Guten morgen meine Damen und Herren

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ja jeszcze raz przeproszę najmocniej o zakłócanie spokoju kolejnym pytanie, ale czy interesuje się Szanowny może choć odrobinę piłką kopaną?
Fußball jest u nas niezwykle popularny i mamy preżnie działającą Erste Klasse. Akurat zbieramy się do końca III sezonu i niebawem będzie trzeba myśleć o rozpoczęciu następnego. Jakby udało się uzyskać od Szanownego jasną deklarację - tak lub nie, byłbym niebywale ucieszony. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Louis Lacroix
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 17
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Triest

Nieprzeczytany post autor: Louis Lacroix »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Ja jeszcze raz przeproszę najmocniej o zakłócanie spokoju kolejnym pytanie, ale czy interesuje się Szanowny może choć odrobinę piłką kopaną?
Fußball jest u nas niezwykle popularny i mamy preżnie działającą Erste Klasse. Akurat zbieramy się do końca III sezonu i niebawem będzie trzeba myśleć o rozpoczęciu następnego. Jakby udało się uzyskać od Szanownego jasną deklarację - tak lub nie, byłbym niebywale ucieszony. :)

Szanowny Panie Grüner, dziękuję uprzejmie za zaproszenie do rozgrywek ligowych! Muszę przyznać że choć sport zacny i znany, nie jest wszak przeze mnie uwielbiany :mrgreen: Obecnie chciałbym skoncentrować się na rywalizacji w ramach RMAW oraz pozostałych projektach ale o tym niebawem ;) Korzystając z okazji zapytam, znacie Państwo jakiegoś dobrego fotografa? Zaiste muszę zmienić swój obecny avatar, ta peruka naprawdę mnie postarza! ;)

Louis Lacroix Präsident der Firma Trieste Marine & Handelsschiffswerft Aktiengesellschaft


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

W RON wpasowałbym się Pan jak ulał. :D ;)


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Louis Lacroix pisze: 3 lata temu
Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Ja jeszcze raz przeproszę najmocniej o zakłócanie spokoju kolejnym pytanie, ale czy interesuje się Szanowny może choć odrobinę piłką kopaną?
Fußball jest u nas niezwykle popularny i mamy preżnie działającą Erste Klasse. Akurat zbieramy się do końca III sezonu i niebawem będzie trzeba myśleć o rozpoczęciu następnego. Jakby udało się uzyskać od Szanownego jasną deklarację - tak lub nie, byłbym niebywale ucieszony. :)

Szanowny Panie Grüner, dziękuję uprzejmie za zaproszenie do rozgrywek ligowych! Muszę przyznać że choć sport zacny i znany, nie jest wszak przeze mnie uwielbiany :mrgreen: Obecnie chciałbym skoncentrować się na rywalizacji w ramach RMAW oraz pozostałych projektach ale o tym niebawem ;) Korzystając z okazji zapytam, znacie Państwo jakiegoś dobrego fotografa? Zaiste muszę zmienić swój obecny avatar, ta peruka naprawdę mnie postarza! ;)

Serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź, choć negujaca, cieszy, że szczera.Co do rajdów, to zachęcam. Przypomnę tylko, że to wymaga również rejestracji na innych forach mikronacji, ale tego to chyba Szanowny Pan ma świadomość.
Co do fotografa, jak we wszystkim co dotyczy MAW, mogę pomóc... Kwestia co kto lubi. ;)

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

W RON wpasowałbym się Pan jak ulał. :D ;)

WCKM @Franz Leopold I czy to nie jest agitacja na rzecz innego państwa?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał F. Lubomirski-Lisewicz
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 751
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Białowieża

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Witam Pana serdecznie, jako gość zagraniczny. :)
Nieczęsto widuję nowych (no, Pan akurat nowy nie jest, ale wraca po długiej przerwie) mieszkańców i przybyszów z tak dużą energią. ;)
Wszystkiego dobrego!

Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu
Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

W RON wpasowałbym się Pan jak ulał. :D ;)

WCKM @Franz Leopold I czy to nie jest agitacja na rzecz innego państwa?

"Zapraszam na Forum, nie jest to Agitacja tylko zaproszenie." :lol: ;)
Już przepraszam, nie ma co od razu szukać tutaj we mnie jakiegoś wroga Monarchii i agitatora. :-)


Louis Lacroix
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 17
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Triest

Nieprzeczytany post autor: Louis Lacroix »

Michał F. Lubomirski-Lisewicz pisze: 3 lata temu

Witam Pana serdecznie, jako gość zagraniczny. :)
Nieczęsto widuję nowych (no, Pan akurat nowy nie jest, ale wraca po długiej przerwie) mieszkańców i przybyszów z tak dużą energią. ;)
Wszystkiego dobrego!

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu
Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu
Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

W RON wpasowałbym się Pan jak ulał. :D ;)

WCKM @Franz Leopold I czy to nie jest agitacja na rzecz innego państwa?

"Zapraszam na Forum, nie jest to Agitacja tylko zaproszenie." :lol: ;)
Już przepraszam, nie ma co od razu szukać tutaj we mnie jakiegoś wroga Monarchii i agitatora. :-)

Dziękuję za ciepłe powitanie Mości Panowie! Rzeczpospolita Obojga Narodów widzę również gościnnością stoi! Jak tylko uporam się z remontem statku, z pewnością pokuszę się o małą wizytę w RON 8-)
Muszę przyznać że jestem dumny z tego że Monarchia ma tylu przyjaciół w v-świecie ;)

Louis Lacroix Präsident der Firma Trieste Marine & Handelsschiffswerft Aktiengesellschaft


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Monarchia ostatnimi czasy całkiem nieźle sobie radziła. Miejmy nadzieję, że będzie tak dalej.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Monarchia ostatnimi czasy całkiem nieźle sobie radziła. Miejmy nadzieję, że będzie tak dalej.

Jak się ma lokomotywę klasy Gruner to faktycznie można być optymistą.

emeryt


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Targersdorf Borisz pisze: 3 lata temu
Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Monarchia ostatnimi czasy całkiem nieźle sobie radziła. Miejmy nadzieję, że będzie tak dalej.

Jak się ma lokomotywę klasy Gruner to faktycznie można być optymistą.

Ale się uśmiałem. ;) Znakomite określenie!
Serdeczne dzięki, ale faktycznie, coś tam się udzielam... no, ale przynajmniej robię tyle na ile mogę i przede wszystkim sprawia mi to przyjemność.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Powitania”