprzeczytany post autor: Bolesław domu Kirianóo »

Obrazek
Mikronacyjny Instytut Astronomiczny
I Konferencja

Szanowni Państwo,
Nasz Instytut zaprasza każdego chętnego na Pierwszą Konferencję Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego, która rozpocznie się już 24 września 2022 roku, a zakończy się około tygodnia później. Poniżej chcielibyśmy zamieścić najważniejsze informacje, które szerzej uświadomią Państwa o naszym działaniu.

Kim jesteśmy, co chcemy osiągnąć?
Jesteśmy Instytutem stworzonym z inicjatywy Damiano Windsachena i Luisa Adonju. Naszym celem jest zrzeszenie astronomów, pasjonatów, czy też ludzi zainteresowanych v-kosmosie. Nie jesteśmy związani z żadnym krajem, ponieważ działamy międzynarodowo. Akceptujemy jednak międzynarodowe delegacje, które być może przybędą na naszą konferencję.

Co zostanie omówione na Pierwszej Konferencji MIA?
Chcemy przede wszystkim omówić i rozwiązać kontrowersyjną kwestię nazewnictwa dwóch v-księżyców Pollinu. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie propozycje nowych tematów do aktualnej debaty. Warto zapamiętać, że każdy nowy temat zostanie poddany głosowaniu przed rozpoczynającą debatą. Każdy zainteresowany posiada taką samą siłę głosu, niezależnie od popularności, aktualnego stanowiska, czy pochodzenia.

Gdzie dokładnie znajdę wątek Pierwszej Konferencji MIA?
Pierwsza Konferencja MIA zostanie zorganizowana w specjalnym wątku w mieście Bazylea w Księstwie Sarmacji. Następna Konferencja zostanie zorganizowana w Palatynacie Leocji, jednak szczegóły podamy kiedy będziemy realizować Drugą Konferencję MIA.

Z wyrazami szacunku,
i Damiano Windsachen
(-) Luis Adonju
(-) Benjamin Rockwell
(-) Joahim Windsachen von Ribertrop von Sarm
(-) Bolesław Franciszek Kirianóo von Hohenburg[/i]

Bolesław domu Kirianóo Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Pogawędki”