Moderacja: Heinz-Werner Grüner

RMAW - szczegółowy opis wszystkich tras

Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ja całkiem chcę się odciąć od wszelkich komentarzy politycznych. :D

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Helwetyk
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 304
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Helwetyk »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu
Helwetyk pisze: 3 lata temu

Abstrahując od mojego prywatnego stanowiska w przedmiocie przynależności ziem sclavińskich, mimo wszystko zauważyłbym, że Sclavinia niespecjalnie mogłaby wskazać jakąkolwiek inną trasę. Tak źle i tak niedobrze.

Ja już dostałem swoje po uszach, choć każdy stara się mnie zrozumieć. Mimo to odbije sie to na wydarzeniu, choćby frekwencją. Następnym razem będę miał nauczkę. :D

Zrozumienie zrozumieniem, mnie to przede wszystkim denerwuje (denerwowałoby bardziej, gdyby nie brak kofeiny). Bardzo źle się dzieje, jeżeli świetna inicjatywa dostaje rykoszetem z powodu kolejnego już sporu o piksele — niezależnie od tego, której stronie przyznajemy rację.

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Targersdorf Borisz pisze: 3 lata temu
Helwetyk pisze: 3 lata temu

Abstrahując od mojego prywatnego stanowiska w przedmiocie przynależności ziem sclavińskich

...to jako obywatel sarmacki pojechałbym w rajdzie w towarzystwie batalionu pancernego :)

:lol: Dobre.

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

U Winków nie powinno być problemów, jak boby nie wyjdą na drogę protestować.

:lol: Ach te bobry. Jest jednak szansa, że zdążę je wywieść na ciężkie roboty w Skarlandzkich zakładach pracy. :lol:

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu
Targersdorf Borisz pisze: 3 lata temu
Helwetyk pisze: 3 lata temu

Abstrahując od mojego prywatnego stanowiska w przedmiocie przynależności ziem sclavińskich

...to jako obywatel sarmacki pojechałbym w rajdzie w towarzystwie batalionu pancernego :)

Z tymże oni nie chcą bo uważają, że część po której ma się odbyć trasa rajdu należy do nich,...

To racja, sytuacja jest delikatna i "politycy" muszą uważać. Ja nie wiem czy po prostu dam radę. Ale z drugiej strony zapewne Skarland jest zainteresowany traktatami / traktatem z UNP. (Teraz W unii to ja się nie orientuje, zrobili tam jakiś bałagan, jedni mówią tak inni nie. Problem z Dreamlandem. I np. nie wiem czy miałbym zawierać jeden traktat z Dreamlandem a drugi z UNP, czy zawrzeć jeden z tymi oboma podmiotami/podmiotem :? ) Tak samo chciałbym wznowić rozmowy z Sarmacją. Niefortunnie bowiem kiedy zaczęły się rozmowy doszło do rozłamu/secesji/jak zwał tak zwał nie wiem. :? I dlatego czekam cały czas aż sytuacja się skończy i będą jasne strony i wszystko będzie łatwiejsze. :-) ;)


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

UWAGA! ZMIANA DATY RAJDU!
Z przyczyn niezależnych nastąpi zmiana rozpoczęcia Rajdu Lwa i Jednorożca
Nowy termin to 15-17 Stycznia 1921 roku(2021)
Wszystkich zainteresowanych proszę o przekazanie innym osobom pocztą pantoflową

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Joanna Izabela
Reakcje:
Posty: 46
Rejestracja: 3 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Joanna Izabela »

Targersdorf Borisz pisze: 3 lata temu
Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Z tymże oni nie chcą...

Jako obywatel sarmacki bym pojechał, ale zrobił bym taką prowokację, że ulala :twisted:.....ale to oczywiście moja całkiem prywatna opinia.

Ja też w odwrotnej sytuacji. ;d Hymn Sclavinii na sarmackim forum by brzmiał długo i intensywnie bo w gruncie rzeczy nadal chodzi o zabawę ;D

Zrozumienie zrozumieniem, mnie to przede wszystkim denerwuje (denerwowałoby bardziej, gdyby nie brak kofeiny). Bardzo źle się dzieje, jeżeli świetna inicjatywa dostaje rykoszetem z powodu kolejnego już sporu o piksele — niezależnie od tego, której stronie przyznajemy rację.

Owszem ale ze strony Sclavinii też nie może być tak, że zawsze nie będzie mogła dołączyć do inicjatywy bo ktoś ma problem o jej tereny. Mamy świadomość, że spór jest ( z naszej strony nie udajemy, że go nie ma albo, że Sarmacja nie istnieje) ale w gruncie rzeczy przyszliśmy do organizatora z szczerymi intencjami dołączenia do kolejnej mikronacyjnej akcji (tak samo jak w Bialenii uczestniczymy w orszaku). Nie uznawaliśmy, że spowoduje do problemy tzw "focha" ewentualnie właśnie jakieś niemiłe przytyki na forum. Jak już wcześniej podkreśliłam, że chodzi o zabawę w której nasze państwa tez chcą uczestniczyć.


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

Joanna Izabela pisze: 3 lata temu

Ja też w odwrotnej sytuacji. ;d Hymn Sclavinii na sarmackim forum by brzmiał długo i intensywnie bo w gruncie rzeczy nadal chodzi o zabawę ;D

Za to dałem serduszko.

emeryt


Helwetyk
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 304
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Helwetyk »

Joanna Izabela pisze: 3 lata temu

Zrozumienie zrozumieniem, mnie to przede wszystkim denerwuje (denerwowałoby bardziej, gdyby nie brak kofeiny). Bardzo źle się dzieje, jeżeli świetna inicjatywa dostaje rykoszetem z powodu kolejnego już sporu o piksele — niezależnie od tego, której stronie przyznajemy rację.

Owszem ale ze strony Sclavinii też nie może być tak, że zawsze nie będzie mogła dołączyć do inicjatywy bo ktoś ma problem o jej tereny. Mamy świadomość, że spór jest ( z naszej strony nie udajemy, że go nie ma albo, że Sarmacja nie istnieje) ale w gruncie rzeczy przyszliśmy do organizatora z szczerymi intencjami dołączenia do kolejnej mikronacyjnej akcji (tak samo jak w Bialenii uczestniczymy w orszaku). Nie uznawaliśmy, że spowoduje do problemy tzw "focha" ewentualnie właśnie jakieś niemiłe przytyki na forum. Jak już wcześniej podkreśliłam, że chodzi o zabawę w której nasze państwa tez chcą uczestniczyć.

Otóż to (podkreślenie moje); abstrahując od tego, że z mojej perspektywy nawet „niemiłe przytyki” nie powinny mieć miejsca w ramach wydarzenia sportowego. Tak czy inaczej, uzgodnienie narracji między Sarmacją a Sclavinią, niekoniecznie przecież przyjaznej, wyszłoby na dobre wszystkim.

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek


Joanna Izabela
Reakcje:
Posty: 46
Rejestracja: 3 lata temu

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Joanna Izabela »

Helwetyk pisze: 3 lata temu

Otóż to (podkreślenie moje); abstrahując od tego, że z mojej perspektywy nawet „niemiłe przytyki” nie powinny mieć miejsca w ramach wydarzenia sportowego. Tak czy inaczej, uzgodnienie narracji między Sarmacją a Sclavinią, niekoniecznie przecież przyjaznej, wyszłoby na dobre wszystkim.

Zgadzam się z tym ale nie da się nic uzgodnić jeżeli uważa się, że problemu nie ma albo że został rozwiązany już narzuconym schematem.


Helwetyk
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 304
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Nowy Brzeg

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Helwetyk »

Joanna Izabela pisze: 3 lata temu
Helwetyk pisze: 3 lata temu

Tak czy inaczej, uzgodnienie narracji między Sarmacją a Sclavinią, niekoniecznie przecież przyjaznej, wyszłoby na dobre wszystkim.

Zgadzam się z tym ale nie da się nic uzgodnić jeżeli uważa się, że problemu nie ma albo że został rozwiązany już narzuconym schematem.

I dlatego cieszę się, że mogę się denerwować z pozycji doraźnego obserwatora — chociaż nie ukrywam, że jakakolwiek spójna narracja byłaby o wiele ciekawsza od wzajemnych stwierdzeń „a wcale, że nie”.

(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Tak sobie pomyślałem. A gdyby zrobić jakiś szczyt mikronacji, zjazd, kongres i zaprosić do wspólnych rozmów, Sarmację, kraje UNP i rozwiązać to dyplomatycznie i polubownie. W wydarzeniu wzięliby udział obserwatorzy z innych krajów. Każdy mógłby się wypowiedzieć. I wypracowalibyśmy rozwiązanie. Dobre dla każdego... Co Państwo myślą?


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier”