Sponsorzy RMAW

Heinz-Werner Grüner

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Z tą skrupulatnością to akurat bym polemizował, ale tylko z racji tego, że lubię. :D

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Österreichisch-Ungarischer Staatsbürger-Soldat im aktiven dienst, die K. u. K. Armee
"...niech trwa" , no to niech trwa dobry okres dla Monarchii, a realioza niech omija nas szerokim łukiem..."-B.v.Targersdorf

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Borys von Targersdorf »

Obiecana kwota, jest już na rachunku Organizatorów.

Borys Targersdorf baró
palatinus regni Hungarie

SZURKOLÓI KLUB 1920

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Najmocniej dziękuję, zawsze wiedziałem, że mogę na Szanownym Baronie polegać. Teraz z czystym sumieniem mogę wziąć się za ostatnie poprawki i przygotowania. :)

Österreichisch-Ungarischer Staatsbürger-Soldat im aktiven dienst, die K. u. K. Armee
"...niech trwa" , no to niech trwa dobry okres dla Monarchii, a realioza niech omija nas szerokim łukiem..."-B.v.Targersdorf

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Szanowny Namiestniku @Michał von Rokuszewski widnieje Pan jako sponsor w zawodach RMAW. Prosiłbym o przelanie obiecanych 1000kr na konto RMAW w Banku Ziemskim.
Wiem, że to tylko formalność, ale prosiłbym o przelanie do końca pierwszych zawodów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier”