GABINET DYREKTORA BANKU

Awatar użytkownika
Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 956
Rejestracja: 10 miesiące temu
Lokalizacja: Salzburg

Kto to?

Landstreitkräfte

GABINET DYREKTORA BANKU

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Obrazek

Regulamin Działalności Banku

1. Bank Ziemski został powołany dekretem Namiestnika Księstwa №8 i podlega jego kontroli.
2. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem banku spoczywa w rękach Namiestnika Księstwa Salzburga.
3. Bank prowadzi obsługę finansową osób prawnych i fizycznych, które prowadzą działalność gospodarczą na obszarze Księstwa Salzburga a także zajmuje się przechowywaniem i obsługą skarbu Księstwa Salzburga.
4. Wszystkie operacje finansowe prowadzone przez bank oraz stan kont klientów banku są jawne i do wglądu.
5. Przychody z racji prowadzonej działalności gospodarczej oraz wszelkie zlecenia wpłat i wypłat są rozliczane na ostatni dzień miesiąca lub początek następnego i wykazane na rachunku konta.
6. Otwarcie konta bankowego następuje poprzez złożenie w banku wniosku o chęci posiadania swojego rachunku bankowego lub automatycznie jeśli prowadzi się, lub zaczyna prowadzić działalność gospodarczą na terenie Księstwa.
7. Odmowa otwarcia rachunku bankowego może nastąpić jeśli wnioskodawca nie jest obywatelem Monarchii Austro-Węgierskiej lub z innych przyczyn, które mogą zostać wyjawione publicznie lub drogą prywatną osobie wnioskującej.
8. Wszelkie reklamacje, zażalenia, błędy dotyczące obsługi banku i rozliczania kont są rozpatrywane w terminie do 7 dni (realnych).
9. Powyższy Regulamin działalności banku został zatwierdzony w dniem 09 stycznia 1921 roku przez Namiestnika Księstwa Salzburga.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bank Ziemski w Salzburgu”