Witam

Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis
Reakcje:
Posty: 22
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis »

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za miłe powitanie!

Imperatrix et Domina Mater Imperium Brodricum, Imperatrix Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Cuvaciae, princepsque Bataviae Russia superma, Sancta Alexandra Civ. Domina et Heres.
Była Prezydent Republiki Bialeńskiej


Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis
Reakcje:
Posty: 22
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis »

Na marginesie dodam, że chciałabym zamieszkać w Monarchii. Który z jej Krajów Państwo polecają?

Imperatrix et Domina Mater Imperium Brodricum, Imperatrix Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Cuvaciae, princepsque Bataviae Russia superma, Sancta Alexandra Civ. Domina et Heres.
Była Prezydent Republiki Bialeńskiej


JCKW Franz Joseph von Habsburg
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 783
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Hofburgpalast, Wien, Niederösterreich

Kto to?

Ordery

Kriegsmarine

Nieprzeczytany post autor: Franz Joseph von Habsburg »

Wasza Wysokość, czy istotna jest dla WW geografia alkoholowa?

(-) KAdm Franz Joseph Ehzg von Habsburg

Obrazek


Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis
Reakcje:
Posty: 22
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis »

Cóż, uwielbiam węgierski Tokaj, ale kuszą mnie pałace Wiednia, więc nie wiem, co odpowiedzieć :P .

Imperatrix et Domina Mater Imperium Brodricum, Imperatrix Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Cuvaciae, princepsque Bataviae Russia superma, Sancta Alexandra Civ. Domina et Heres.
Była Prezydent Republiki Bialeńskiej


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis pisze: 3 lata temu

Na marginesie dodam, że chciałabym zamieszkać w Monarchii. Który z jej Krajów Państwo polecają?

Przepraszam, że się tak wyrażę, ale na "stałe"? Ja osobiście jestem "obieżyświatem" i nawet w samej Monarchii nie mogę usiedzieć w miejscu, to znaczy zamieszkałem w Pierwszej Stolicy, pracuję w Laibach(Ljublana) i Pozsony(Bratysław), w armii służę w pułku stacjonującym w Opawie, a jakby tego było mało to dzierżawię tereny na Wielkiej Nizinie Węgierskiej, w rajdach samochodowych reprezentuję styryjskie zakłady samochodowe, a rozkochany jestem w Ziemi Franciszka Józefa... Długo by opowiadać o każdym z tych miejsc, zatem ciężko nawet mi się zdecydować na jedno. Natomiast jeśli chce mieć WW wszędzie blisko, to polecam, mimo wszystko Wiedeń.

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Thomas von Lisendorff
Reakcje:
Posty: 119
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Sarajevo

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Thomas von Lisendorff »

Witaj Szanowna.

/-/ Admirał Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Trener FK Olimpic Sarajevo


Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis
Reakcje:
Posty: 22
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu
Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis pisze: 3 lata temu

Na marginesie dodam, że chciałabym zamieszkać w Monarchii. Który z jej Krajów Państwo polecają?

Przepraszam, że się tak wyrażę, ale na "stałe"? Ja osobiście jestem "obieżyświatem" i nawet w samej Monarchii nie mogę usiedzieć w miejscu, to znaczy zamieszkałem w Pierwszej Stolicy, pracuję w Laibach(Ljublana) i Pozsony(Bratysław), w armii służę w pułku stacjonującym w Opawie, a jakby tego było mało to dzierżawię tereny na Wielkiej Nizinie Węgierskiej, w rajdach samochodowych reprezentuję styryjskie zakłady samochodowe, a rozkochany jestem w Ziemi Franciszka Józefa... Długo by opowiadać o każdym z tych miejsc, zatem ciężko nawet mi się zdecydować na jedno. Natomiast jeśli chce mieć WW wszędzie blisko, to polecam, mimo wszystko Wiedeń.

Monarchia to kawałek pięknych i różnorodnych ziem, więc z pewnością odwiedzę każdy zakątek. Chciałabym jednak gdzieś się ''zainstalować'' , właśnie ''na stałe''. Przywiązuję się do miejsca v-zamieszkania...
Oczywiście, Wiedeń będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem, choć nęci mnie też Budapeszt :P .

Ps: Witaj Drogi Wnuku Tomaszu! :)

Imperatrix et Domina Mater Imperium Brodricum, Imperatrix Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Cuvaciae, princepsque Bataviae Russia superma, Sancta Alexandra Civ. Domina et Heres.
Była Prezydent Republiki Bialeńskiej


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis pisze: 3 lata temu

Monarchia to kawałek pięknych i różnorodnych ziem, więc z pewnością odwiedzę każdy zakątek. Chciałabym jednak gdzieś się ''zainstalować'' , właśnie ''na stałe''. Przywiązuję się do miejsca v-zamieszkania...
Oczywiście, Wiedeń będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem, choć nęci mnie też Budapeszt :P .

Oj tak, Budapeszt... Tylko, zaraz zaraz, czy tam nie mieszka nasz Szalon... o przepraszam Szlachetny Baron? ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał F. Lubomirski-Lisewicz
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 751
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Białowieża

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Dobry wieczór!
Witaj, Prababciu!

Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich


Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis
Reakcje:
Posty: 22
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: Aleksandra Izabella Dostojewska von Vincis »

Nazwano mnie kiedyś ''szaloną carycą'', cokolwiek to znaczy, więc myślę, że mogłabym nawet pasować do budapesztańskich salonów.... Haha

Witaj mój Najukochańszy Prawnuku! Tak się cieszę, że i Ciebie tutaj spotykam! <3

Imperatrix et Domina Mater Imperium Brodricum, Imperatrix Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Cuvaciae, princepsque Bataviae Russia superma, Sancta Alexandra Civ. Domina et Heres.
Była Prezydent Republiki Bialeńskiej


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Powitania”