Dzień dobry!

Nicolaas Pieter
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 30
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Nicolaas Pieter »

Witam Państwa! Przybywam tu niejako na zaproszenie :D .
Otóż, Panowie Ludwik Tomović oraz Heinz-Werner Grüner namawiają mnie do spróbowania sił w 1.Klasse - lidze Monarchii Austro-Węgierskiej. Jestem skłonny przystać na ich propozycję. Tylko jeszcze nie mogę zdecydować się na lokalizację klubu. Jak rozumiem drużyna musi pochodzić z Austro-Węgier? Czy możliwe jest dołączenie klubu z Natanii (jako członka Wspólnoty) do rozgrywek? Lubię prowadzić co nieco egzotyczne zespoły...

Obrazek


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Witam serdecznie. Myślę że tak jak AS Monako gra w lidze francuskiej w realu tak klub natański może grać w Erste Klasse

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nicolaas Pieter pisze: 2 lata temu

Witam Państwa! Przybywam tu niejako na zaproszenie :D .
Otóż, Panowie Ludwik Tomović oraz Heinz-Werner Grüner namawiają mnie do spróbowania sił w 1.Klasse - lidze Monarchii Austro-Węgierskiej. Jestem skłonny przystać na ich propozycję. Tylko jeszcze nie mogę zdecydować się na lokalizację klubu. Jak rozumiem drużyna musi pochodzić z Austro-Węgier? Czy możliwe jest dołączenie klubu z Natanii (jako członka Wspólnoty) do rozgrywek? Lubię prowadzić co nieco egzotyczne zespoły...

Witamy bardzo serdecznie!

Celem naszej ligi w tym sezonie było powiększenie do 16 drużyn, by stworzyć dwu poziomowy system rozgrywek. Sami pomysłodawcy uciekli z naszej ligi, ale ja za taki cel postawiłem sobie skompletowanie odpowiedniej ilości drużyn. Nie ukrywam, że Pańskie dokonania trenerskie są mi doskonale znane, pamiętane, a przede wszystkim cenione, co zresztą potwierdziłem w przywatnej rozmowie.
Wymogiem naszej ligi jest przede wszystkim lokalizacja klubu mieszczącego się w ramach Wspólnoty Austro-Węgierskiej, a do takiej należy również Natania. Nie mam więc absolutnie żadnego problemu, by na jej ziemi mieściła się siedziba klubu.
Zapraszam do zabawy razem z nami! ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKW Andrew von Habsburg
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 2345
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Kriegsmarine

Nieprzeczytany post autor: Andrew von Habsburg »

Serdecznie witam.
Nie doczytałem, skąd Pan pochodzi, jeżeli to nie tajemnica

Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg
Regent Monarchii Austro-Węgier

Obrazek


JCKM Franz Leopold I
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1060
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Franz Leopold I »

Guten Abend! :)

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Dzień dobry.

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

O ile mi wiadomo, to Szanowny Pan kojarzony jest teraz z Wolnym Miastem, czyli Volkstaat. Proszę mnie poprawić Herr @Nicolaas Pieter, jeśli jest inaczej. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Nicolaas Pieter
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 30
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Nicolaas Pieter »

Heinz-Werner Grüner pisze: 2 lata temu

O ile mi wiadomo, to Szanowny Pan kojarzony jest teraz z Wolnym Miastem, czyli Volkstaat. Proszę mnie poprawić Herr @Nicolaas Pieter, jeśli jest inaczej. :)

Kiedyś działałem w Sambanie Zachodnim (Federacja Al Rajn). Wolne Państwo powstało na gruzach Republiki Masala (części składowej ówczesnego Cesarstwa Sambanu Zachodniego). To moja prywatna przystań z której obserwuję mikroświat.

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nicolaas Pieter pisze: 2 lata temu
Heinz-Werner Grüner pisze: 2 lata temu

O ile mi wiadomo, to Szanowny Pan kojarzony jest teraz z Wolnym Miastem, czyli Volkstaat. Proszę mnie poprawić Herr @Nicolaas Pieter, jeśli jest inaczej. :)

Kiedyś działałem w Sambanie Zachodnim (Federacja Al Rajn). Wolne Państwo powstało na gruzach Republiki Masala (części składowej ówczesnego Cesarstwa Sambanu Zachodniego). To moja prywatna przystań z której obserwuję mikroświat.

No tak! Zapomniałem wspomnieć skąd Szanowny Pochodzi, a napisałem tylko o obecnych "terenach". Jaki "tytuł" nosi przywódca, wódz, monarcha w Wolnym Mieście? Wybaczy szanowny ignorancję, ale wszedłem na forum i nie znalazłem...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Nicolaas Pieter
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 30
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Nicolaas Pieter »

Heinz-Werner Grüner pisze: 2 lata temu

No tak! Zapomniałem wspomnieć skąd Szanowny Pochodzi, a napisałem tylko o obecnych "terenach". Jaki "tytuł" nosi przywódca, wódz, monarcha w Wolnym Mieście? Wybaczy szanowny ignorancję, ale wszedłem na forum i nie znalazłem...

Do "tytułów" wagi nie przywiązuję, ale niektórzy zwracają się do mnie per Padrino. Dla przyjaciół Nikoś 8-)

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Powitania”