Stiegl - browar

Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Obrazek Prywatny Browar Michała Jerzego Potockiego znajdujący się w Księstwie Salzburg w mieście Salzburg.
Zakład produkcyjny powstał 7 stycznia 1921 roku.
Marka powstała w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na różnego typu dobre alkohole dla mieszkańców Księstwa Salzburga oraz całej Monarchii Austro-Węgierskiej.

Obrazek Browar Stiegl 1921

ObrazekStieg-Brau-Gasthaus 1921 na Starym Mieście w Salzburgu.


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Widzę, że ktoś tu pozazdrościł prywatnych przedsiębiorstw. Nie ukrywam jednak, że do browaru wypadało by wpaść, lub chociaż żeby trunki produkowane w nim rozweselały w knajpach w całej Monarchii. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Widzę, że ktoś tu pozazdrościł prywatnych przedsiębiorstw. Nie ukrywam jednak, że do browaru wypadało by wpaść, lub chociaż żeby trunki produkowane w nim rozweselały w knajpach w całej Monarchii. ;)

Moze to zabrzmi dziwnie, zabawnie ale browar to mi się marzył już dawno. I jak tylko usłyszałem o Mundialu to już zacząłem szukać jakieś firmy, gałęzi gospodarki którą będę mógł rozwinąć i zyskać pieniążki wesprzeć mundial. :D


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Michał Jerzy Potocki pisze: 3 lata temu
Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Widzę, że ktoś tu pozazdrościł prywatnych przedsiębiorstw. Nie ukrywam jednak, że do browaru wypadało by wpaść, lub chociaż żeby trunki produkowane w nim rozweselały w knajpach w całej Monarchii. ;)

Moze to zabrzmi dziwnie, zabawnie ale browar to mi się marzył już dawno. I jak tylko usłyszałem o Mundialu to już zacząłem szukać jakieś firmy, gałęzi gospodarki którą będę mógł rozwinąć i zyskać pieniążki wesprzeć mundial. :D

No tak oczywiscie idea jasna i zrozumiała. Nawet bym pochwalił, ale sposób w jaki to Szanowny zrobił nie. No ale niech będzie... Ach ta młodość. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Chodziło mi o to, że chciałem już dawno założyć browar w naszej monarchii.
Dopiero kiedy monarchia została wybrana na gospodarza to chciałem pomóc i też zaangażować się. Odkopałem zdjęcia, informacje i wstawiłem. A dobrze się stało że jest mundial. Nie chcę też jakoś zarabiać z tego. Właściwie to zamierzam bardzie wspierać. Zarobek to tam drugorzędna sprawa. Ważniejsza zabawa. To tyle w kwestii wyjaśnień. :-) ;)


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Ku chwale Monarchii chciałoby się rzec. Ja bynajmniej nie zabraniam zarabiać na mundialu. To nawet wskazane! Niech się naród bogaci!

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Ja bynajmniej nie zabraniam zarabiać na mundialu. To nawet wskazane! Niech się naród bogaci!

Jak miałbym zarabiać na mundialu. Firma zarabia normalnie poprzez pracowników, którzy robią piwo i potem sprzedają je.
Chcę, aby mój browar stał się sponsorem i aby przy okazji miał reklamę. To jedyny mój zarobek. Narracyjnie na stadionie w Salzburgu dla wejściówek VIP
będzie do biletu darmowa Stiegl-Flasche. Powiedzmy, że mogę dodać jeszcze na finałowy mecz. albo dobra. Do każdego biletu VIP będzie darmowa Stiegl-Flasche. :D ;)


Heinz-Werner Grüner
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 7813
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: ...

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Heinz-Werner Grüner »

Reklama to wspaniała zapłata! I do tego jeszcze uścisk dłoni Jego Cesarsko-Królewskiej Mości. ;)

(-) Freiherr Heinz-Werner Grüner

Obrazek


Michał Jerzy Potocki
Reakcje:
Posty: 1294
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: real

Kto to?

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Michał Jerzy Potocki »

Heinz-Werner Grüner pisze: 3 lata temu

Reklama to wspaniała zapłata! I do tego jeszcze uścisk dłoni Jego Cesarsko-Królewskiej Mości. ;)

O tak. :D Potrzeba jakiegoś czarno-białego zdjęcia Cesarza który ściska dłoń jakiemuś człowiekowi, najlepiej dobrze ubranemu (garnitur albo cuś :D ;) )


Barò Emeryt
Awatar użytkownika
Reakcje:
Posty: 3623
Rejestracja: 8 lata temu
Lokalizacja: dom spokojnej starości Puszta

Kto to?

Ordery

Landstreitkräfte

Nieprzeczytany post autor: Emeryt »

A czarnego i mocnego portera główny piwowar też robi????

emeryt


ODPOWIEDZ Podgląd wydruku

Wróć do „Gospodarka i przemysł”