Gruss Got!

kaxiu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 18
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: kaxiu »

Z uwagi na postępujący upadek państwa i obyczajów w Sarmacji udałem się, nie po raz zresztą pierwszy, w podróż do dalszych krain.

Na początek padło na MAW, zwłaszcza że jako były mieszkaniec Ciprofloksji mam pewien sentyment do państwa bądź co bądź sąsiedzkiego.

Nie wiem co i cóż będę robić, zapewne na początku zwiedzać. Z tego co mi się wydaje bywałem czasami w Wiedniu w czasach Ciprofloksji. Realnie Wiedeń znam dość dobrze, lecz nie przepadam, zatem zapewne zwiedzać będę tez inne rejony (choć w Wiedniu napiłbym się dobrego sturmu i zagryzł prawdziwym apfelstrudlem), chociażby Salzburg leży mi bardziej.

Wojciech Hergemon


Michał F. Lubomirski-Lisewicz
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 751
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Białowieża

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Witam Arcyksięcia, akurat jako gość. :)

Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Stolnik podlaski
Rector Universitatis Cracoviensis
Regimentarz wojsk litewskich


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Herzlich willkommen!
W imieniu zwykłych obywateli witam Szanownego Pana bardzo serdecznie. Wszystkich bym się spodziewał w najbliższym czasie, ale nie Szanownego Pana... Proszę się rozgościć...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Witam Dostojnego Podróżnika
we Wiedniu zapewne poczęstują Pana sturmem i prawdziwym apfelstrudlem, ale proszę uważać bo złupią przy płaceniu rachunku, że hohoho.
A jako prowincjusz pozwolę sobie zadać pytanie, a cóż takiego złego się dzieje w Księstwie?

emeryt


kaxiu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 18
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: kaxiu »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Wszystkich bym się spodziewał w najbliższym czasie, ale nie Szanownego Pana...

Cóż takiego zaskakującego jest w mojej wizycie? Z Srebrnego Rogu jest nienajgorszy lot do Prokto-Hemolanu, z którego to już do Wiednia jest zaledwie rzut kamieniem ;).

Wojciech Hergemon


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Nie śledzę jakoś namiętnie "sarmackiego podwórka", ale jakiś czas temu świadkiem byłem jak Szanowny odchodził w ogóle z mikro i pomyślałem, że "chłop się już całkiem" wypalił. A tu proszę miła niespodzianka.

kaxiu pisze: 3 lata temu

Z Srebrnego Rogu jest nienajgorszy lot do Prokto-Hemolanu, z którego to już do Wiednia jest zaledwie rzut kamieniem .

Ja preferuje zdrowy tryb życia i zawsze tą trasę rowerem pokonuje. :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Severin
Reakcje:
Posty: 32
Rejestracja: 3 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Severin »

Również witam Arcyksięcia. Monarchia Austro-Węgierska to miła odmiana w tych trudnych dla Sarmacji czasach.

Severin Verwaltung-Esteladio


kaxiu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 18
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: kaxiu »

Borys von Targersdorf pisze: 3 lata temu

we Wiedniu zapewne poczęstują Pana sturmem i prawdziwym apfelstrudlem, ale proszę uważać bo złupią przy płaceniu rachunku, że hohoho.

Jest to ryzyko, które jestem gotów ponieść ;).

A jako prowincjusz pozwolę sobie zadać pytanie, a cóż takiego złego się dzieje w Księstwie?

Cóż, przyczyn obecnego stanu rzeczy jest wiele i zapewne wszystkich nawet nie wymienię. Natomiast - aktywność jest porażająco niska i nikt nie ma ochoty robić czegokolwiek bardziej sensownego.

Wojciech Hergemon


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

kaxiu pisze: 3 lata temu

Jest to ryzyko, które jestem gotów ponieść

Jeszcze żebym miał gdzie Szanownego Pana ugościć... Moja czynszówka ledwo zaspokaja potrzeby jednego człowieka, ale w razie potrzeby użyczę nieco miejsca. Czym chata bogata zapraszam!

kaxiu pisze: 3 lata temu

Cóż, przyczyn obecnego stanu rzeczy jest wiele i zapewne wszystkich nawet nie wymienię. Natomiast - aktywność jest porażająco niska i nikt nie ma ochoty robić czegokolwiek bardziej sensownego.

Czy głównym powodem niskiej aktywności są niezliczone kłótnie?

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


kaxiu
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 18
Rejestracja: 3 lata temu

Nieprzeczytany post autor: kaxiu »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Nie śledzę jakoś namiętnie "sarmackiego podwórka", ale jakiś czas temu świadkiem byłem jak Szanowny odchodził w ogóle z mikro i pomyślałem, że "chłop się już całkiem" wypalił. A tu proszę miła niespodzianka.

Istotnie, nie jest natomiast tak łatwo odejść mikro. Zrzekłem się wprawdzie wszelkich funkcji i obowiązków, na forum wypowiadałem się tylko w wyjątkowych przypadkach - ale jednak śledziłem co się dzieje.

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Jeszcze żebym miał gdzie Szanownego Pana ugościć... Moja czynszówka ledwo zaspokaja potrzeby jednego człowieka, ale w razie potrzeby użyczę nieco miejsca. Czym chata bogata zapraszam!

Wkrótce zapewne zajrzę.

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Czy głównym powodem niskiej aktywności są niezliczone kłótnie?

Nie jestem pewien, czy tak można to opisać, wydaje mi się, że to szerszy problem. Raczej powiedziałbym, że tzw. Wspólnota Krain Sarmackich cofnęła się mentalnie do pierwszej dekady XXI wieku. Ja już z takiej zabawy wyrosłem.

Severin pisze: 3 lata temu

Również witam Arcyksięcia. Monarchia Austro-Węgierska to miła odmiana w tych trudnych dla Sarmacji czasach.

Wszędzie ci sami ludzie ;).

Wojciech Hergemon


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Powitania”