Привет ребята

Ametyst Faradobus
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 155
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Hirschberg-Joksopolis / Wolnograd

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Ametyst Faradobus »

Ja wiem. To musi być ten… Hucuł. Taaak, to jest Hucuł!

Ametyst Faradobus
Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
Minister Spraw Zagranicznych Republiki Bialeńskiej


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ametyst Faradobus pisze: 2 lata temu

Ja wiem. To musi być ten… Hucuł. Taaak, to jest Hucuł!

Na bank Wasza Królewska Mość! :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JoachimCargalho
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 54
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Stadt Edelweiss

Nieprzeczytany post autor: JoachimCargalho »

Cóż za zaszczyt mnie dotknął, iż w wątku przywitalnym pojawiają się osoby zza granic Austro-Węgier. Jestem zszokowany i jednocześnie cieszę się, że moja osoba sprowadza na te zacne ziemie gości z innych krain. Niech to będzie dobry omen! A co do mojego pochodzenia, to czort jeden wie skąd ja się na tym dziwnym świecie pojawił i gdzie moja ojcowizna leży…


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Цырыл Вольков pisze: 2 lata temu

Cóż za zaszczyt mnie dotknął, iż w wątku przywitalnym pojawiają się osoby zza granic Austro-Węgier. Jestem zszokowany i jednocześnie cieszę się, że moja osoba sprowadza na te zacne ziemie gości z innych krain. Niech to będzie dobry omen! A co do mojego pochodzenia, to czort jeden wie skąd ja się na tym dziwnym świecie pojawił i gdzie moja ojcowizna leży…

Nie ważne skad, ważne gdzie się pojawił. ;)
Jakieś pierwsze “przebłyski” czym by Szanowny chciał się zająć? Czy na razie oglądamy “życie towarzyskie”?
Na okres Świąt Bożego Narodzenia zapraszam do…Lednic, na Morawy, do mojego przyjaciela, Barona von Oranien-Nassau. Tak sie złożyło, że u mnie w Szanach zrobiło się pusto, a Szlachetny Baron na pewno nie będzie miał nic przeciwko, że przyjadę z gościem z Bukowiny.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JoachimCargalho
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 54
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Stadt Edelweiss

Nieprzeczytany post autor: JoachimCargalho »

Na razie podoba mi się życie towarzyskie. W Święta Bożego Narodzenia na pewno na chwilę wyjadę. Może spotkamy się na ryneczku w Sarmacji. W ogóle, jestem pod wrażeniem pomysłu gry w świąteczną mafię. Natomiast w A-W co ciekawego się dzieje? Oprócz osławionego RMAW…


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Цырыл Вольков pisze: 2 lata temu

Na razie podoba mi się życie towarzyskie. W Święta Bożego Narodzenia na pewno na chwilę wyjadę. Może spotkamy się na ryneczku w Sarmacji. W ogóle, jestem pod wrażeniem pomysłu gry w świąteczną mafię. Natomiast w A-W co ciekawego się dzieje? Oprócz osławionego RMAW…

Ale gdzie tam sławny RMAW, ot takie małe wydarzenie mikronacyjne. Aktualnie wypoczywamy, ale swego czasu działo się o wiele, wiele więcej… Nie chciałbym jednak tutaj się rozpisywać… Tak realna praca. ;)

Przy okazji zapraszam do dołączenia także do discorda MAW, bo widziałem, że “buszował” Szanowny wczoraj po mikronacyjnym…

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JoachimCargalho
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 54
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Stadt Edelweiss

Nieprzeczytany post autor: JoachimCargalho »

Tak, zdążyło mi się tam zagościć. Bardzo mili ludzie są w tych mikronacjach! Postaram się dołączyć w najbliższym czasie. Może na Discordzie A-W uda się pośpiewać kolędy? :D
- o Tannenbaum! O Tannenbaum!


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Цырыл Вольков pisze: 2 lata temu

Tak, zdążyło mi się tam zagościć. Bardzo mili ludzie są w tych mikronacjach! Postaram się dołączyć w najbliższym czasie. Może na Discordzie A-W uda się pośpiewać kolędy? :D
- o Tannenbaum! O Tannenbaum!

Jasne! Szczególnie, że @Isabella Marie Swann realnie właśnie wróciła z tych terenów. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Цырыл Вольков pisze: 2 lata temu

Natomiast w A-W co ciekawego się dzieje? Oprócz osławionego RMAW…

Haratamy w gałę, emocje są takie, że już spaliły jednego z trenerów.

A jak u Szanowny Pan stoi z technika? Bo w Czernichowie jest Instytut, wprawdzie podupadł, ale można by ruszyć z robotą.

emeryt


JoachimCargalho
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 54
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Stadt Edelweiss

Nieprzeczytany post autor: JoachimCargalho »

Targersdorf Borisz pisze:

Haratamy w gałę, emocje są takie, że już spaliły jednego z trenerów.

A jak u Szanowny Pan stoi z technika? Bo w Czernichowie jest Instytut, wprawdzie podupadł, ale można by ruszyć z robotą.

No ta tę gałę może się skuszę, bo nie wygląda to na zbyt czasochłonne zajęcie.

A co do Instytut. Jeszcze nie dotarłem do niego na forum. W sumie wczoraj nawet troszkę na Discordzie rozmawialiśmy o oświacie w mikronacjach… Choć nie wiem, czy nauki techniczne są dla mnie idealną opcją. Pewnie raczej celowałbym w zajęcia nacechowane bardziej humanistyczne.


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Powitania”