XXI V-Mundial w Austro-Węgrzech - przygotowania

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

W dniu dzisiejszym Autro-Węgry oficjalnie stały się gospodarzami najbliższego mundialu piłkarskiego w mikroświecie. Rozpoczynamy zatem przygotowania pełną parą...

  1. Przedstawiam oficjalne logo imprezy. Tradycyjnie w języku niemieckim i węgierskim oraz polskim...
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek

  2. Tak samo będzie z mapką poglądową gdzie zagra która grupa. Zakładam, że grup będzie na pewno 4.
    Przydział gdzieś już omawialiśmy, ale nie ustaliliśmy finalnie. Proszę osoby chcące mieć naprawdę wpływ na działania w MAW o pomoc w ustaleniu.
    Pozwolę sobie wkleić tutaj mój post z innego działu... Na co w końcu wymieniamy Split?

    Akurat dzisiaj wykonywałem już mapę i nie brałem zmian pod uwagę, ale skoro chcecie Split...
    Tylko na co?
    Jest Wiedeń i Budapeszt. Pewniaki. Dochodzi Praga i Sarajevo, jako kolejne dwa...
    Z Austrii brałbym Salzburg i Bregenz, z północy Kraków i Lwów. Coś z tego trzeba usunąć.
    Ustawiałem sobie grupami - Bregenz/Salzburg, Wiedeń/Praga, Budapeszt/Sarajewo oraz Kraków,/Lwów
    Proszę także przy wyborze mieć na uwadze względną bliskość miast. Jeśli wyleci Bregencja to w grupach podział jest inny:
    Salzburg/Wiedeń, Praga/Budapeszt , Split/Sarajewo, Kraków/Lwów
    Jeśli na przykład Lwów to:
    Bregenz/Salzburg, Wiedeń/Praga, Budapeszt/Kraków, Split/Sarajewo
    Przy okazji, żeby nie było, podczas v-mundialu korzystać powinniśmy głównie z niemieckiego nazewnictwa, ale przygotuje także węgierskie odpowiedniki, co by nam się nie poobrażano.

  3. Stadiony:
    Wiedeń - Praterstadion
    Praga - Letensky Stadion
    Budapeszt - Sárkány Stadion (@Targersdorf Borisz do potwierdzenia)
    Salzburg - @Michał Jerzy Potocki który stadion?
    Sarajevo - @Thomas von Lisendorff który stadion?
    Kraków - Odwieczna wojna o wpływy. ;) Myślę, że ten przy Kałuży jednak wygrywa...
    Bregenz/Split/Lwów - z tych trzech miast musimy wybrać dwa...

  4. Co sądzicie o przygotowaniu koszulek na to wydarzenie?

  5. Gdy pojawi się @Franz Leopold I i przydzieli specjalne miejsce, o którym dzisiaj pisaliśmy prywatnie, rozpisujemy konkursy na nazwę dla oficjalnej piłki i maskotki.
    Mam oczywiście przygotowane, ale może ktoś jeszcze chciałby stworzyć własne? Z chęcią bym zobaczył wasze propozycje...

  6. Jak wyobrażacie sobie "Strefy Kibica"? Czy takowa tylko u nas(co byłoby całkowitą ignorancją) czy w każdym miejscu, skad pochodzą reprezentację...
    Tutaj ja bym się ograniczył, że w UNP, nie trzeba stawiać w każdym państwie tylko jedną wspólną... Ktoś jednak będzie musiał tam bywać i zabawiać. :)
    I tutaj liczę na was! Jakieś konkursy, historyczne opowiastki? Tak by tylko wątek był aktywny...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


JCKW Andrew von Habsburg
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 2345
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Kriegsmarine

Nieprzeczytany post autor: Andrew von Habsburg »

Gratuluję, dużo pracy czekaMAW

Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg
Regent Monarchii Austro-Węgier

Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Andrew von Habsburg pisze: 3 lata temu

Gratuluję, dużo pracy czekaMAW

Liczy się każda para rąk do pracy! :)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Jeśli chodzi o mnie i moje wsparcie dla projektu, to tak.

  • Stadion. Proponuję SalzArenę. Jest to duży stadion i myślę ze się nada.
  • Finansowo możemy również wesprzeć imprezę i z miejskich finansów mogę przeznaczyć 1-5 tyś. KOH.
  • Ochronę zapewni;
    1) Żandarmeria Księstwa Salzburga
    2) Wojsko MAW które stacjonuje w samym Salzburgu albo obok. ()A do którego nadal nie dostałem przydziału i czekam i czekam. WCKW Andrew proszę coś zrobić. :D ;) Również wtedy przy okazji proszę w profilu dodać rangę wojskową należną mi. :D )

I to chyba tyle. Dodam, że możemy zapewnić wszystkie atrakcje itd. np. kawiarnie, wiadomo hotele,(jeśli nie mamy to zaraz się zbuduje, najwyżej się biskup Salzburga pogniewa, że zabrałem mu robotników z katedry... :lol: ;) )


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Herr Potocki
Ad.1 SalzArena to oczywiste, jak najbardziej! Stadion Korony, tak? Chodzi mi jednak jaki obiekt wykorzystać także do zdjęć. Dodam, że nasze stadiony nie są tak wielkie jak dzisiejsze.
Ad.2 Finansowego wsparcia oczekuję od "centrali", ale tylko na fabularne pokrycie kosztów Praterstadion plus ewentualne rozbudowy wybranych stadionów. Data zakończenia wszystkich prac budowlanych oscylowac powinna w granicach 20-25 stycznia... Co do wsparcia od Namiestników, to jak najbardziej, ale widziałbym tu zapłatę za ukoronowanie prac osób udzielajacych się w strefach kibica(oczywiście myślę tu o obywatelach MAW pełniących rolę jako "attache"). Także na ten cel chętnie widzę "zbiórkę" pieniędzy. :) Może i warto w tym celu założyć konto w Banku Ziemskim?
Ad.3 O tym faktycznie trzeba przypominać. :) Co do fabularyzacji to jak najbardziej!

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Ludwik Tomović
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 324
Rejestracja: 8 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Ludwik Tomović »

Przepraszam że się wtrącę, ale może Neustadt? ;)
Wtedy w jakimś stopniu w organizację włączyłaby się Slawonia, na której terenie leży pół stadionu ;)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Herr Potocki
Ad.1 SalzArena to oczywiste, jak najbardziej! Stadion Korony, tak? Chodzi mi jednak jaki obiekt wykorzystać także do zdjęć. Dodam, że nasze stadiony nie są tak wielkie jak dzisiejsze.
Ad.2 Finansowego wsparcia oczekuję od "centrali", ale tylko na fabularne pokrycie kosztów Praterstadion plus ewentualne rozbudowy wybranych stadionów. Data zakończenia wszystkich prac budowlanych oscylowac powinna w granicach 20-25 stycznia... Co do wsparcia od Namiestników, to jak najbardziej, ale widziałbym tu zapłatę za ukoronowanie prac osób udzielajacych się w strefach kibica(oczywiście myślę tu o obywatelach MAW pełniących rolę jako "attache"). Także na ten cel chętnie widzę "zbiórkę" pieniędzy. :) Może i warto w tym celu założyć konto w Banku Ziemskim?
Ad.3 O tym faktycznie trzeba przypominać. :) Co do fabularyzacji to jak najbardziej!

  1. Dobrze. grafikę proponuję taką jaka była już umieszczana tj.
    Obrazek
    Obrazek
    A tu z drugiej strony; miejsca siedzące dla VIP-ów

Myślę że będzie to dobry obiekt. :-)
Nie ja zdecyduję o zakładaniu konta, jeśli będzie trzeba to myślę że uda mi się tyle "dać". Wszystko zależeć będzie również od sejmiku, który zdecyduje ile przeznaczy funduszy na organizację tych mistrzostw. Pewni trzeba by na nowo drogi odmalować, naprawić oświetlenie, opłacić ochronę, strażaków, personel medyczny... Hmm... Może postawimy w końcu w Księstwie jakiś szpital... :? Więc pracy i wydatków na pewno będzie. Postaram się jednak aby
Zgromadzenie ogólne dało coś na organizację i organizatorów, może na zwycięzców...


Ritter Moritz von Oranien-Nassau
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 1988
Rejestracja: 7 lata temu

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Znalazłem parę zdjęć praskiego stadionu
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Freiherr Moritz von Oranien-Nassau,
Obrazek


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ludwik Tomović pisze: 3 lata temu

Przepraszam że się wtrącę, ale może Neustadt? ;)
Wtedy w jakimś stopniu w organizację włączyłaby się Slawonia, na której terenie leży pół stadionu ;)

Początkowo myślałem, że to dobry pomysł, ale nikt z moich współobywateli nie podjął dialogu. Zresztą już jest trochę późno...
Swoją drogą dlaczego nie gra Szanowny Pan z nami w Erste Klasse? Akurat mamy vacat, a nawet może i w Neustadt założyć klub...

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu

Myślę że będzie to dobry obiekt. :-)
Nie ja zdecyduję o zakładaniu konta, jeśli będzie trzeba to myślę że uda mi się tyle "dać". Wszystko zależeć będzie również od sejmiku, który zdecyduje ile przeznaczy funduszy na organizację tych mistrzostw. Pewni trzeba by na nowo drogi odmalować, naprawić oświetlenie, opłacić ochronę, strażaków, personel medyczny... Hmm... Może postawimy w końcu w Księstwie jakiś szpital... :? Więc pracy i wydatków na pewno będzie. Postaram się jednak aby
Zgromadzenie ogólne dało coś na organizację i organizatorów, może na zwycięzców...

Grafiki są nadto ok. :) Wystarczające...
A dlaczego to Szanowny Pan nie mógł by założyć konta? To przecież nie ma znaczenia. Ważne, żeby środki trafiałyby w odpowiednie ręce...
Co do malowań ulicy to muszę się ponownie z Szanownym Oanem zgodzić. To chyba najlepszy pomysł. ;)

Moritz von Oranien-Nassau pisze: 3 lata temu

Znalazłem parę zdjęć praskiego stadionu

Tuatj również zdjęcia są wyjątkowej urody. Postaram się tylko je trochę dopieścić, ale na to mamy jeszcze troszkę czasu...

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Ludwik Tomović
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 324
Rejestracja: 8 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Ludwik Tomović »

Przyznam szczerze że nie mogę się przemóc do częstego korzystania z forum MAW, stąd pewnie wiele rzeczy mi ucieka...
A w Eerste Klasse nie gram, bo nie mam wolnych slotów ;)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Mundial '21”