Organizacja RMAW (w tym wątku pytaj)

Heinz-Werner Grüner

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Borys von Targersdorf »

Naddunajskie Rajdowe Mistrzostwa Automobili Wirtualnych, NRMAW ?
Skrót jest trochę do bani.

Borys Targersdorf baró
palatinus regni Hungarie

SZURKOLÓI KLUB 1920

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Michał F. Lubomirski-Lisewicz »

Rzeczywiście RMAW silnie sugeruje, że mogą to być Mistrzostwa Austro-Węgier... Ale zaraz... tak to się właśnie nazywa. :D

Niestety, może być konieczna zmiana nazwy, choć i mi obecna przypadła do gustu, albo się po prostu do niej przyzwyczaiłem.

Co do długości trwania sezonu, czy na pewno powinien być tak krótki? Nie powinien trwać na przykład większą część roku? Czy może będzie sezon zimowy i letni? :?:
Jak Pan to planuje?

Ja także myślę, że między sezonami powinny być przerwy - nawet 1-2 - miesięczne.

(-) por. Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz
Podkanclerzy Wielki Rzeczypospolitej
szef Pieczęci Spraw Zagranicznych
Rotmistrz wojsk litewskich
Minister Księstwa Urbino
Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Księstwie Sarmacji

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Pomiędzy sezonami powinna być przerwa max miesiąca. Dwa tygodnie żyją tym co była, dwa kolejne tym co będzie.
Bóg tak tydzień skonstruował.

-Panie baronie, a środa?
-Jaka środa, mój dociekliwy Istvanie?
-Pan baron zasugerował, ze dwoma dniami żyjemy tym co było w weekend, dwoma innymi co będzie. Logicznie rozumując w poniedziałek i wtorek myślimy co było, w czwartek i piątek co będzie. Jeżeli tak, to co ze środą, baronie?
-W środę mój drogi Istvanie będziemy Dunaj kijem zawracać.
-Ale po co, baronie?
-Nie po co, tylko dlaczego.
-No to dlaczego?
.......ta rozmowa jeszcze długo trwała.

Borys Targersdorf baró
palatinus regni Hungarie

SZURKOLÓI KLUB 1920

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Borys von Targersdorf pisze:
6 dni temu

Naddunajskie Rajdowe Mistrzostwa Automobili Wirtualnych, NRMAW ?
Skrót jest trochę do bani.

Chodzi mi o to by nie zmieniać skrótu RMAW...

Michał F. Lubomirski-Lisewicz pisze:
6 dni temu

Rzeczywiście RMAW silnie sugeruje, że mogą to być Mistrzostwa Austro-Węgier... Ale zaraz... tak to się właśnie nazywa

Tak, dokładnie tak sie nazywa. ;)

6 dni temu

Co do długości trwania sezonu, czy na pewno powinien być tak krótki? Nie powinien trwać na przykład większą część roku? Czy może będzie sezon zimowy i letni?
Jak Pan to planuje?

Krótki? Od września do stycznia chce rozegrać pięć rajdów sezonu I. Drugi sezon ruszy pewnie na wiosnę.

6 dni temu

Ja także myślę, że między sezonami powinny być przerwy - nawet 1-2 - miesięczne.

Tak, wtedy będą zachodziły, być może, poważniejsze zmiany regulaminowe, ale to dopiero po ustaleniach jak się przyjmie cała zabawa.
Pomiędzy każdym rajdem jest taki odstęp - kończymy 14 września, następny rajd za miesiąc, później listopad, grudzień-świąteczny i do połowy stycznia maksymalnie koniec. A później nie mam pojęcia jaka, ale przerwa będzie dłuższa.

Borys von Targersdorf pisze:
6 dni temu

Pomiędzy sezonami powinna być przerwa max miesiąca. Dwa tygodnie żyją tym co była, dwa kolejne tym co będzie.

Widzę, że baron za dużo czasu przebywa z Isztvanem. Ja niestety nie jestem taką maszyną jak on i czasem muszę odpocząć. :D

(-) leutnant Heinz-Werner Grüner
Österreichisch-Ungarischer Staatsbürger-Soldat im aktiven dienst, die K. u. K. Armee
"...niech trwa" , no to niech trwa dobry okres dla Monarchii, a realioza niech omija nas szerokim łukiem..."-B.v.Targersdorf

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

1. To co zrobić z nazwą? Zostawić czy zmienić na RM Automobili Wirtualnych
  2. Termin następnego rajdu 23-25 października, ale nie wiem czy nie lepiej jednak przenieść na 9-11.10. Proszę o sprawdzenie w kalendarzu co wam bardziej pasuje. :)

Österreichisch-Ungarischer Staatsbürger-Soldat im aktiven dienst, die K. u. K. Armee
"...niech trwa" , no to niech trwa dobry okres dla Monarchii, a realioza niech omija nas szerokim łukiem..."-B.v.Targersdorf

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Zostawić! w podtytule niech Pan doda "wirtualnych"

Borys Targersdorf baró
palatinus regni Hungarie

SZURKOLÓI KLUB 1920

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

To, że wirtualne to wiadomo, mnie chodzi o to, że to RMAW nic nie mówi nikomu, więc zamiennie piszę pełną nazwę. My oczywiście skusimy się na zabawę, ale taki Dreamlandczyk czy Wink to już raczej mniej chętnie. Tak mnie się tylko wydaje, ale ok zostawiamy. :)
A termin?

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Henryk von Groc »

Heinz-Werner Grüner pisze:
4 dni temu

A termin?

Mnie bardziej pasował by 23-25 października, ale dostosuję się do każdego innego. :)

(-) graf Henryk von Gröc Hrychowicz
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Reakcje:

Kto to?

Landstreitkräfte

Ja nawet nie mam pojęcia co będzie się działo w przyszłym tygodniu, a co dopiero planować dalej, ale chciałbym poznać wasze opinie.

Awatar użytkownika
Reakcje:

Landstreitkräfte

Odznaczenia

Kto to?

Nieprzeczytany post autor: Moritz von Oranien-Nassau »

Ja wolałbym jeszcze we wrześniu bo od października mam prawie tydzień w tydzień w weekendy zawody. Pod sztangą trudno raczej z telefonu korzystać. :lol:

Moritz Ritter von Oranien-Nassau,
Namiestnik Krajów Korony św.Wacława
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier”